Mijn ervaring met de motorrijlessen waren aangenaam! Aangename lesgever, vriendelijk en geduldig
Het leren autorijden op een veilige, leerrijke en aangename manier! De lessen waren goed voorbereidt en de rijleerkracht was super vriendelijk, respectvol en gepassioneerd in haar werk.
/
Ik heb bijgeleerd en ik heb goed kunnen oefenen voor het echte examen. Alles verliep goed georganiseerd.
Ik had moeite met 8tjes maken en meneer heeft mij daar veel mee geholpen.
Alles verloopt vlot . Een zeer tof team
Goed zicht op de baan en een goede chauffeur
Ondanks dat ik heel zenuwachtig was, was het een zeer leerrijke en aangename ervaring. De begeleidster was heel vriendelijk en rustig. Ik heb heel veel bijgeleerd en kijk al uit naar de volgende les!
Ik vond het heel leuk. In het begin moest ik even wennen dat de rij instructeur ook pedalen had maar, na een tijd stelde dit mij wel gerust.
Van het boeken van de afspraken tot mijn 1e rijles (gisteren) is iedereen met wie ik in contact ben gekomen altijd zeer vriendelijk geweest. Ook wordt er altijd snel en duidelijk op mails gereageerd. Mijn rijinstructeur legt ook alles rustig en helder uit, waardoor je je op je gemak voelt.
De rij instructeur was heel vriendelijk.hij gaf me een rustig gevoel,zei wat er niet goed was maar ook wat wel goed was.wat vooral leuk was waren de bij horende grapjes.heel anders dan mijn vorige ervaring met een andere rijschool.
Ik vond het geweldig mijn begeleider marc droessaert pakte de tijd had een uistekende aanpak en kon je op een heel korte tijd alles bij brengen je merkte dat de mensen daar hun werk heel graag doen en dat straalt vertrouwen uit die je zeker krijgt een woord gewoon geweldig
In het begin had ik zeer veel stress, omdat ik het niet gewoon was om met iemand anders in een auto te zitten. Maar direct toen ik de rijinstructeur zag was hij zeer vriendelijk. Hij legde alles zeer goed uit en werd helemaal niet boos als je een fout maakte. Ook was het duidelijk wat ik fout deed toen hij op mijn fouten wees. Ik ben blij dat ik deze lessen gepakt heb.
Wel jammer dat geen automatic is om mee te rijden omschakeling naar het tip tronic is zeer intensief en moeilijk
Lessen gaan zeer vlot en heb een super rijlesinstructor.
Fantastische instructeur die les geeft op maat van de leerling, aangename sfeer. Deze mensen weten echt waar ze mee bezig zijn!
leuke instructeur, een man met inzicht en ervaring.
Ik heb 20 uur les gevolgd bij deze rijschool (lesgever Roger) en hierna was ik zeker klaar genoeg om alleen de baan op te kunnen gaan dankzij de goede lessen. Ze nemen voor alles zeker ruim de tijd om uitleg te geven en genoeg oefeningen te doen. Een week voor het examen heb ik dan nog eens 2 uur les gevolgd (bij lesgever Stijn) om mijn remtechniek,.. een tikkeltje bij te schroeven. Tijdens deze 2 uur werd ik ook weer genoeg geïnformeerd en werden al mijn vragen beantwoord. Ik was dan ook na 1 poging meteen geslaagd. Dit had zeker niet gelukt zonder de goede uitleg van de lesgevers. Bedankt!
Instructeur Felix is een warm, rustig en humoristisch man die me op korte tijd de kneepjes van het vak liet zien. Na een lessenreeks van 10 uur kon ik mijn rijbewijs in 1 keer afvinken. Fantastisch!
Zeer goed
Geduldige begeleiding met correcte en zeer uitgebreide informatie.
Werd direct op mijn gemak gesteld voor de eerste rijles. Zeer uitbereide uitleg. En zeer vriendelijk. De stres die er was viel ook meteen weg. Ik ga met plezier terug naar de rest van mijn lessen Ik vind het gewoon een zeer goede rijschool!
Super!
Zeer toffe begeleiders en leuke ervaring hopelijk halen we donderdag ons rijbewijs
Lesgever houdt rekening met gevoel van leerling en stelt gerust. Geeft kort en op juiste manier feedback. Grijpt in wanneer nodig.
Kapellelaan 97
1860 Meise
Over Rijschool Traffix Met haar jarenlange ervaring profileert Rijschool Traffix zich als een van de meest toonaangevende en vooruitstrevende rijscholen van Vlaanderen. Gespreid over 13 vestigingen leiden onze 80 medewerkers jaarlijks zo’n 5000 kandidaten op, en dit in alle rijbewijscategorieën. Dankzij de kwaliteit van onze diensten, de professionaliteit van onze medewerkers en de grote klantentevredenheid groeide Rijschool Traffix uit tot marktleider in rijbewijsopleidingen in de regio.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.