Een mooie week om kennis te maken met het alpinisme. Op twee prachtige locaties waarbij je drie landen aandoet. Het onderkomen is overal naar behoren en de maaltijden zijn van dito kwaliteit tot soms zelfs voor berghut begrippen goed te noemen. De gidsen zijn professioneel en kijken naar de mogelijkheden, afhankelijk van het weer en het niveau van de groep. Het weer is uiteraard altijd een norm , het niveau van de groep kan voor en nadelen hebben voor het verloop van de week. Al met al een mooie week met verschillende beginners elementen.
Nieuw, snel aan de slag, grenzen verkennen, leuk
Met ons team zijn wij wezen vergaderen en boulderen op de locatie in Arnhem. Het is een leuke ervaring om op een actieve/sportieve locatie te vergaderen en de dag actief af te sluiten. Belangrijkste verbeterpunt die ik heb zijn de voorzieningen van de vergaderzaal zelf. Het ontbreken van een scherm, flipover en whiteboard was een gemis. Ook had koffie er wel bij mogen zitten. De afsluiting was erg prettig en de begeleiding vanuit de locatie goed.
-
Het was een mooie trip!
Ik vond de Via ferrata super tof. Met de band de stroomversnelling van de rivier naast de camping af te gaan was ook super gaaf. Ik wil volgend jaar weer op kamp.
Ik heb een top rope cursus gevolgd zodat ik zelfstandig mag klimmen. Het enige nadeel tijdens dit weer is. Wat was het warm in de klim hal.
Ondanks de groepsgrootte wist de instructeur iedereen te controleren op klimmen en zekeren. Zij zorgde ervoor dat iedereen een correcte automatisme wist aan te leren voor zekeren en omgang met het klimtouw.
Ik heb de basis klimvaardigheden cursus gedaan. 4 x 2 uur wat voorbij vloog. Omdat ik een keer niet op een vaste dag kon, mocht ik aansluiten bij een ander groepje zodat ik toch binnen 4 weken mijn examen kon doen. Begeleiding is persoonlijk en veiligheid staat hoog in het vaandel. Ik heb me geen een keer onveilig gevoeld en voelde me vooral gestimuleerd om te doen wat ik zo graag wil, klimmen. Bedoeling is dat ik ook de vervolgcursus lead climbing ga volgen. Kan ik mijn vriendin een beetje bijhouden in de toekomst.
ik vond de wandeling super leuk op vrijdag, en levend stratego vond ik ook heel leuk! Ik vond het klettersteigen het leukste van het klimmen. Ik vond het klimmen met touwen ook heel leuk. Het zekeren vond ik ook heel leuk. Ik vond jullie allemaal heel aardig en jullie konden dingen goed uitleggen. Ik vond het eten op zaterdag avond niet zo lekker.
Het Kamp was top! De organisatorische uitdagingen (brood was weggerend, voor het eerste ontbijt) werden prima opgelost. De communicatie via de app, voor de carpool, was prima geregeld. Er is goed geanticipeerd op het warme weer, met extra water op de locaties etc. Cato heeft het enorm naar haar zin gehad, en haar ouders ook. Volgend jaar zijn we er weer bij!!
Highlights: buiten klimmen, zwemmen in de rivier en levend stratego, goede en leuke instructeurs, heerlijk eten, goede sfeer, fijn dat er een tent klaar staat als je aankomt op de camping.
goed team, met een heel goede sfeer. mede daardoor, en de locatie een goede tijd gehad.
Voor het eerst op echte rotsen geklommen.
Beginners cursus gevolgd. Leuke groep mensen en goede duidelijke training. Aanrader!
Het was een erg leuk weekend via ferrata training.
Ontvangst en locatie was perfect. Lekker relaxed en voelde snel als thuis. Begeleiding door gidsen was top, engelse taal was bij een enkele gids voor verbetering vatbaar. Enige wat mij opviel en mij verbaasde is dat indien er geen bereik is met de mobiele telefoons er geen hulp gevraagd kan worden. Ook is er geen radio contact (portofoons oid) tussen de gidsen geregeld. Is dit niet een verbetering op het gebied van safety? Daarnaast zou het fijn zijn bij de Mt Blanc poging indien er iemand afhaakt en er sprake is van een oneven aantal dat de gidsen onderling kunnen kijken of schuiven in de teams dan mogelijk is. Details, want al met al was ik helemaal happy!
Zowel de kinderen als ik als leerkracht hebben genoten. Ontzettend goede begeleiding, gevarieerd programma
Super leuk week in Chamonix-Mont-Blanc gehad Helaas door de slechte weer konden wij de top van de mont blanc niet bereiken Maar de hele voorbereiding was super top Incl de berggidsen Bedankt En tot, wie weet, volgende keer Gr Stéphane
Heftig van begin tot het einde. Maat voelde wel safe en goed begeleid.
Een levenservaring gefaciliteerd door Mountain Network
De reis was ontzettend mooi. Vond het enorm jammer dat mountain network zelf zo weinig betrokken was. Geen felicitatie achteraf voor het behalen van alle toppen.
Goede ontvangst en uitleg. Introductie les voor 2 groepen van ieder 4 kinderen (totaal 8) geboekt. Kinderen hebben veel geleerd en vonden het leuk. Goede uitleg en begeleiding. Leuk om het geleerde erna in praktijk te kunnen brengen. Was heel fijn dat er ivm het warme weer water beschikbaar was.
Aangezien het voor mij de eerste keer is dat ik met een organisatie op excursie/expeditie ga, kan ik enkel oordelen vanuit mijn ervaring. En die is prima. Voldeed aan de verwachting, maar overtrof die niet. Daar liggen mijn inziens verbeterpunten.
Leuke ervaring, leuke groep, fijne begeleiding
Olympus 27
6832 EL Arnhem
Mountain Network is een bergsportorganisatie met 7 klim- en bouldercentra in Nederland, outdoorlocatie in de Ardennen en is organisator van ski- en bergsportreizen wereldwijd.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.