DJ Company komt zijn afspraken goed en correct na. De DJ speelt ook echt de muziek die je aanvraagt, en voelt het feest goed aan . Heel belangrijk! Mooie lichtshow erbij, om kort te zijn SUPER
We hebben een schoolfeest in school georganiseerd en hadden daar een DJ voor nodig. Het boeken en de communicatie met Dj Company ging geheel makkelijk en de communicatie met DJ Henri ging zeer soepel. Hij dacht ook mee over het feest. Top!
Bedankt voor jullie beoordeling! Het is altijd fijn om te horen dat het allemaal naar wens is verlopen. Hopelijk tot een volgende keer. :)
We hadden dj Michael van de dj compagnie wat een geweldige dj hij wist echt et een geweldig feest van te maken. We bevelen hem dan ook echt aan
Super dat het een geslaagd feest is geweest! Dj Michael vindt dit vast ook leuk om te horen. Hopelijk tot een volgende keer. :)
Fijn dat onze last minute aanvraag zo goed is opgevolgd! De volledige ontzorging en vlotte communicatie werd zeer gewaardeerd. DJ Jackson speelde met de muziekkeuzes ook goed in op de doelgroep en we hebben een erg leuke avond gehad! Dank!
Wat goed om te horen dat het allemaal zo goed is bevallen! Wij zien jullie altijd graag terug bij The Dj Company! Groetjes, Anne - The Dj Company
De sfeer was vanaf moment 1 super. De dj voelde het goed aan en heeft er een mooi feestje van gebouwd. Iedereen heeft heel de avond gedanst. Het was fantastisch
Wat fijn dat je een geslaagde verjaardag hebt gehad! Dir horen we altijd graag. :) Hopelijk tot een volgende keer! Groetjes, Anne - The Dj Company
Via internet. Jazakers! Prima! Super leuk! De combinatie van alles! Goed geregeld. Prima
Op aan raden van Moeke Nijkerk. Er is zeker lekker gedanst.perfect en gezellig.allemaal zeer tevreden.dat Dennis het ook naar zijn zin had. Die was zeer goed. Ook heel erg goed.
Dj Pascal heeft onze avond gemaakt alle verzoeken werden gedraaid hij was daar echt voor ons, heerlijk ingespeeld op de sfeer, dansvloer niet leeg geweest. Fijne communicatie met Pascal en dj company vooraf. Het was fantastisch een mooie herinnering.
Wat fijn om te horen! Ik ben blij dat jullie zo'n mooie avond hebben gehad. We zullen dit ook zeker doorgeven aan Dj Pascal, hij vindt het vast ook super om te horen. :)
De sfeer zat er heel goed in!! DJ Vincent was heel klantgericht en speelde goed in op de sfeer, mensen etc. Ik overdrijf niet als ik zeg dat iedereen wel heeft gedanst totdat het feestje is afgelopen. Dank voor het meedenken en goede service!
Hey Sandra, Bedankt voor de mooie woorden! Wij denken altijd graag mee en zijn erg blij om te lezen dat iedereen met de voetjes van de vloer is gegaan! Wij doen het graag nog een keertje over! Groetjes Marijn - The DJ Company
Dylan voelde perfect de sfeer goed aan. Zijn muziekkeuze sloot perfect aan bij onze wensen. Het werd een knalfeest. De hele avond een volle dansvloer. Hij heeft zichtbaar plezier in zijn werk.
Wat ontzettend fijn om te horen dat het zo'n geslaagd feest is geweest! Dylan is zeker een toppertje inderdaad. :) Ik zal het aan hem doorgeven.
Dj Maarten was de kers op de taart op onze bruiloft.Na een superdag was het feest echt top. Hij heeft de sfeer goed opgepakt vanaf de eerste toon en dat ruim 5 uur vastgehouden. De dansvloer stond vanaf het 't 1e moment vol, de sfeer was super en al onze gasten en ook wij hebben een super avond gehad. Dank je wel
Dat klinkt echt helemaal super! Ik ben blij dat we jullie een mooie avond hebben kunnen bezorgen op zo'n speciale dag. Maarten is vast ook blij om dit te horen. :) Ik hoop tot een volgende keer!
I am very happy we choose for The DJ Company, through their selection of music I got the ambiance I was looking for! They listen to my requests and they were flexible to switch the songs what my guest like to dance. It was an amazing party! Thank you DJ Company!
Hello Sandy, that's very nice to hear! Great to hear that you liked the music and that you could request al your favourite songs. We hope we can help you another time in the future! :) Greetings, Maud.
Ervaring van jullie is. Dat dj goed is voorbereid is. En ons goed heeft voorgesteld en hoe de avond verloop Contact via telefoon was goed Want dit gaf ons rust.
Dj Ronald was de dj op onze bruiloft. Van tevoren afgesproken dat hij zelf de vrije hand had zolang er maar gedanst zou worden. Dat is zeker gelukt! Hele fijne dj. Aanrader!
Wat fijn om te horen dat het feest zo'n succes was! Leuk dat de dj de mensen goed op de dansvloer kon houden, dan is het zeker gezellig. :) Ik hoop tot een volgende keer. Groetjes, Anne
DJ company heeft een goede ervaren DJ verzorgd voor ons feest. De DJ wist de sfeer op het feest goed aan te voelen en zorgde er ook voor dat verzoekjes snel voorbij kwamen
Hi Tom, Wat super fijn dat jullie een top feest hebben gehad! Dit horen we graag!
Wij kozen voor djcompany omdat we geen idee hadden waar een dj te krijgen. Marcel heeft de avond keurig verzorgd, ingespeeld op het publiek, goed materiaal bij zich en alles keurig op tijd afgestemd. Eerlijk gezegd was alles bij elkaar veel beter dan we verwacht hadden.
Hi Ton, Wat gaaf dat jullie aangenaam verrast zijn! DJ Marcel is een topper. Op naar een volgend knaller feestje met één van onze DJ's! Groetjes, Yola - The DJ Company.
Voelt zijn publiek uitstekend aan.
Hi Bas, Wat goed om te horen dat de DJ het publiek goed aanvoelde en dank voor het aanbevelen! Tot snel ;)
Lastminute geboekt, top geregeld, duidelijke communicatie, komen afspraken na, betrouwbaar! Voor ons zeker voor herhaling vatbaar. DJ Thomas heeft goed naar onze wensen geluisterd!
Goedemorgen, Wat een leuk bericht zo op de vroege morgen! We worden hier heel blij van. Bedankt voor jullie mooie woorden en hopelijk tot snel. Bedankt dat we erbij mochten zijn. Groeten, Rebecca - The DJ Company
Goede communicatie voor en achteraf, op het feest zelf was de muziek keuze goed en het volume perfect.
Fijn dat je het zo hebt ervaren, Tim! Bedankt voor de mooie recensie! Groetjes, Marijn - The DJ Company
We zijn bij DJ Company gekomen via internet, en DJ Ronald heeft het helemaal waar gemaakt! We hebben een fantastisch feest gehad! Er is goed op onze wensen ingegaan. Bij het eerste gesprek dat we hebben gehad met Ronald voelde het meteen goed. Heel fijn dat we onze verzoeknummers (en no-go’s) konden doorgeven, en dat Ronald de openingsdans heeft willen monteren. Wij hebben niet alleen een topavond gehad, ook van onze gasten hebben we veel positieve reacties gehad op de muziek en de setting van de dj. Continue waren er mensen op de dansvloer ondanks het gemêleerd gezelschap. We zouden de DJ company aan iedereen kunnen aanraden!
Hey Chris en Lucy, Bedankt voor de mooie recensie! DJ Ronald zal heel blij worden na het lezen van deze mooie woorden. Wij hopen dat wij nog eens met jullie op de dansvloer mogen staan! Groetjes, Marijn - The DJ Company
We zijn zeer tevreden met alles wat jullie te bieden hadden. zo gezegd zo gedaan. Groot bedankt Dew en Ruud.
Hey Dew, Geen dank uiteraard! Wij zijn blij dat wij mochten komen draaien en dat het zo'n succes was! :) Groetjes, Marijn - The DJ Company
We hebben voor DJ Company gekozen vanwege de goede feedback online. Super lekker gedanst, perfekte lichset, alle gasten waren zeer tevreden. De service vooraf was erg goed. De communicatie verliep perfect. Danny was een zeer vriendelijke DJ. De gasten konden ook wensen doen. Hij maakte het feest perfekt. Dankjewel Danny!
Hey Marion, Super leuk dat jullie zo van de dienst van DJ Danny hebben genoten! Wij doen het graag nog een keertje over! ;) Met vriendelijke groeten, Marijn - The DJ Company
Zowel voor als tijdens de avond was het contact met alan goed en duidelijk. Tijdens het feest speelde alan goed in op de verzoekjes en ook op momenten als er gervraagd werd om andere muziek te draaien deed alan dit. Op de avond zelf zocht alan ook het contact met de zaal en dit werd heel goed opgepakt. Wij hebben enorm genoten
Goedemiddag, Bedankt voor jullie evaluatie. Super om te horen dat jullie zo tevreden zijn. We zullend deze mooie woorden doorgeven aan de DJ. Groeten, Rebecca - The DJ Company
Ik zou iedereen dit aanraden
Goedemiddag, Bedankt voor deze mooie woorden, daar doen we het voor. Groeten, Rebecca - The DJ Company
We hebben heel erg genoten de dj bouwde het goed op, er werd lekker gedanst en wij vonden de communicatie van de DJ voorafgaand aan de avond ook heel fijn. Heel erg bedankt mede door jullie is de avond echt tot een prachtig einde gekomen. Ik beveel jullie ook zeker aan!!
Goedemiddag, Wat leuk om te horen dat jullie een geslaagde avond hebben gehad. Bedankt dat wij erbij mochten zijn! Groeten, Rebecca - The DJ Company
Schweitzerlaan 2
9728NP Groningen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.