Helemaal top.
Het was een geweldige aanvulling voor ons bedrijfsfeest. Veel plezier en lol aan beleefd. Dank!
Super goede service met leuke mensen met vakkennis. Wij van Hogeschool Rotterdam kregen goed advies en afspraken waren duidelijk en helder. En alles was zeer goed geregeld op de dag van het feest!
Vrijwilligers in Harderwijk zijn tijdens de Dag van de Vrijwilliger 2016 in het zonnetje gezet met de Volkswagen Photo Booth. De reacties waren zeer postitief.
zoals altijd weer top geregeld en we waren heel blij met de speciale aanbieding! Misschien kunnen we weer een leuke deal sluiten voor ons Brand Event op 8 maart 2017
heel tevreden! dank jullie wel!!
Het fotohokje heeft 2 dagen in de hal van ons ziekenhuis gestaan. Zowel medewerkers als patiënten hebben zich uitgeleefd met hoedjes en zonnebrillen, en het bracht net even die afleiding die soms zo nodig is. Het is altijd lastig waardering in cijfers uit te drukken, het was gewoon goed. En met name het meedenken vooraf vond ik heel prettig, omdat we toch ook rekening wilden houden met het feit dat niet alle patiënten op deze afleiding zitten te wachten. Jullie zijn daar goed mee omgegaan, en dat waarderen we zeer. Dank voor de leuke ervaring!
Was echt een top ervaring voor iedereen. Esmond was spontaan en hielp leuk mee iedereen (veel mensen in een rolstoel) op de foto te krijgen.
Gewoon perfect zoals ik altijd van ze gewend ben!
Wij zetten het fotohokje jaarlijks in op ons congres, en elk jaar is het weer een succes. Bedankt weer!
Geslaagde belevenis op ons personeelsfeest!
Voor de tweede keer het fotohokje op de avond van de Lach ! wat een goede match en wat een ontzettend leuke en grappige en "lachende" foto's ... Top combi !! Syndroom van de lach
Wij hebben het fotohokje geplaatst op een netwerkmanagementdag en het fotohokje heeft zeker een aantal mensen op een andere manier aan het en netwerken gebracht!
Wederom gekozen voor een fotohokje van fotobelevenis.nl, om ons jubileum feestje compleet te maken. En het was weer een mega succes. De gasten stonden letterlijk in de rij om het hokje in te duiken en weer voor even kind te zijn. Het team van fotobelevenis is heel erg service gericht en daardoor fijn om mee samen te werken. Dank Merijn, Jasper, Noah & Alexandra. Great job! With love from Zurich
Op de boekpresentatie van het boek: "Broers en Zussen. Hoe is het voor jou?" leek het me leuk om na het officiële gedeelte de broers, zussen en hun familie de gelegenheid te geven samen op de foto te gaan. Dit was een groot succes en een superleuk aandenken aan deze mooie middag!
Super goeie ervaring, iedereen op de feestavond was enthousiast over het fotohokje en Thomas de gastheer van de avond. Wat het ook erg leuk maakt dat je een eigen logo aan de fotostrip kan toevoegen. De kwaliteit van de foto's is ook echt super goed, mooie heldere foto's. Kortom ik kan fotobelevenis aan iedereen aanraden! Het telefonsich/mail contact zowel vooraf als achteraf is erg fijn, je wordt super vriendelijke te woord gestaan! Fotobelevenis ga zo door!
Alles perfect geregeld! Veel dank voor de goede zorgen.
Snel geschakeld na de aanvraag die echt korte termijn was. Fijn contact, goede service. Het resultaat was top, de klant was erg blij! Kortom, een aanrader! Ik zou fotobelevenis.nl voor een volgend evenement zeker weer in zetten.
Voor ons de eerste keer dat we fotobelevenis hadden ingeschakeld om ons circus evenement op te vrolijken en het was een schot in de roos. Iedere gast mocht meerdere foto's maken met de door fotobelevenis meegenomen accessoires. Het zorgde voor veel komische momenten en evenveel plezier. Dank voor jullie enthousiaste bijdrage.
Goede service en leuke medewerkers! Zeker aan te raden.
graag email wijzigen naar [email protected]
Jasper en team zijn geweldig om mee samen te werken! Afspraak = afspraak en altijd met en lach.
Fotohokje was een super toffe toevoeging voor onze sportdag. Het was erg fijn dat het personeel in het begin was gewisseld waardoor ze toch op tijd bij ons aanwezig waren. Het personeel deed hartstikke enthousiast mee. Het communiceren vooraf was ook heel fijn, het was informeel en bijna gezellig. Fotohokje hartstikke bedankt!
Wij hebben tijdens een personeelsactiviteit op vier locaties van De Zorgcirkel een op alle fronten uiterst succesvolle ervaring gehad met de fotohokjes van fotobelevenis.nl Een fotohokje is absoluut een aanrader om je evenement groter en succesvoller te maken.
Van IJsendijkstraat 144 HJ
1442 CS Purmerend
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.