De mobility-brokjes zijn te groot en hard voor mijn katten. Ze lijken de geur wel lekker te vinden, maar opeten lukt niet. Het poeder gaat probleemloos door hun voer. Daar kunnen ze vreselijk lastig in zijn, dus dat is goed nieuws. Ik vind het wel een erg duur product.
Onze teckel heeft last van struviet. En vind ook bijna niets lekker. Deze brokken in combinatie met het natvoer wordt hij blij van. En wij dus ook. Vooral de snacks zijn wij blij mee omdat die eigenlijk niet te vinden zijn bij andere merken die goed zijn tegen deze aandoening.
We hebben een handje van de proefverpakking aangeboden. Onze allergische kat at het goed. Helaas had ze binnen 3 uur zichzelf open gekrabd. We hebben het uiteraard daarna niet meer gegeven. Het restant wilde we aan onze 2 andere katten geven, maar zij wilden het niet eten. Voor hun viel het dus niet in de smaak.
Ik ben trovet puppybrok gaan gebruiken op advies van de dierenarts. Pup was regelmatig in de diarree en liet enorm vaak scheten. Na een poosje trovet puppybrok gebruikt te hebben, heeft ze stevige ontlasting en laat ze aanzienlijk minder scheten. De pup eet het graag. Zij tevreden, wij tevreden!
Mijn pup van 8 weken (middelgroot ras) vindt de brokjes erg smakelijk. Alleen zijn ze net een beetje te groot voor zijn bekje, waardoor hij ze eerst doormidden moet bijten en goed moet kauwen.
Ik was even teleurgesteld toen een paar weken terug bleek dat haar speciale niervoeding niet meer leverbaar was. Gelukkig is dit snel weer goed gekomen. Voor mijn kat is dit het enige speciale niervoer dat ze lekker vindt.
Onze oude poes heeft beginnend nierfalen en moest over op nierdieet Renal Venison RID. Eerder kreeg ze al ruim 10 jaar Trovet ASD voor struviet. Beiden lust ze graag. De Renal is een klein brokje wat ze gemakkelijk eet. We hopen nog een paar jaar van haar te kunnen genieten.
Wij hebben hondje met ziekte van Crohn en zware voedsel allergie. Jaren aan dokteren elke dag pretnison en vers zeer mager paardenvlees. Ging heel lang goed ,maar hij kreeg weer klachten . Ben nu bijna 8 weken op brokken paardenvlees en tot nu toe gaat het nog goed. Heb de eerste tijd vermengt met blik paardenvlees om de overgang makkelijker te maken. We hopen echt dat het goed blijft gaan ,maar tijd zal het leren
Hond vond de brokken wel lekker
Wat ik heel jammer vind is dat de brok zo klein is ik zoek eigenlijk een grotere brok zodat ze ook moet kauwen . Ik ben er nog niet helemaal over uit ik denk als ik geen grotere brok voor gesteriliseerde katten kan vinden ik overstap na Trovet. Gewenste resultaat kan ik ( nog ) niks over zeggen na 1 proefzakje.
Ik was de kwartaal winnaar en heb gelijk de gewonnen producten thuis ontvangen voor mijn Nijntje. En een hele grote emmer voor de voeding met een deksel gekregen. Dan ben ik nog niet klaar, want heb ook nog 2 zakken voer gekregen, een tumblentread, een handig tasje met een pen. En een kaartje met persoonlijk bedankje. Ik ben zo blij. Ik wil de team van Trovet bedanken.
Mijn kat luste het niet ze is kieskeurig
Beste Jose, Bedankt voor uw beoordeling via Klantenvertellen. Jammer dat uw kat het voer niet smakelijk vindt. Mocht u een voedingsadvies willen voor uw kat, dan kunt u uiteraard altijd contact met ons opnemen. Met vriendelijke groet, Team TROVET
Mijn kat reageert heel goed op hethypoallergeen voer wat ik haar vanaf begin maart geef
Ik gebruik de mobility voor mij 9 jarige herder. Hij doet het hierop heel goed en springt nog rond als een jong lam
Mijn burmees van 15,5 jaar oud heeft chronisch nierfalen en een chronische darmontsteking ontwikkelt. Om haar te ondersteunen heeft ze een gecombineerd dieet nodig; een hypoallergeen nierdieet. Trovet Renal Venison is daarom een ideale voedingslijn voor haar. Een groot bijkomend voordeel is dat er bijpassende natvoeding van de renal venison bestaat en ze deze beide presentaties ook nog eens heel lekker vindt! Mijn kat is goed aangekomen en dat is voor een nierpatiënt best een uitdaging.
Hypoallergeen-overstap was noodzakelijk om eventuele allergie uit te sluiten. Kat vond het heerlijk(en de andere katten ook)
Werd super snel geleverd, mijn kat vind het nog wennen, vooral de insecten, eet het wel en het lijkt dat ze het er heel goed op doet
Mijn hond is een moeilijke eter en eet altijd wanneer ze zin heeft. Dit betekent dat ze ook vaak niet doet eten. Toen ik het proefzakje binnen kreeg heb ik haar de brokjes eens laten proberen en ze begon meteen te eten zo lekker vond ze ze. Dus ik ben heel blij met het resultaat.
De kat wordt steeds kieskeuriger.
Beste Gaby, Bedankt voor uw beoordeling via Klantenvertellen. Jammer dat uw kat het voer niet smakelijk vindt. Aan de hand van uw reactie kunnen wij niet zien om welke voeding het gaat. Voor advies in de specifieke situatie van uw kat, mag u uiteraard altijd contact met ons opnemen. Met vriendelijke groet, Team TROVET
Goede ervaring met Trovet. Kende het niet maar ik ben aangenaam verrast.
Mijn hond vond het niet smakelijk weet zijn bak niet leeg
beste Ingrid, Hartelijk dank voor uw beoordeling via Klantenvertellen. Vervelend dat uw hond het voer niet smakelijk vindt. Uit uw beoordeling kunnen wij alleen niet afleiden welke voeding uw hond heeft geprobeerd. Mocht u voedingsadvies willen voor uw hond, dan kunt u uiteraard altijd contact met ons opnemen. Met vriendelijke groet, Team TROVET
Helpt mij kat vind het lekker
Super kundige klantenservice, eerlijke voeding met juiste verhoudingen. Wel ben ik van mening dat afwisseling voor de kat een must is, natvoer en af en toe een brok wisseling.
De kat was dolenthousiast op de brokjes.
Na een proefpakket om uit te proberen (lust de hond dit wel ?) overgegaan op gewone verpakking Trovet. Prima spul en de hond vindt het ook nog lekker.
De Vergert 4
6681LE Bemmel
TROVET staat voor hoogwaardige diervoeding met een uitgebalanceerde receptuur voor uw hond, kat, konijn of cavia. TROVET biedt voor elke levensfase voeding die het beste aansluit op de behoefte van uw huisdier. Het TROVET assortiment, dat exclusief via de dierenarts verkrijgbaar is, bestaat naast een aantal onderhouds- en gezondheidsvoeders, hoofdzakelijk uit dieetvoeding. Dit zijn volledige voeders voor honden en katten die een aandoening hebben. Ook biedt TROVET treats/beloningssnoepjes voor honden en katten, die in combinatie met dieetvoeding gegeven kunnen worden. Voor konijn en cavia zijn speciale gezondheidsvoeders verkrijgbaar. TROVET, betrouwbare en betaalbare dieetvoeding
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.