Heel snel gehandeld door Jeroen en zeer goed geholpen. stelt relevante vragen en adviseert op de juiste wijze. Top!
A krediet kende ik niet. Eigenlijk per ongeluk bij deze tussenpersoon terecht gekomen. Ondanks dat ik geen bestaande klant van de zaak was werd ik alsnog geholpen en kosteloos geadviseerd vanaf moment één. Hele fijne service. Er werd door de medewerker diverse voordelige vormen voorgesteld waardoor ik een weloverwogen keuze kon maken. Geweldig!
Snelle service en afhandeling van mijn aanvraag. Zeer gemakkelijke en duidelijk. Ik werd zeer vriendelijk geholpen en mijn verzoek was zeer snel gehonoreerd .
Ben zeer netjes en snel geholpen met de lening mijn ervaring met a krediet os daarom ook erg pretig zijn duidelijk en profesioneel
Geen aanvullende vragen van de bank. Top!
Klantvriendelijk, ze nemen de tijd om je de juiste voorstellen en mogelijkheden te geven
A krediet bedankt voor de goede en professionele service waar andere maatschappijen stoppen gaan jullie verder een krediet op maat en ook nog eens zeer snel geregeld
Heel tevreden over de behandeling van mijn aanvraag. Er werd goed en duidelijk gecommuniceerd en alles verliep zeer snel. De medewerkers zijn daarnaast zeer klantvriendelijk! Keep up the good work!
Na een aantal contacten met een zeer behulpzame en vriendelijke medewerker, Jeroen, was alles prima geregeld! Ik beveel jullie bedrijf dan ook zeker aan!
Ging snel en alles super goed geregeld!
Van begin aanvraag tot aan de dag van het verkregen bedrag perfect en correct begeleid en geholpen. Keurig en snel op de hoogte gehouden van de stand van zaken. Ik raad iedereen aan als je een lening wilt afsluiten kies voor A-krediet.
Sinds ik de aanvraag had gedaan voor een bedrag werd ik al snel geïnformeerd. Ook de begeleiding was goed ondanks het feit dat ik niet altijd bereikbaar was. Uiteindelijk was er akkoord en toen stond het al op mijn rekening.
Vlug en goed.
Mijn ervaring met A- krediet is heel goed Verlopen men neemt de tijd om je alles goed uit te leggen zodat je weet waar je aan toe bent als je vragen heb staan ze je altijd netjes te woord daar was ik zelf heel blij mee dus ik kan men aanraden om via A - krediet lening of hypotheek af te sluiten je word goed op weg geholpen als ik in toekomst weer een krediet moet afsluiten doe ik dat zeker weer via A-krediet Mvg M.koeiman
De jonge dame (naam helaas vergeten) heeft mij snel en goed geholpen. Alles werd via mail toegestuurd en snel verwerkt. Vrolijke jonge dame die ondanks dat ze ziekjes (verkouden) klonk mij snel, netjes en zeer goed heeft geholpen met de juiste keuzes maken. Nog maals grote dank hiervoor.
Realistisch, fatsoenlijk, attent en komen afspraken na.
Medewerkster deed haar werk uitstekend.
De hulp en advies die wij van jullie hebben gekregen en het vertrouwen daar zijn we super blij mee dank jullie wel voor de super hulp.
Alles loop prima en snel.
Mijn adviseur was Marc Peperzak (echt geen peperkoek) ! Iemand die ter zake kundig is, goed communiceert en van korte lijntjes houdt. Akrediet is dan ook een platte organistie: Waar ik van houd. Ook als je zelf wel eens niet alert genoeg bent, is er altijd Marc waar je op kunt vertrouwen. Immers zaken snel en op een correcte en aqudate manier afwikkelen kunnen net het verschil betekenen van een rente%. Ook een lening is maatwerk en daar moet je tijd voor nemen, want ook die beslissing is aller belangrijk. Heb er ook mijn verzekering ondergebracht welke ze op de juiste manier wegzetten tegen de beste tarieven. Het is een soort van win-win situatie. Wie liefde geeft krijgt liefde terug. Had bij Freo in 1e instantie ook een offerte ondergebracht maar kon kon wachten ivm de aankoop v/e chalet. Maar adhv. revieuws ben ik bij AKrediet terecht gekomen, maar kan het iedereen adviseren. Geen log apparaat wat tijd , ergernis en energie bespaart. Daarnaast linkjes die voorgezet worden: die gemakkelijk automatisch verstuurd worden. Geen ellenlange procedure, tijdsbesparing want niets gaat per post ! Simple as what ? Kind doet de was. Conclusie: Ik zeg doen!
Goede service en personeel welke alle tijd voor je neemt en zeer hulpvaardig is.
Prettig contact, wordt meegedacht en evt. geadviseerd. Snelle afhandeling
Niet lang gewacht Alles was binnen een paar dagen geregeld. Top Jeroen.👍👍
Prettig geregeld.
Prettige mensen gesproken met een hele goede uitleg.
Edeseweg 109
6721 JS Bennekom
A-Krediet is meer dan 17 jaar actief als intermediair in financiële diensten. Wij zijn expert op het gebied van consumptief krediet, verzekeringen en hypotheken. Door onze ruime kennis en ervaring die wij in de afgelopen jaren hebben opgebouwd zijn wij, als geen ander, in staat je een goed en duidelijk onderbouwd advies te geven. Hierbij zijn jouw financiële en persoonlijke wensen altijd ons uitgangspunt.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.