
prima tandarts rustig vriendelijk
As an expat who relocated to Haarlem I needed to find a local dentist. Dr. Levie was very responsive in setting up an appointment. At the appointments I found him to be friendly, patient, and effective. I was satisfied with the treatment would happily recommend the practice.
Geweldige behandeling en een goede ervaring om mijn nederlands te oefenen!
Ik kreeg tijdens mijn zenuwkanaalbehandeling een bril met koptelefoon op, waarop ik zelf kon kiezen wat ik kon bekijken. Dat waar ik uit kon kiezen waren allemaal rustgevende beelden en geluiden. Dit heeft mij blij verrast, want het had zeker effect op hoe ik in de stoel lag! Verder werd er goed met mij gecommuniceerd en ben ik super vriendelijk behandeld. Ook na de behandeling kreeg ik nog een persoonlijk berichtje om te vragen hoe het met mij ging. En dit ervaarde ik als erg zorgvuldig en menselijk... al om al erg tevreden dat ik bij deze praktijk aangesloten ben.
Ik ben al een aantal jaar 'bang' voor de tandarts maar ben heel prettig geholpen.
Top
Na jaren niet naar de tandarts geweest te zijn hier uitermate goed en snel behandelt. Aanrader voor iedereen die in tijden niet naar de tandarts is geweest.
Was nooit bang om naar tandarts te gaan. Paar jaren terug slechte ervaringen moeten opdoen bij tandarts Rijksstraatweg en Marnixstraat. De eerst genoemde is het mij overkomen dat 2x bij verdoving zetten op de zenuw kwam en daar denk ik nog steeds aan terug. Als ik zuiniger op mn gebit was had het waarschijnlijk niet gebeurd zo is het ook....Via buurvrouw bij Martin Levie gekomen. De eerste vulling zetten met verdoving ging fijn en blij dat ik geweest bent....en weer fijn thuis.. thanks Martin..
Beste Martin, bedankt voor de behandeling en de prettige kennismaking. Net en Haarlem komen wonen en was opzoek naar nieuwe tandarts. Op aanbeveling van vriendin ben ik bij jou terecht gekomen. Heel erg blij mde de behandeling.
Fijne tandarts die goed in zijn werk is en je door zijn deskundigheid geruststelt
Als iemand met angst voor de tandarts vond ik het vrij eng om naar binnen te stappen. Gelukkig wist Martin daar goed op in te spelen, en was ik vrij snel rustig. Tijdens de 2e verdovingsprik voelde ik een enorme pijn maar voor de rest was het allemaal prima te doen. Geen klachten en goed geholpen, dacht ik. Nu ben ik 5 weken, een tweede (andere) tandartsafspraak en een ziekenhuisbezoek verder. Meneer heeft hoogstwaarschijnlijk mijn nervus trigeminus zenuw geraakt. Ongelukken gebeuren maar we hadden van te voren afgesproken dat hij zou stoppen als ik mijn hand omhoog zou doen, en dat deed hij niet. Sterker nog hij pakte mijn hoofd vast zodat ik niet kon bewegen. Dit was of onwetendheid, of doelbewust, maar in beide gevallen is dit niet een tandarts waar je door behandeld wilt worden. Op zich was de rest van de ervaring prima maar ik weiger een positieve beoordeling te geven omdat ik hier waarschijnlijk een hele lange tijd mee zal blijven zitten. Denk maar eens na over waarom hij zo'n korte wachttijd heeft.
Dit verhaal is klinkklare onzin. Ik stop altijd als iemand zijn linkerhand omhoog steekt. Ik hou nooit een hoofd vast. Ik heb geen trigeminus geraakt. Zij heeft daarover nooit bij mij geklaagd. Zij kwam met last en constateerde een behoorlijk gat linksboven. Ik had haar verteld dat het na de behandeling gevoelig zou kunnen worden. Tijdens het boren van die kies heb ik licht de zenuw kamer aan geraakt en dit netjes afgedekt en gemeld om te voorkomen om een wortelkanaal behandeling te moeten doen. Ze heeft nooit rechtstreeks bij mij aangegeven dat ik haar niet netjes behandeld zou hebben en nu een maand later komt zij met deze beoordeling. Dat ik het niet zo druk heb komt omdat ik niet naar werk zit te zoeken wat er niet is. Als ik tussen de regels doorlees kan ze mij toch wel waarderen.
Zeer tevreden
Geen wachttijden.
een hele fijne tandarts die mij heeft weten gerust te stellen en een perfecte behandeling heeft gegeven
Was 10 min voor tijd al bij dit vind ik positief! Mr. bleef door zeuren over foto's maken. Behandeling vond ik wel erg snel gaan in vergelijking met andere tandartsen. Ik kan alleen oordelen hoe dit voor mij voelde. Ik weet niet of Mr. professioneel zijn vak uitvoerd ik heb geen transparant vergelijkings matriaal.
Beste Frank, ik heb niet gezeurd over foto's .Ik wilde je alleen maar de consequenties duidelijk maken wat de gevolgen zouden kunnen zijn als ik door het niet nemen van foto's te laat een gaatje zou ontdekken. De verantwoordelijkheid ligt nu bij jou en dat respecteer ik.
Prettige sfeer, duidelijkheid over de behandeling
Martin is een rustige, vriendelijke en kundige tandarts. En heeft bovendien een goed gevoel voor humor. Kortom een dikke 9.
Vanmiddag een wortel kanaal behandeling gehad, ik scheet in m'n broek maar nadat de verdoving z'n werk deed, begon Martin lekker te boren en geen pijn, alles verliep soepel (vanwege mijn uitstekende wortels natuurlijk lol) en met vijf kwartier was hij al klaar! En niks geen pijn gevoeld, dus zeer tevreden!!! Bedankt Martin!
Krijg meteen een goed gevoel bij deze man!!
Tandarts Martin Levie heeft bij mij een wortelkanaalbehandeling gedaan. Hij heeft elke stap goed uitgelegd en rustig uitgevoerd - zonder haast. Het eindresultaat is perfect.
prettige benadering, vriendelijk
Ik ben een medewerkster van thuiszorg zorgbalans en kreeg een vraag van een zieke cliënt of ik een tandarts wist die aan huis kwam omdat haar kies was afgebroken en haar eigen tandarts niet aan huis komt. Aangezien deze dame al 2 jaar ziek is (longkanker en copd) en niet meer in staat is om kleine stukjes te lopen heb ik via Google Martin Levie gevonden praktijk is telefonisch makkelijk te bereiken en na mijn verhaal maakte hij meteen een afspraak voor een dag nadat ik belde. Martin is een duidelijke vriendelijke man en heeft ondanks het trekken van de kies mijn cliënt blij gemaakt. ik ga deze tandarts aanbevelen bij thuiszorg zorgbalans en iedereen die dit leest. Bedankt Martin voor de goede service namens Lia & Jeannette.
Martin is een zeer kundige tandarts die je zeer adequaat en zeer kwalitatief behandeld. Zou Martin bij iedereen aanbevelen aangezien hij weet waar hij het over heeft en je altijd goed en snel behandeld. Geen wachttijden, uitstekende prijs-kwaliteit verhouding en niets anders dan lof voor deze absolute vak man! Complimenten Martin
I'll give an honest review. I had to undergo extraction of one teeth and filling in two others. The cost came up to 250(110 for extraction+140 for 2 fillings) euros. > The extraction of the tooth was one of the most painful things I had to undergo in my 27 years of life. In today's time, I checked with my dentist friends, and its never supposed to be painful. In fact, I even got a fever that day because of the heavy pain. Afterwards, he handed me a instruction of things to do in Dutch, which I cant read, so was basically scrap paper for me. > I made another appointment for the two fillings left, and stupidly prepaid the entire 250 euros. Due to emergencies and requirements at work, i had to cancel two appointments. To my surprise, when asked to make a third appointment, i get a mail saying that the third appointment will be made only if I pay extra 130 euros. Ofcourse I didn't agree to that and asked him to return the extra 140 euros already paid. To my surprise, he says that he will not return it and keep it because i missed 2 appointments, even though I pre-informed about missing them. In short, the only good thing about my experience was that he was readily available. However, he came across as someone only concerned with money. Now my hard earned 140 euros have gone for no reason but missing appointments.
Meneer heeft 2 jaar gewacht om de wortelkanaal behandeling aan die kies te laten doen. Toen hij aangaf dat de pijn niet meer te houden was ben ik N.B. voor hem op zondag naar de praktijk gekomen om de wortelkanaal behandeling te doen. Er was inmiddels een abces ontstaan en het element was behoorlijk mobiel geworden en daardoor moeilijk te verdoven en was de enige mogelijkheid om de pijn te laten verdwijnen deze kies te trekken en dat ging helaas niet pijnloos, terwijl ik echt mijn best heb gedaan het zo goed mogelijk te verdoven. Meneer had inderdaad nog twee vullingen nodig en maakte er herhaaldelijk een gewoonte van zijn afspraak af te melden via de mail en heb dat een paar keer door de vingers gezien, maar de laatste keer niet meer. Dat van dat geld betwist ik en wil ik in dit kader ook niet verder op ingaan. helaas dat meneer zo reageert en vind ik heel jammer.helaas dat meneer zo reageert en vind ik heel jammer. En zelfs nu op 2 beoordelingssites. Hij moet niet boos zijn op mij , maar op zich zelf voor niet opvolgen van mijn adviezen en meerdere malen het niet nakomen van afspraken en dat hij zich na zoveel jaren wonend in Nederland zich niet meester heeft gemaakt van onze taal om brieven te kunnen lezen. Met vriendelijke groeten, Martin Levie, tandarts, Zijlweg 75 2013 DD Haarlem tel: 023-5425185 http://www.martinlevie.nl http://www.durfweernaardetandarts.nl
Ik ben bij deze tandarts geweest en ik kan niet anders zeggen dan, dat hij echt heel goed is. Ben tevreden over het resultaat en hij is erg vriendelijk.
Patiëntenvertellen.nl, dé tool waarmee u eenvoudig uw patiëntenenquête kunt afnemen. Met behulp van onze professionele ondersteuning kost het nauwelijks tijd. -Erkenning KRT, KNMT en KRM -Direct contact met Helpdesk -Mogelijkheid tot online publicatie
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.