Goede ervaring, nog niet helemaal te volgen bij mijn Essent en er wordt gelijk aangeraden om met een raar goot bedrag te verhogend
Eigenlijk hebben we van het overstappen niets gemerkt. Ging allemaal perfect
Alles snel geregeld.
Prima.
Overstap ging feilloos!!!
goed
Kan niet joggen al wel 30 keer geprobeerd!😡
De overstap is gebeurd naar aanleiding van een advies van de Vereniging Eigen Huis, waarvan ik al tientallen jaren lid ben. Het is echter kwalijk dat NLE een te hoge boete oplegt wegens voortijdige contractbreuk. In rekening is gebracht een boete van € 100,00 terwijl het contract binnen een jaar afloopt en volgens afspraken hoort daar een boete bij van € 50,00. Op mijn opmerkingen binnen mijn NLE wordt niet gereageerd en dat vind ik op z'n zachts gezegd zeer kwalijk. Heel jammer!
Met hulp van het lidmaatschap van vereniging Eigen Huis is collectief overstappen in de energie-wereld buitengewoon eenvoudig. Beter dan al die figuren, die aan je deur staan te zeuren! Ik heb het idee de komende jaren wederom goed verzorgd te zijn.
Na mijn aanmelding via Eigen Huis is de overstap zonder een centje pijn afgehandeld, keurig!
Wij zijn erg tevreden. Mooi en snel geregeld, echt super!
De overstap is vlot en makkelijk verlopen.
Ik weet niet alles dat is jammer
Bok de overstap werd mij verzekerd dat de boetes binnen 5 dagen door Essent vergoed zouden worden. Dit blijkt echter maanden te duren.
Ik vindt het slecht omdat ik bij jullie vooraf moet betalen. Wij zaten bij Eneco en daar betaalden wij achteraf. Dat betekent dus dat wij 2 keer in 1 maand energie moeten betalen en dat dat veel geld is in één keer voor een gezin. Echt BELACHELIJK! We zijn er niks mee opgeschoten alleen maar in de problemen daardoor gekomen.
Het betreft hier overname van het contract van overleden vader tot het huis is verkocht. Ik word een beetje moe van de berichten dat ik de nieuwe bewoner zou zijn. Want dat ben ik niet. Het is geen levering van energie bij mij thuis.... Maar dat is ook het probleem van deze tijd. Alle berichten zijn standaard en niet persoonlijk. Er zou een wat meer aangepaste communicatie kunnen zijn met nabestaanden. Dat is namelijk ook gemeld bij de overname van het contract.
Meerdere keren geprobeerd om in te loggen op mijn Essent , kreeg iedere keer te lezen dat het niet mogelijk was vanwege storing. Uiteindelijk een telefoonnummer gebeld om de meterstanden door te geven. De medewerkster toonde weinig begrip voor het niet kunnen inloggen en zei doodleuk: Tja dat kan gebeuren en gaf verder geen reden aan of maakte haar excuus. Vragen over laag en hoog tarief werden niet beantwoord en zei : ik moet beide standen hebben. Wij voelden ons niet bepaald welkom ala nieuwe klanten en werden heel koel behandeld. Hopelijk kan dat in de toekomst op een klantvriendelijke manier gebeuren!
Ik heb gekozen voor Essent maar later bleek de Essen t aanbieding niet de beste
Ik vind het belachelijk omdat ik alleen gas nodig, wat duurder is als elektriciteit geen recht heb op een bol.com bon of ander cadeau omdat ik nieuwe klant ben. Tevens had ik aangegeven dat ik contract wilde voor 1 jaar en zit nu vast aan contract van 5 jaar. Hier over gebeld maar kon niet meer veranderd worden. Dus ik voel me dubbel genaaid door jullie en moet er dus nog 5 jaar mee doen, maar dan stap ik zeker over, vind dit zeer klantonvriendelijk en absoluut niet eerlijk.
Ik heb kort geleden een telefonisch gesprek gehad met een van uw medewerkers Deze mijnheer heeft mijn klachten aangehoord en als polijster op de wonden aangeboden een korting van 5 procent op de kWh prijs gegeven. Maar het vervelende gevoel is daarmee nog niet weggenomen. Jammer.
overstap ging makkelijk. MAAR gelet op de berekening die gemaakt is lijkt het alsof de maandlastenzoals voorgeschoteld al inclusief de overstapbonus is. Want de prijzen van essent en engie liggen niet uit elkaar. maar de berekening kan pas later echt goed bekeken worden. Dus blij met een sigaar uit eigen portemonnee
Ik zal voorlopig geen klant meer worden
Veel moeite moeten doen wb het terug gestort gaan krijgen van de boete van de vorige leverancier. Ook bizar dat dat 3 maanden moet duren. De afgesproken datum wb de datum waarop de maantermijn afgeschreven zou worden kwam dus ook niet goed. Veel rompslomp om alles zelf in orde te moeten brengen. Dat werd me dus echt niet zo voorgespiegeld
Slecht.
Hey Reinaldo, Bedankt dat je de moeite hebt genomen deze review achter te laten. Ik zie inderdaad dat het een en ander mis is gegaan met de Bol.com cadeaukaart. Hartstikke vervelend! Gelukkig is opnieuw aangevraagd en krijg je deze binnen nu en 4 weken thuis gestuurd. Excuses voor het ongemak in ieder geval! Groetjes, Webcare Essent
Er is hier maar 1 doel voor ogen snel de klant laten tekenen zodat de provisie verdient kan worden.
Essent hecht veel waarde aan uw mening. Het beoordelingssysteem van Klantenvertellen.nl is 100% onafhankelijk. • Uw beoordeling wordt zichtbaar op Klantenvertellen.nl. • Alleen uw voornaam en woonplaats zijn zichtbaar bij een beoordeling. • Uw e-mailadres wordt niet getoond. • Essent kan geen beoordelingen aanpassen of verwijderen. • Essent heeft de mogelijkheid om op beoordelingen te reageren. • Medewerkers van Essent mogen geen beoordelingen plaatsen. • Klantenvertellen kan beoordelingen verwijderen indien: - Beoordeling niet over Essent gaat - Taalgebruik aanstootgevend is - Beoordeling persoonlijke informatie bevat als naam of telefoonnummer
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.