Snelle levering, netjes opgehangen en gemonteerd, zelfs in de badkamer nieuwe vulplug geplaatst. Top.
Nadat de ketel het begaf ben ik op zoek gegaan naar een goed alternatief daar de installateur van de "oude" ketel niet echt wilde meedenken. Ik heb een zestal andere installateurs benaderd voor een offerte en advies. Na enkele dagen werd mij duidelijk dat ik wellicht bij Warmland aan het juiste adres zou kunnen zijn. Ik wilde echter het gehele traject met de andere installateurs doorlopen. Afvallers waren er al snel. De vorige installateur met zijn torenhoge prijs, maar ook een zeer goedkope installateur viel af omdat die zeer ongeinteresseerd reageerde op vragen. Een ander viel af omdat hij een bedrag wilde incasseren voor een thermostaat die volgens de producent van de ketel "gratis" zou moeten zijn. Kortom na alle plussen en minnen bleef alleen Warmland over als serieuze kandidaat. Ik heb nog een paar maal gemaild en gebeld met wat vragen en een an ander resulteerde in een installatie afspraak. Inmiddels hangt de ketel en doet voorbeeldig zijn werk. Keurig en op de afgesproken tijd geplaatst. De monteurs waren na iets meer dan anderhalf uur klaar en hebben alles super netjes achtergelaten (er is zelfs gestofzuigd). Ik ben zeer tevreden over Warmland en hoop dat ook te blijven natuurlijk. Ik raad iedereen aan voor Warmland te kiezen.
Snel geleverd, nette prijs, prima installatie.
correct,snel, betrouwbaar kortom prima zaak
Onze oude cv-ketel Nefit Ecomline met boiler is vervangen door de Calenta 40C CW5 van Remeha. Warmland had door enkele eigenaardigheden van onze oude installatie, met enige tegenslag te kampen, maar de installatie is uiteindelijk zo goed uitgevoerd dat wij, zonder overdrijving daarvoor het hoogste rapportcijfer geven. Ook voor wat betreft de andere beoordelingsaspecten, zoals prijs/kwaliteit en betrouwbaarheid, zijn wij uitermate tevreden; zo tevreden dat wij Warmland met een meer dan gerust hart, bij u kunnen aanbevelen.
snelle en vriendelijke service Scherp geprijst
Warmland is een echte aanrader! Installateur zeer vriendelijk en vakbekwaam.
Door opsturen van foto's is onderzoek ter plekke niet nodig, scheelt tijd voor beide partijen. Telefonische vraag werd snel beantwoord. Tijdens uitvoering werd er netjes gewerkt: karton neergelegd voor het inlopen, veegschoon achtergelaten, leidingen netjes geplaatst.
Reageren snel en hebben scherpe prijs en installatie was zeer goed gegaan, nette bekwame vriendelijke monteur die netjes heeft gewerkt.
Warmland heeft ons uit de kou gered. De oude CV was uitgevallen en binnen een dag hebben we de nieuwe gewenste CV in functie geïnstalleerd gekregen. Het proces van offerte tot uitvoering verliep bliksemsnel, soepel en heel vakkundig en klantvriendelijk. We waren heel blij en genieten van onze nieuwe CV.
Vriendelijke en enthousiaste jonge monteur heeft de klus in1 dag geklaard naar volle tevredenheid. De prijs was ook klasse.
Super geregeld. Ben erg tevreden met alles!
Erg tevreden over onze nieuwe ketel! De man die hem plaatste was erg vriendelijk en een harde werker.
Na positieve reviews te hebben gelezen op internet, besloten een offerte aan te vragen. Offerte was er de volgende dag en die was zo scherp dat we direct besloten akkoord te gaan. Plaatsing verliep vlot en zeer netjes .. petje af .. Nog maar kort in gebruik, maar alles lijkt prima in orde. Alles lijkt te kloppen bij dit bedrijf .. aanrader
Fijn contact om tot offerte te komen. Installateur zeer vriendelijk
Mijn ervaring met Warmland is tot op heden zeer positief. Het offerteproces werd correct en accuraat doorlopen. Mijn vragen werden snel en duidelijk beantwoord. Ook de levering en installatie waren snel en zijn naar behoren uitgevoerd. De installateur dacht mee, werkte lekker door en heeft klasse werk geleverd. Warmland hanteert een scherpe prijsstelling ten opzichte van landelijk opererende concurrenten, maar dit gaat niet ten koste van de service of dienstverlening. Aanrader!
Ketel geplaatst, ontluchten duurde een uur of drie, onluchters plaatsen duurd 45 minuten, waren ze vergeten mee te nemen, kosten bij mij in de winkel 7, 95. Kwamen ze later doen, rekening van 85 euro. Top service.
Alles goed gegaan, alleen jammer dat ik nog steeds op een schroefjevan mij douchethermostaatkraan moet wachten die per abuis in de syphon was gevallen en weggeraakt is. Deze zou direct worden opgestuurd of zelfs gebracht worden, maar tot op heden bijna drie weken na dato niets mogen ontvangen.één troost, ik heb het zelf al verholpen. Wat mij wel verbaast is dat de zgn turbo levering qua warmwater van mijn Tzerra CW5 veel langer duurt dan mijn oude CW3 van Agpo Ferolli van 11 jaar oud, n.b. een ketel die vervloekt word/werd . Het zal wel net als in de autoindustrie getest zijn in de meest ideale opstelling. M.a.w. staar je niet blind op de specificaties wat die kloppen van geen meter. Hoe de ketel in de praktijk gaat bewijzen is afwachten
snelle service, netjes gewerkt, keurige vaklui
flexibel en klantvriendelijk
nieuwe cv ketel doet het perfect duidelijke uitleg zeer tevreden
Betrouwbaarheid kan ik nog niet echt beoordelen. De overige punten allemaal zeer tevreden. Grote Klasse!
Er is bij ons een nieuwe ketel geplaatst op zolder ,alleen sinds aug 2014 heb je bij een hr ketel een speciale water afvoer nodig en aan gezien wij dat niet boven hebben moesten ze dit 3 verdiepingen naar beneden aan leggen ,maar dit hebben ze keurig gedaan we zijn heel tevreden en de prijs viel in vergelijking met andere offertes mee.
Er is bij ons een nieuwe ketel geplaatst op zolder ,alleen sinds aug 2014 heb je bij een hr ketel een speciale water afvoer nodig en aan gezien wij dat niet boven hebben moesten ze dit 3 verdiepingen naar beneden aan leggen ,maar dit hebben ze keurig gedaan we zijn heel tevreden en de prijs viel in vergelijking met andere offertes mee.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.