Ze waren op tijd, netjes, aardig en hebben hun werk in korte tijd heel goed gedaan.
Prima werk is er verricht door beide monteurs. Een opmerking: de installatie man heeft geen rekening gehouden met een Luik dat open en dicht moet kunnen en heeft leidingen zeer onhandig geplaatst. Ook nadat er een omleiding is gemaakt blijkt het Luik nauwelijks te openen. Meer communiceren lijkt de oplossing!
Zeer vriendelijk en net personeel. Goede / prijs kwaliteit verhouding
Heb goede ervaringen met Warmland. Denk dat de prijs ook wel gunstig is hoewel ik geen uitgebreide vergelijkingen gedaan heb. Vond de bij familielid verrichte werkzaamheden wel betrekkelijk goedkoop. De werkzaamheden werden goed volgens afspraak uitgevoerd. Over werkzaamheden in de kruipruimte met nauwe toegang werd helemaal niet moeilijk gedaan. Kritiekpuntje ofwel suggestie: Neem zelf een stofzuiger mee. Aan het einde van de werkzaamheden werd mij gevraagd of ik stofzuiger beschikbaar had. Maar wat als ik niet thuis was geweest? Ik denk dat schoonmaken na afloop van het werk, hoewel niet erg belangrijk, wel veel invloed heeft op de tevredenheid van de klant.
Vriendelijk, stipt, vakkundig en betaalbaar. Klein probleem met het dak werd de volgende dag direct verholpen
Tot heden zeer tevreden. Installatie was zorgvuldig en er werd pprima "schoon"gewerkt.
Een betrouwbaar bedrijf.
In één woord: perfect. Sowieso al een goed aanbod en goede voorwaarden. Maar de bekwaamheid en vriendelijkheid van onze monteur Duaine was een klasse apart.
Prima. Wel, bij aankoop van een ketel even een schriftelijke bevestiging sturen lijkt mij. Ook het verzoek tot automatische incasso kan wat netter worden beschreven
Helder van offerte tot uitvoering. Erg blij was ik dat de monteur voor ons kosteloos een koppelstuk voor de wasmachine op de afvoer van de cv heeft gemaakt. Gewoon iets extra's doen voor de klant laat zien met wat voor soort bedrijf je te maken hebt.
Goed geholpen, snel en netjes. Prima bedrijf!
Zeer tevreden! Goede prijs kwaliteitverhouding en afspraken worden goed nagekomen. Aanbeveling!
De oude HR Vailliant ketel was na 17 jaar op. Na een snelle reactie van Warmland via mijn centrale offerte aanvraag op CVketel-installateurs.nl, kreeg ik een duidelijke op maat gemaakte scherpe offerte. En het was fijn dat er ook nog met Tim van de administratie een telefonisch toelichting kwam. Ketel is inmiddels keurig geplaatst door eigen topper monteur Boy. Afval en oude ketel mooi retour genomen, dus netjes achtergelaten.Ik ben een zeer tevreden klant.Tevens een standaard service deal ab.afgesloten om er zeker van te zijn dat de cv ketel periodiek gecontroleerd wordt.Nu maar hopen op jaren lang warmte plezier van de CV en kraan en douche.
Zat 23/9 ketel gemonteerd door Duaine van Warmland , dit is heel netjes gedaan , voorts was de offerte verreweg de beste die ik had gekregen , ik ben heel tevreden , en beveel Warmland ( en Duaine ) van harte aan
Tot nu ervaring uitstekend en hoop dat dit zo zal blijven. Vond het wel wat jammer dat de aanwezige mooie loden lap/afwerking rondom de afvoerpijp op het dak vervangen moest worden door een lichtgewicht zwarte lap/ afwerking.
Snelle levering en montage, vriendelijke monteur.
ZEER KUNDIG EN BOVENAL VRIENDELIJK PERSONEEL
Er waren wat problemen met de freesmachine. Hierdoor duurde e.e.a. wat langer maar door wederzijds begrip voor alle partijen goed opgelost.
plezierig contact hoewel mijn vragen niet doorsnee waren/zijn.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.