
Wij zijn erg tevreden over de geleverde prestatie. De juiste afspraken zijn gemaakt. Goede opvolging, Saleshelden prettig om mee te werken.
Prettige en persoonlijke samenwerking. Flexibel tijdens proces en komen zelf met suggesties om doelstellingen te bereiken.
Goede samenwerking gehad dat heeft geleid tot een prima eindresultaat!
Bijzonder goed contact met Guus. Er wordt zeer goed op de wensen ingespeeld en de mensen die gebeld zijn hadden niet het idee met een telemarketeer van doen te hebben. Er zijn een aantal afspraken uit voortgekomen met kansen op nieuwe klandizie. Nog geen concrete deals.
Saleshelden is zeer betrokken bij het uitvoeren van onze belcampagne en wil echt resultaten voor je behalen. Ik kan een ieder hen aanraden.
Saleshelden, in de vorm van Guus, voelde direct als DE betrouwbare partner waar wij naar op zoek waren. De markt van telemarketing is er eentje waar je door de bomen het bos niet kon zien. Door Saleshelden voelden wij ons direct begrepen. Buiten dat het geen standaard call center is, is met name de kracht dat ze hun klanten begrijpen. Dat in combinatie met de testfase die ze hanteren om hun draai te vinden bij de benadering van klanten, is echt erg fijn! Kortom wij kijken uit naar een verdere en uitgebreidere samenwerking met Saleshelden!
Ik heb zeer goede ervaring met Guus Verbeek en SalesHelden. De passie en enthousiasme voor wat ze doen spat er vanaf en dat zorgt voor goede invulling van de klantbehoefte. Zeer flexibel en altijd bereid een stapje extra te doen, als de situatie daar om vraagt. Wat mij vooral aanspreekt is de persoonlijke benadering en de fijne samenwerking. Je hebt dan ook niet het gevoel dat je een callcenter inschakelt, maar meer dat je er een collega bij krijgt die voor jou de telemarketing doet!
Saleshelden denkt echt met je mee! Het bedrijf heeft zo'n leuke, enthousiaste aanpak. We worden als opdrachtgever netjes op de hoogte gehouden van de voortgang en evalueren 1 x in de zoveel tijd om mogelijk zaken bij te stellen. Het heeft ons echt wat opgeleverd!
Enorme impuls aan afspraken. Staan altijd voor je klaar en uitstekend bereikbaar tot laat in de avond. Denken met je mee en schakelen direct bij vragen en suggesties.
Saleshelden kan ik iedereen aanraden! De persoonlijke aanpak, het meedenken, eindeloos enthousiasme van Guus en natuurlijk resultaat maken het tot een plezier om met hen samen te werken!
Wij van Video To Go wilden ons specifiek richten op een doelgroep waarbij video's gemaakt door onze drone zou aansluiten. Samen met Saleshelden hebben we een mooie lijst gemaakt van bedrijven. Intussen zijn er meerdere afspraken gemaakt en zijn we zelf al bezig een opdracht af te te ronden.
Ik vind bellen naar bedrijven altijd best spannend. Maar door de handige tips van Saleshelden en een vooropgezet introductie-praatje vond ik steeds minder eng. Naarmate ik meerdere telefoontjes had gepleegd, ging het steeds soepeler. Je raakt in een bepaalde flow. Ik vond het leuk dat er een competitie element aan de workshop werd toegevoegd. Zo triggerde je elkaar om te 'doen'.
Een inspirerende middag gehad met Saleshelden en Solar Team Twente. Het was interessant om te horen hoe ervaren telemarketeers een telefoongesprek aanpakken. Hun deskundige tips ga ik zeker meenemen bij mijn werkzaamheden voor het solarteam.
Goed inhoudelijk gesprek gehad met Sandy en Guus. Hebben me gewezen op een paar zaken die belangrijk zijn voor mijn organisatie. Zal ze hopelijk nog vaak tegenkomen. Kortom: Laat Guus doen waar hij goed in is! Topper.
Guus Verbeek weet hoe hij met Saleshelden je product bij potentiële klanten binnen kan brengen, zodat er een win-win-win situatie ontstaat!
Bedankt Flip, we vonden het onwijs leuk om jullie te helpen van de Military een succes te maken!
Het was een erg prettig, ontspannen en open gesprek!
De positieve en energieke omgang met SalesHelden werken zeer aanstekelijk. Een frisse kijk op zaken die al lang op een en dezelfde manier worden behandeld is echt wat wij nodig hadden. Thanks!!
Goedemorgen Guus, Je weet dat ik klanten doorstuur en veel vertrouwen in je heb. Ik had van tevoren reeds bedacht dat ik je een vette voldoende wilde geven en heb als zodanig ingestoken. Ik heb veel vertrouwen in de toegevoegde waarde die je kunt leveren en blijf vooral doorverwijzen. We houden contact. M.vr.gr.Mariël
De aanpak van Saleshelden is verfrissend en vernieuwend en opent nieuwe kansen en mogelijkheden die we als organisatie goed kunnen benutten en zullen gebruiken. Van harte aanbevolen!
Samen met Guus Verbeek van Saleshelden onze klantenservice onder de loep genomen. Door de ogen van de klant te kijken weten we nu nog beter hoe we onze klanten echt kunnen helpen.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.