Filters

2

Dichte deur niemand aanwezig

Ik plan een afspraak in via de website, krijg deze bevestigd in de mail. Kom op locatie aan, niemand aanwezig en niemand bereikbaar.

  • Aanbevelen? Nee
2

Erg teleurstellende ervaring, geen aanrader

Mijn ervaring met dit bedrijf is helaas negatief. Het resultaat van het werk was ronduit lelijk. De afwerking was slordig en bobbelig. De afspraken zijn niet nagekomen en de herstelacties hebben het probleem niet opgelost. Uiteindelijk heb ik voor meer dan 10.000 euro aan schade moeten herstellen, op eigen kosten, want juridisch heb ik met hun voorwaarden geen schijn van kans. Wat er onder andere misging: -In hun showroom en bij opdracht zijn toezeggingen gedaan over voordelen glasvliesbehang tov stucen, en over kwaliteit van het werk. -De ondergrond is niet geïnspecteerd, terwijl dit vooraf wel was toegezegd. (later geven ze de schuld aan de aannemer) -Glasvliesbehang is dus roekzichtloos over die ondergrond geplakt. -Het stucwerk op het plafond is ongelijk en rommelig. -Het plafond is vier keer opnieuw gesaust, door verkeerd gebruik van primer, wat leidde tot vervuiling in de verflaag. Het behang laat los op diverse plekken, in de hoeken is het behang volledig doorgeplakt in plaats van netjes ingesneden. Dit veroorzaakte zichtbare bobbels. Ondanks meerdere meldingen hierover werd steeds gezegd dat het aan “werking in de muren” lag. -Er is geen zorg gedragen voor bescherming: er zat lijm en latex op kozijnen en deuren. Heeft me enorm veel tijd gekost dit te herstellen -Er werd druk uitgeoefend om snel akkoord te geven op de oplevering. Hoewel er enkele herstelacties zijn ondernomen, hebben deze de kwaliteit van het werk niet verbeterd. Ik heb het uiteindelijk door een ander bedrijf moeten laten herstellen. Toen ik de problemen aangekaarte, werd ik al snel doorverwezen naar hun juridisch contact. In plaats van mee te denken in oplossingen, werd de situatie vooral bekeken vanuit hun algemene voorwaarden. Hierdoor werd de verantwoordelijkheid bij mij gelegd, wat als klant erg frustrerend is als je op hun expertise hebt vertrouwd.

  • Aanbevelen? Nee
10

Geweldig

Ik ben heel blij dat ik met Uwnieuwbouw in zee ben gegaan. Wat een fijne organisatie.Alles doen ze om het goed te laten verlopen. Altijd snel een reactie via de mail.En de vakmensen echt zo mooi werk afgeleverd. Ik ben dus vol lof over dit bedrijf.

  • Aanbevelen? Ja
9

Goed werk geleverd

De mannen (enigszins verlaat) hebben goed werk geleverd. Ze hebben de zolder bij ons gewit. Alles ziet er goed en netjes uit

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer tevreden

Ik ben zeer tevreden over de wandafwerking die dit bedrijf heeft geleverd. De wanden zijn perfect glad en strak afgewerkt, wat het totaalbeeld van mijn interieur echt heeft verbeterd. De vakmensen waren niet alleen uiterst professioneel, maar ook netjes en vriendelijk in hun communicatie en werkwijze. Zeker een aanrader voor wie op zoek is naar topkwaliteit en service!

  • Aanbevelen? Ja
9

Professionele en vriendelijke uitleg

Fijn dat er allemaal voorbeelden te zien zijn

  • Aanbevelen? Ja
10

Super ervaring

We zochten op heel korte termijn een stukadoor . Wij zijn super geholpen aan de telefoon en alles is duidelijk en direct afgesproken geweest. dankzij uwnieuwbouwwoning hebben wij deze gevonden die ons uit de nood heeft geholpen , en er voor gezorgd heeft dat onze keuken muur optijd gestukt is. De jongeman dat bij ons is geweest heeft ook mooi werk afgeleverd.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed geholpen, deskundig geadviseerd

Goed geholpen, deskundig geadviseerd

  • Aanbevelen? Ja
10

Prettig ontvangst duidelijke uitleg

Wij vonden het een prettig gesprek en duidelijke uitleg. Omdat we nog in de begin fase zitten van ons oriënteren gaan we nog wat meer offertes opvragen. Maar zijn zeker positief!

  • Aanbevelen? Ja
7

Goede ontvangst en goed geholpen door Luuk.

Maar erg benieuwd naar de prijsaanbieding/offerte om een goede beslissing te kunnen nemen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Professioneel en goede ontvangst

Kundige persoon en zeer behulpzaam

  • Aanbevelen? Ja
10

Prettig bedrijf, perfect werk geleverd.

Wij zijn ontzettend tevreden over de werkzaamheden die UwNieuwbouwWoning bij ons heeft uitgevoerd. Het stucwerk is tot in de puntjes verzorgd, de zolder is professioneel gewit en netjes afgewerkt, en het glasvezelbehang is strak en met oog voor detail aangebracht. Het resultaat mag er zijn: alles ziet er werkelijk prachtig uit. Bijzonder dank aan Mitchel voor het prettige en vlotte contact gedurende het hele traject, de heldere communicatie en snelle opvolging gaven ons veel vertrouwen. Onze complimenten ook aan Dirk, wiens vakmanschap duidelijk zichtbaar is in het eindresultaat. En uiteraard dank aan Chris voor het deskundige en eerlijke advies in de voorbereidende fase, dat gaf de doorslag om met jullie in zee te gaan. Kortom: vakwerk, duidelijke communicatie en een mooi eindresultaat. Wij bevelen UwNieuwbouwWoning van harte aan!

  • Aanbevelen? Ja
7

Goed

.

  • Aanbevelen? Ja
10

Een prettige ervaring!

We werden hartelijk verwelkomd, goede uitleg gekregen bij onze woonwensen, en een fijne rondleiding langs de materialen die bij onze woonwensen passen, wij hebben er een prettig gevoel aan overgehouden, wij hebben de showroom in Oisterwijk bezocht. Nu is het wachten op onze offerte.

  • Aanbevelen? Ja
10

Topservice

Heel fijn bedrijf. Communicatie en service zijn erg goed. Zeker een aanrader!

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijne communicatie en prachtig eindresultaat

We zijn erg tevreden met Uwnieuwbouwwoning.nl! Vanaf het aanvragen van een prijsindicatie en de afspraak in de showroom tot en met de oplevering van de werkzaamheden is de communicatie zeer prettig geweest. Altijd een snelle en duidelijke reactie, zodat we precies wisten wat de planning was en hier waren ze ook zeer flexibel in. Daarnaast zijn we onwijs blij met het eindresultaat van onze nieuwe vloer, trappen en plinten. Ik zal Uwnieuwbouwwoning.nl zeker aanraden en nog een keer inschakelen als we nog meer in ons huis willen laten doen!

  • Aanbevelen? Ja
9

Super goed

Review legservice Appi: Prettige communicatie. Goed advies. Heeft de fabrieksfout in de vloer gezien, alvorens te leggen. Extra gekomen om volgende vloer(en) te controleren. We kwamen in tijdnood en hij heeft zelfs op zondag de vloer gelegd. Ziet er prachtig uit! Henk

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijke ontvangst, goede service

Gewoon helemaal prima, duidelijke uitleg en de medewerkster had veel oog voor mijn wensen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Top

Keurig geholpen , goede uitleg

  • Aanbevelen? Ja
9

Vriendelijk en duidelijk.

Chris is vriendelijk, meedenkend en duidelijk over de (on)mogelijkheden.

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima, met verstand geholpen door Manon. Dank daarvoor

Adequaat

  • Aanbevelen? Ja
10

Aanrader!

Prachtig resultaat! Goede communicatie en komen afspraken na. Blij dat ik dit bedrijf gevonden heb om de muren in onze nieuwbouwwoning te behangen.

  • Aanbevelen? Ja
10

In één woord: Super!

Tussen oplevering van de woning en verhuizing hadden wij slechts 5 weken de tijd. Uwnieuwbouwwoning.nl heeft er met een strakke planning voor gezorgd dat onze hele woning volledig werd afgewerkt binnen deze 5 weken. Tussen de werkzaamheden door was er zelfs ruimte voor de keukenleverancier om de keuken te plaatsen. Uwnieuwbouwwoning.nl heeft zich hier flexibel in opgesteld waardoor deze partijen elkaar niet in de weg liepen. Een spannende tijd voor ons, maar we zijn in het proces goed ontzorgd!

  • Aanbevelen? Ja
10

Helemaal goed

Goede uitleg tevoren, correcte afspraken en goede uitvoering. Ik ben tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
2

Afraden, sleutel kwijt, slechte communicatie

Het bedrijf is onze sleutel kwijtgeraakt en hun trapleggende monteur zou 1-2 dagen bezig zijn maar was in plaats daarvan 4 dagen bezig, kwam elke dag meerdere uren te laat en wilde tot laat blijven, communiceerde ook niet transparant daarover, extreem frustrerend. Ook kwamen er bij de inspectie allemaal extra kosten bij die niet in de offerte hadden gestaan. De vloeren en wanden zitten er wel netjes in (vandaar niet 1 ster), maar ik zou de partij toch zeker niet aanbevelen.

  • Aanbevelen? Nee

Bedrijfsgegevens

Teugseweg 18

7418 AM Deventer

0570 573 663

[email protected]

Over Uwnieuwbouwwoning.nl Deventer | Afbouwbedrijf voor nieuwbouwwoningen

Uwnieuwbouwwoning.nl is gespecialiseerd in de complete afwerking van uw (nieuwbouw)woning. Door onze verschillende diensten en een vast team van adviseurs hoeft u zich geen zorgen te maken over de planning, communicatie en uitvoering van de afbouw van uw woning. Bekijk hier onze reviews of laat eenvoudig een review achter. We staan altijd open voor feedback om onze dienstverlening te verbeteren.

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.