Er worden snelle reacties gegeven op zowel vragen als ingezonden documenten. Duidelijke stappen, uitleg en formulieren. Goed toegankelijk, zowel via mail als telefonisch.
Zeer vriendelijke medewerkers (telefoon). In principe een makkelijk proces en duidelijke instructies. Helaas zijn er wel een aantal zaken misgegaan met het opsturen van alle benodigde info en documenten. Het dossier had beter bijgehouden moeten worden en informatie/documenten die door de klant geupload waren hadden tijdig genoeg toegevoegd moeten worden. Sommige documenten hebben we nu 3 keer aan BijBouwe gestuurd via Cryptshare.... Alle commuicatie ging via mijn e-mail adres. Helaas kwam ik erachter dat sommige verzoeken alleen naar het mailadres van mijn man gestuurd werden. En zelfs na verzoek om alle communicatie naar mijn e-mail adres te sturen (ik kreeg hiervan een bevestiging), werd af en toe helaas nog steeds het andere e-mail adres gebruikt. Bovenstaande twee punten hebben voor wat vertraging gezorgd, dat is jammer.
Goed, al moest ik zo af en toe wel even bellen naar de stukken die ik aangeleverd had, als dit dan goed was aangeleverd. In het begin duurde het wel eens lang voor terugkoppeling en wist ik dus niet als alles binnen was gekomen. Vriendelijke medewerkers gesproken, die dan direct gingen kijken!
Altijd een luisterend oor, goede klantenservice. Leuke spontane benadering.
Het betrof een situatie waarbij binnen 10 jaar het pensioen zou ingaan. Er was blijkbaar net een nieuw systeem geïnstalleerd wat deze situatie niet aankon (niet getest?). Hierdoor liep het begin van de aanvraag via email daardoor mogelijk wat fragmentarischer dan via het systeem. Vragen die er waren werden vriendelijk en geduldig afgehandeld. Soms werd dit bemoeilijkt door het thuiswerken vanwege de corona-situatie en werden niet alle vragen direct beantwoord. Lastig is dat je steeds een met andere persoon te maken hebt via de email of telefoon en het dossier geraadpleegd dient worden, waardoor je het gevoel krijgt steeds opnieuw te beginnen. De medewerkers zijn echter zeer vriendelijk en geduldig en doen er alles aan de vragen te beantwoorden. Het betrof een execution-only aanvraag, waarbij je terecht geacht wordt redelijk op de hoogte te zijn van de materie. Het traject t/m de notaris is succesvol afgerond en hebben we nu een lening met een zeer scherpe rente en lage kosten.
Termijnen waarop zaken worden opgepakt of wanneer je een reactie mag verwachten duren te lang, ook geen flexibiliteit daarin mogelijk. Sommige stukken die werden opgevraagd na een oplevering van andere zaken, stonden niet bij de eerste melding waardoor het proces nog langer duurde. Product zelf tevreden over, goede hypotheek.
Voor een online hypotheek moet je zelf behoorlijke kennis in huis hebben, wat ik heb. Desondanks zijn er vragen over administratieve afhandeling. Dan bellen en prettig geholpen. De bereikbaarheid is niet zo best. Maar het is erg druk met oversluiters in deze periode.
De personen die ik sprak waren snel op de hoogte wat ik vroeg. Eén keer ging het even mis toen ik fiat kreeg en 5 minuten later te horen kreeg dat het niet in orde was, maar het bleek wel in orde. Maar alles werd gewoon positief opgelost. Dank daarvoor. ps. Ik heb het nu alleen over de aanvraag. Maar ik verwacht dat het in de toekomst ook goed zal gaan.
Goed ervaring, vriendelijk geholpen. Voor een 10 wil ik graag wat meer info inzakken te verwachten doorlooptijden. Ik heb alle begrip voor uitzonderlijke drukte ivm Covid. Maar had graag wat meer hierover terug kunnen vinden op de website. Zorgt er ook voor dat je minder snel weer gaat bellen.
Traject duur erg lang en vraagt veel energie en tijd. Helpdesk is behulpzaam en aardig, maar een telefoontje kost je, mede door de lange wachttijden zo een half uur.
De verhoging van de hypotheek ivm verbouwing is uiteindelijk vlot en klantvriendelijk geregeld. Alles ging snel, behalve het wachten op de offerte. Dit komt door de grote drukte maar had het fijn gevonden om een bericht tussendoor te ontvangen dat het in behandeling genomen was. Nu ruim 2 weken niets vernomen. Na het uitbrengen van de offerte ging het juist weer supersnel! Misschien een soort online tijdpad maken?
Aantrekkelijke aanbieding vanwege lage rente in combinatie met lange looptijd. Aantrekkelijk omdat hypotheek afgesloten kan worden zonder taxatierapport van de woning. Aantrekkelijk omdat gekozen kan worden om tegen een tarief van € 600 geen gebruik te hoeven maken van een adviseur. Na een vlot verlopen eerste gesprek blijkt dat de afhandeling van de documenten niet verloopt zoals wordt voorgesteld. Beloofde termijnen worden keer op keer niet gehaald. Pas vele weken na herhaalde telefonische contacten blijkt dat stukken niet in behandeling worden genomen indien niet alles op één pdf document is aangeleverd. Hoe in een thuis situatie (eenvoudige printer) een samengesteld pdf gemaakt kan worden is blijkbaar bij vele medewerkers van bijBouwe onbekend. Na veel heen en weer gebel (duurt extreem lang voor iemand aan de telefoon komt) blijkt na vele weken dat een app op je telefoon dit probleem kan oplossen.
Beste Nico, Wat vervelend dat je geen fijne ervaring hebt gehad. Zoals je al aangeeft zijn de doorlooptijden door de coronacrisis opgelopen. We hebben de afgelopen tijd hard gewerkt om de wachttijd flink terug te brengen, maar die inspanningen zijn voor jou helaas iets te laat. Bedankt voor je tip om aan het begin van de aanvraag een app te delen waarmee klanten documenten samen kunnen voegen! Daar gaan we wat mee doen. Met vriendelijke groet, bijBouwe | de hypotheek zonder bank
Ik wist precies waar ik aan toe was bij BijBouwe. Het uploaden van alle benodigde stukken is goed geregeld. Een aanvraag kost nou eenmaal een bepaalde periode alvorens de definitieve toekenning rond is. In mijn geval heeft dit ongeveer 4 weken geduurd. Wanneer je dus tijdig start met het indienen van de aanvraag, is er niets aan de hand. Het was prettig zaken doen met BijBouwe.
Ik heb snel een goede hypotheek af kunne sluiten
Het gebruik van een online klantenportal zorgt voor betere en snellere afhandeling. Hier zit nog wel een aandachtspunt: zorgen voor de juiste invulling (vraag juiste documenten).
Beste Elroy, Bedankt voor je review en je feedback! Daar gaan we zeker wat mee doen. Met hartelijke groet, bijBouwe de hypotheek zonder bank
Efficient proces en kundige vragen
Hoi Brian, Super bedankt voor je review! En bedankt voor je feedback over doorlooptijden. We begrijpen dat het in deze corona-dagen wat langer duurde dan je had gehoopt, maar we zijn hartstikke blij dat we toch zo'n goed cijfer van je mogen krijgen. Met vriendelijke groet, bijBouwe de hypotheek zonder bank
De hele afhandeling via internet is prima voor elkaar. Ik snap best dat deze periode wat drukker is dan normaal, maar het duurde allemaal wel erg lang. Het is ook vreemd dat als je nog een nieuw stuk moet aanleveren, dat je dan weer achteraan in de rij komt te staan. Dus als je het dezelfde dag weer aanlevert, dan ben je zo weer 1-2 weken verder voordat een heel simpel document beoordeeld is. Dat kan volgens mij beter. Ook de wachttijden aan de telefoon zijn wel erg lang (>20 min).
Hallo, Bedankt voor je review en je feedback! Zoals je al aangeeft zijn de doorlooptijden door de coronacrisis opgelopen. We hebben de afgelopen tijd hard gewerkt om de wachttijd aan de telefoon flink terug te brengen, maar die inspanningen waren voor jou helaas iets te laat. We begrijpen ook dat het vervelend is dat wanneer je een document opnieuw aanlevert dat je weer achteraan de rij komt te staan. We gaan kijken of we daar in de toekomst iets aan kunnen doen. Nogmaals bedankt voor je review en we wensen je heel veel woonplezier toe! Met vriendelijke groet, bijBouwe de hypotheek zonder bank
Lastig om in de corona tijden een beoordeling te geven. Het zijn chaotische tijden bij geldverstrekkers, de doorlooptijden zijn enorm. Ik werk zelf bij een geldverstrekker en weet hoe het is. Dus mijn beoordeling is even zonder het corona gedoe. Persoonlijk, laagdrempelig en geen gedoe. Fijn om zo mijn hypotheek te regelen, alsof ik nieuwe schoenen bij Zalando koop. Ik weet wat ik wil, dus hoef niet naar een winkel voor uitgebreid advies.
Hoi Iris, Bedankt voor je goede review! Dat is fijn om te horen van een collega uit de financiële dienstverlening. Je slaat de spijker op z'n kop met de Zalando-vergelijking. We willen je ook bedanken voor je feedback. Hele waardevolle, praktische tips waar we zeker wat mee kunnen. Veel woonplezier toegewenst! Vriendelijke groet, bijBouwe de hypotheek zonder bank
Het heeft een maand geduurd tussen mijn eerste aanvraag en iemand die mij uitsluitsel kon geven. Uitverkocht was het resultaat. Direct alle benodigde bescheiden aangeleverd. Eerst online, werkte niet, foutboodschappen, daarna via de post, post werd niet geleegd, na enkele dagen dan maal per mail. Diverse telefoontjes voor status (wachttijden soms tot meer dan 30 min.), telkenmale excuses maar geen verbetering. Hypotheekrente wijzigde diverse malen. Alles wat fout kon gaan ging fout. Als pleister op de wonde werd mij als tegemoetkoming een presentje beloofd. U begrijpt het al, nooit ontvangen. Jammer en niet professioneel.
Beste Hans, Bedankt voor de moeite die je hebt genomen om je ervaringen met ons te delen. We balen natuurlijk ontzettend dat je jouw aanvraag als teleurstellend hebt ervaren. Naar aanleiding van je review hebben we elkaar gesproken en een werkbare oplossing voor je gevonden. We doen ons uiterste best om je aanvraag verder goed te laten verlopen! Met vriendelijke groet, bijBouwe | de hypotheek zonder bank
Zelf extra hypotheek geregeld, ging van een leien dakje. Voor een enkele vraag was de helpdesk goed bereikbaar en snel met antwoorden.
Beste Derek, Bedankt voor je review! Wat fijn om te horen dat je de aanvraag zo positief hebt ervaren. Met vriendelijke groet, bijBouwe | de hypotheek zonder bank
Dankzij uitleg van Michiel van Kampen een meer dan uitstekende ervaring. Wij zijn al klant maar moesten wat zaken anders gaan doen. We hadden 2 vragen gesteld maar helaas bleek dat er maar 1 dossier tegelijk kon lopen ondanks dat het 2 totaal verschillende zaken zijn. Helaas kost ons dat nu wel extra omdat in de tussentijd de rente was gestegen dat is wel wat zuur zeker omdat hier geen coulance is. Op zich geen probleem maar wel zonde van de tijd die daardoor verloren is gegaan en dat het duidelijk voor onze rekening is. Hoe dan ook alles verder zeker heel prima.
Voor mijn eerste hypotheek ben ik uitgekomen bij bijBouwe. Mijn keuze viel op bijBouwe gezien de lage kosten, lage rente, de mogelijkheid voor execution-only en de goede reviews. Het contact met bijBouwe verliep over het algemeen goed. Het upload-portaal werkt fijn en het is goed om te zien dat gevoelige informatie correct en snel wordt verwerkt. Gezien de drukke periode (vanwege Corona) is niet voldaan aan alle door bijBouwe gestelde verwerkingstermijnen. Helaas is het niet mogelijk om zelf te zien wat de status van je aanvraag. Het was daardoor niet zichtbaar of achter de schermen wel iets gebeurt of dat nog niet naar de aanvraag is gekeken. Vanwege een vrij strakke eigen deadline heb ik hierdoor vaker dan gewenst contact gezocht met het contact center. Elke keer ben ik wel keurig te woord gestaan. Uiteindelijk is de hypotheekaanvraag netjes afgehandeld en heb ik mijn eigen planning kunnen halen. Zeker in een normalere situatie verwacht ik dat het proces goed/vlot verloopt. Vanuit mij een dikke plus voor deze partij.
Alles snel geregeld rechtstreeks bij Bijbouwe. Altijd snel contact, hele proces makkelijk en duidelijk en eenvoudig. Documenten eenvoudig te uploaden. Heldere offerte met een scherpe rente. Ik ben helemaal tevreden. Judith bedankt voor de begeleiding.
Ik ben altijd zeer netjes geholpen door de adviseur en de helpdeskmedewerkers. Vriendelijk te woord gestaan, zeer klantgericht en denken mee.
Prima en snel, alles netjes aangeleverd wordt snel beoordeeld
Frederik Roeskestraat 100
1076ED Amsterdam
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.