Filters

8

Heel deskundig en prettige omgang.

C

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede kwaliteit voor een prima prijs

Alleen jammer van de beperkte beschikbaarheid in Tilburg

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed

Deze keer iets meer Botox bij fronsrimpel Tevreden

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed, gezicht oogt natuurlijk jonger

Er wordt goed geadviseerd en meegedacht. Er wordt niet onnodig veel gespoten om meer te verdienen. Wel is het jammer dat het niet langer opgedeeld mag worden bv een beetje over 2 zones als je weer wat eerder terugkomt.

  • Aanbevelen? Ja
10

super!!

nu voor de derde x geweest. Altijd goed advies en waar mogelijk zorgen ze ook dat de kosten laag blijven. ik ben heel blij met het resultaat en zal zeker terug gaan zodat we een frisse uitstraling kunnen behouden voor een klein prijsje.

  • Aanbevelen? Ja
9

Zij doen goed hen best naar mijn wensen.

Mijn ervaringen van jullie goede zorg van het verbeteren aan mijn gezicht, ben ik best wel tevreden. Met vriendelijke groet, Milan Trommel

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel goed fantastishe prijs kwaliteit verhouding ben fan van Dena !

Heel goed fantastishe prijs kwaliteit verhouding ben fan van Dena !

  • Aanbevelen? Ja
9

Goed advies en super natuurlijk resultaat!

Het is fijn om ergens te komen waar men met je meedenkt en adviezen geeft. Ik ben echt heel erg blij met het resultaat!

  • Aanbevelen? Ja
10

Warme ontvangst, zeer klantvriendelijk

Duidelijke uitleg over de behandelingen, je voelt je op je gemak. Vakkundig en professionele arts.

  • Aanbevelen? Ja
10

Ik ben professioneel en zeer vriendelijk behandeld

Botox bij dr Ajubi. Echt hele lieve mensen. De praktijk is fris, schoon en netjes. Ik ben heel lief ontvangen. Met een grapje en gezellige informele sfeer ben ik super aardig en vriendelijk behandeld. Ze kwamen deskundig over en namen de tijd. Het resultaat is super. Ik kom zeker terug.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig

Geweldig goed behandeld TOP

  • Aanbevelen? Ja
10

Top!

Top! Relax, en zeer tevreden met het resultaat.

  • Aanbevelen? Ja
7

8

Wederom goed advies van Awat gekregen

  • Aanbevelen? Ja
6

Daar prima ontvangen en geholpen

Na een aantal dagen zag ik dat mijn wenkbrauwen te hoog opgetrokken zijn. De Botox is niet helemaal goed of teveel, geprikt.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer goed

Zeer tevreden. Ook twee zussen van mij zijn zeer tevreden bij Dr. Carina Domingues

  • Aanbevelen? Ja
6

Teleurstellend

Vriendelijk personeel,maar teleurstellend resultaat(Belotero balance tegen rokerslijntjes)Ook een dikke blauwe verticale blauwe plek vanuit mijn mondhoek tot aan de kin,die pas na zo,n 1.5 week minder werd.

  • Aanbevelen? Nee
10

Hartelijk ontvanst

Bij binnenkomst meteen een kop thee aangeboden omdat waatschijnlijk assistente in de gaten had dat ik erg zenuwachtig was. Prettig om mijn gemak gesteld door luchtig gesprek( alles behslve de behandeling) Vriendelijkheid breekt ijs. Daarna behandelend arts nog meer rust en gemak overgoten. Alleraardigte persoon. Gesprek vooraf was niet gehaast en duidelijk uitgelegd. Ondanks vragen mijnerzijds rustig en geruststellend beantwoording.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super!!

Ik heb Botox in mijn fronslijnen laten injecteren en ben zeer tevreden met het resultaat. De behandeling was pijnloos.

  • Aanbevelen? Ja
7

Snelle behandeling

Vraag me nog wel af of dit het behaalde resultaat is en of ik bij herhaalde behandelingen meer resultaat zal gaan zien

  • Aanbevelen? Ja
10

Prettig, rustig, hygiënisch en mooi resultaat!

Professioneel, Goede uitleg, snel gewerkt, vertelde ook nog dat er een aanbieding liep dus al met al zeer tevreden. Al na een week verbluffend resultaat! Ik kom zeker terug! Dus van harte aanbevolen

  • Aanbevelen? Ja
10

Snelle, professionele behandeling!!! Super blij mee!!!

Heel tevreden over de behandeling en zeker over het resultaat!!!

  • Aanbevelen? Ja
10

zeer prettig geholpen

Heel prettig eerste gesprek gehad waarin duidelijk uitgelegd werd wat botox is, wat het doet en waar in welke spieren het gezet wordt. Er worden foto´s van je gezicht gemaakt en je wordt op je gemak gesteld tijdens de behandeling die heel erg kort is. pijnloos wil ik het niet noemen, maar je gaat er ook niet dood van. Het resultaat werd per dag duidelijker zichtbaar. ik ben echt zeer tevreden met het eindresultaat! heb een veel rustigere en vriendelijke uitdrukking en mijn voorhoofd is nu glad. Mijn glimlach wordt niet verstoord door een reliëf van rimpels bij mijn ogen en mijn frons is weg. ik kan gewoonweg niet meer fronsen ;-) Ook VOEL ik mij zelfs rustiger en heb ik geen hoofdpijnen meer die ik eerder wel heel heftig had. Het bekende band/gevoel.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super blij met het resultaat. Mooier dan verwacht.

Ik ben er super blij mee. Was erg sceptisch om aan de botox en vooral fillers te beginnen. Maar erg blij met het resultaat. Terug in de tijd en ik voel me er super bij.

  • Aanbevelen? Ja
9

Top!

Top zoals altijd!

  • Aanbevelen? Ja
10

prima

snel , deskundig en betaalbaar

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Oranjesingel 26

6511 NV Nijmegen

06-48788061

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.