Ik heb jullie op internet gevonden, en vind de prijs niet duur.. Rene is een topper en heeft de avond goed gevuld met geweldige muziek, voor ieder wat wils. De communicatie met Rene was top, en alle wensen qua muziek hebben we gehoord..
Wat fijn om te horen! Als je ooit nog een keer een dj zoekt weet helpen we je graag weer. :) Groetjes, Anne - The Dj Company
Voor het feest alles goed besproken met DJ Rene en mijn Word doc boek met instructies, programma en muzieklijst doorgemaild. Op de lokatie zelf nog speciale aankondiging deuntje uitgezocht wat DJ voorbereid had zodat ik kon kiezen. Vond de lichtshow echt geweldig en ook de lichtjes op de DJ tafel die van kleur veranderde. Dat gaf extra feestelijk sfeer. Alles was naar mijn wens en precies hoe ik het wou. Heb van verschillende gasten complimenten gekregen wat een goeie DJ heb ik gevonden want ze hebben nog nooit meegemaakt dat muziek niet te luid was en iedereen kon met elkaar praten zonder schreuwen. Ook vonden ze het geweldig dat niet eerst 1 snelle nummer gedraaid wordt en dan 1 rustige maar paar goeie snelle achter elkaar en dan langzame achter elkaar en zelfs ganres werden niet door elkaar gemixed. Dit is precies wat ik gevraagd had in mijn word doc. DJ Rene had ook hier en daar wat gedraaid buiten mijn lijst en dat paste precies bij het sfeer op de dansvloer. Heb ook gezegd dat hij het kon doen. Letterlijk heeft iedereen gedanst behalve 1 iemand die gebroken teen had en daardoor niet kon dansen. Het was een geweldig fantastisch onvergetelijk en de beste feest avond die mijn gasten en ik hebben meegemaakt. Bedankt aan DJ Rene en de DJ Company voor zo een goeie professionele service.
Wat een leuke beoordeling, bedankt! Ik ben blij dat het allemaal precies zo is verlopen als jij had gewild. Super om te horen dat (bijna) iedereen heeft gedanst. ;) Ik hoop dat we je ooit nog een keer kunnen helpen om een feestje te bouwen. :) Groetjes, Anne - The Dj Company
Wat heb ik een goede keus gemaakt om te kiezen voor de DJ Company! De communicatie vooraf is echt super, alles wordt heel netjes geregeld en je ontvangt regelmatig sms’jes/mailtjes over de stand van zaken, zo fijn. Wat een geluk hadden wij dat we DJ Anton mochten verwelkomen op de surprise party voor mijn man. Heel fijn contact gehad, ook vóór het feest om alles door te spreken, super muziek (speelde ook echt in op verzoekjes) en een mooie sfeervolle lichtset. Dankzij Anton hebben wij een onvergetelijke avond gehad. Voor mij zeker de volgende keer weer de DJ Company! En Anton, nogmaals super bedankt!!
Wij worden echt super blij van jouw beoordeling! Wat fijn om te horen dat Anton er zo'n leuke avond voor jullie van heeft kunnen maken en ook het contact vooraf prettig is gelopen. Wij zien jullie ook graag weer terug bij The Dj Company!
Wij hadden gekozen voor de duurste optie, gewoon om dan het beste resultaat te krijgen. Nou we kunnen vertellen: aan al onze verwachtingen is voldaan! Er wordt snel gereageerd op de whats app door dj Company, alles is heel duidelijk, je wordt volledig ontzorgt en door de mooie website wordt je stap voor stap geholpen om de dj zo goed mogelijk te informeren. Op de avond zelf was het ook geweldig. Ronald was op tijd, heel aardig, dacht mee, had een mooie set met licht en geluid en hij zette een GEWELDIGE sfeer en daarmee avond neer. Precies zoals we gehoopt hadden met de juiste muziek waar de hele zaal van uit zijn dak ging. Ook voor de oudere generaties kwam er zoals gevraagd af en toe een herkenbare set voorbij. Beter kon niet!!!
Het was op goed gevoel dat we voor jullie gekozen hebben en hebben er zeker geen spijt van. Alvast tot ons bolgende feestje
Wat fijn om te horen dat het goed bevallen is! Wij hopen ook tot een volgende keer. :)
Zeer geslaagd feest. Duidelijke communicatie. Verbetering om eerder contact te hebben met dj. Dit wordt pas week vooraf bekend wie dit wordt. Door late contact ontstaat er twijfel of het wel goed komt. Dj Pascal was fijn in contact en alles was mogelijk in overleg. Top avond gehad
Wat fijn dat jullie een geslaagd feest hebben gehad! We begrijpen inderdaad dat de werkwijze van pas wat later contact met de dj als stressvol ervaren kan worden. Het is uiteraard vaak wel mogelijk om via ons wat eerder erachter te komen wie de dj is als je dat prettig vindt. :) Hopelijk tot een volgende keer!
Wij hebben een top feestje gehad. Sfeer zat er van begin tot eind super in. Dj Rene voelde super goed aan wat de zaal leuk vond. Bedankt
DJ Mick heeft ervoor gezorgd dat wij een fantastisch feest hebben beleefd. Ondanks de uitgebreide wishlist die ik vooraf mocht invullen bleef het lastig om het genre muziek te bepalen voor zo'n grote groep mensen waarvan de leeftijd en muzieksmaak enorm uiteen liep. Al snel bleek dat mijn zorgen voor niets geweest waren. De dansvloer was binnen no-time gevuld en de DJ voelde feilloos aan welke muziek hiervoor nodig was! DJ Mick is een absolute topper die zelf ook zichtbaar genoot, persoonlijk vond ik ook dat fantastisch om te zien!
We hebben the dj company online gevonden toen we opzoek waren naar een ervaren dj voor ons scouting feest. We hebben erg genoten van het feest mede door de goede dj! De communicatie was erg goed en alles is optijd en goed geregeld. Tijdens het feest was het licht en geluid erg goed en hebben de gasten zich zeker vermaakt, wij zoeken jullie graag weer op!
Wat super om te horen! Ik ben blij dat het allemaal helemaal naar wens is geweest. Wij komen natuurlijk ook altijd graag weer bij jullie terug. :)
50 jaar verjaardag dat is een mijlpaal, daar komt een feest ff google en de DJ Company gevonden, wat een top bedrijf is dat , super geregeld. DJ Ronald kwam bij mij draaien nou wat een topper is dat zeg. Van iedereen die aanwezig was alleen maar lovende woorden Dus ik zeg volgende keer voor mij weer de DJ company .
Wat een leuke review, bedankt! Erg goed om te horen dat je een goed 50ste verjaardagsfeest hebt gehad. Tot de volgende keer. :)
Dj Anton, belde ongeveer een week voor het feest. Hij nam ruim de tijd om onze wensen door te nemen en gaf daarbij ook nuttige tips. Net voor ons feest hadden we te horen gekregen dat onze feestlocatie slecht bereikbaar zou zijn door een evenement in de stad. Dj Anton was ruim voor aanvang van het feest aanwezig waardoor hij tijd genoeg had voor de opbouw. De installatie die hij had was top, de licht en lasershow gaven een leuke extra sfeer. Dj Anton draaide alles van onze playlist en reageerde goed op verzoeknummers. Hij ging zelfs nog wat langer door. Hij heeft er echt voor gezorgd dat wij een onvergetelijke avond hebben gehad.
Wat ontzettend fijn om te horen! Dat heeft dj Anton inderdaad super geregeld. :) Wij zullen hem hier ook nog een pluim voor geven! Ik hoop tot een volgende keer. Groetjes, Anne - The Dj Company
DJ Company komt zijn afspraken goed en correct na. De DJ speelt ook echt de muziek die je aanvraagt, en voelt het feest goed aan . Heel belangrijk! Mooie lichtshow erbij, om kort te zijn SUPER
We hebben een schoolfeest in school georganiseerd en hadden daar een DJ voor nodig. Het boeken en de communicatie met Dj Company ging geheel makkelijk en de communicatie met DJ Henri ging zeer soepel. Hij dacht ook mee over het feest. Top!
Bedankt voor jullie beoordeling! Het is altijd fijn om te horen dat het allemaal naar wens is verlopen. Hopelijk tot een volgende keer. :)
We hadden dj Michael van de dj compagnie wat een geweldige dj hij wist echt et een geweldig feest van te maken. We bevelen hem dan ook echt aan
Super dat het een geslaagd feest is geweest! Dj Michael vindt dit vast ook leuk om te horen. Hopelijk tot een volgende keer. :)
Fijn dat onze last minute aanvraag zo goed is opgevolgd! De volledige ontzorging en vlotte communicatie werd zeer gewaardeerd. DJ Jackson speelde met de muziekkeuzes ook goed in op de doelgroep en we hebben een erg leuke avond gehad! Dank!
Wat goed om te horen dat het allemaal zo goed is bevallen! Wij zien jullie altijd graag terug bij The Dj Company! Groetjes, Anne - The Dj Company
De sfeer was vanaf moment 1 super. De dj voelde het goed aan en heeft er een mooi feestje van gebouwd. Iedereen heeft heel de avond gedanst. Het was fantastisch
Wat fijn dat je een geslaagde verjaardag hebt gehad! Dir horen we altijd graag. :) Hopelijk tot een volgende keer! Groetjes, Anne - The Dj Company
Via internet. Jazakers! Prima! Super leuk! De combinatie van alles! Goed geregeld. Prima
Op aan raden van Moeke Nijkerk. Er is zeker lekker gedanst.perfect en gezellig.allemaal zeer tevreden.dat Dennis het ook naar zijn zin had. Die was zeer goed. Ook heel erg goed.
Dj Pascal heeft onze avond gemaakt alle verzoeken werden gedraaid hij was daar echt voor ons, heerlijk ingespeeld op de sfeer, dansvloer niet leeg geweest. Fijne communicatie met Pascal en dj company vooraf. Het was fantastisch een mooie herinnering.
Wat fijn om te horen! Ik ben blij dat jullie zo'n mooie avond hebben gehad. We zullen dit ook zeker doorgeven aan Dj Pascal, hij vindt het vast ook super om te horen. :)
De sfeer zat er heel goed in!! DJ Vincent was heel klantgericht en speelde goed in op de sfeer, mensen etc. Ik overdrijf niet als ik zeg dat iedereen wel heeft gedanst totdat het feestje is afgelopen. Dank voor het meedenken en goede service!
Hey Sandra, Bedankt voor de mooie woorden! Wij denken altijd graag mee en zijn erg blij om te lezen dat iedereen met de voetjes van de vloer is gegaan! Wij doen het graag nog een keertje over! Groetjes Marijn - The DJ Company
Dylan voelde perfect de sfeer goed aan. Zijn muziekkeuze sloot perfect aan bij onze wensen. Het werd een knalfeest. De hele avond een volle dansvloer. Hij heeft zichtbaar plezier in zijn werk.
Wat ontzettend fijn om te horen dat het zo'n geslaagd feest is geweest! Dylan is zeker een toppertje inderdaad. :) Ik zal het aan hem doorgeven.
Dj Maarten was de kers op de taart op onze bruiloft.Na een superdag was het feest echt top. Hij heeft de sfeer goed opgepakt vanaf de eerste toon en dat ruim 5 uur vastgehouden. De dansvloer stond vanaf het 't 1e moment vol, de sfeer was super en al onze gasten en ook wij hebben een super avond gehad. Dank je wel
Dat klinkt echt helemaal super! Ik ben blij dat we jullie een mooie avond hebben kunnen bezorgen op zo'n speciale dag. Maarten is vast ook blij om dit te horen. :) Ik hoop tot een volgende keer!
I am very happy we choose for The DJ Company, through their selection of music I got the ambiance I was looking for! They listen to my requests and they were flexible to switch the songs what my guest like to dance. It was an amazing party! Thank you DJ Company!
Hello Sandy, that's very nice to hear! Great to hear that you liked the music and that you could request al your favourite songs. We hope we can help you another time in the future! :) Greetings, Maud.
Ervaring van jullie is. Dat dj goed is voorbereid is. En ons goed heeft voorgesteld en hoe de avond verloop Contact via telefoon was goed Want dit gaf ons rust.
Dj Ronald was de dj op onze bruiloft. Van tevoren afgesproken dat hij zelf de vrije hand had zolang er maar gedanst zou worden. Dat is zeker gelukt! Hele fijne dj. Aanrader!
Wat fijn om te horen dat het feest zo'n succes was! Leuk dat de dj de mensen goed op de dansvloer kon houden, dan is het zeker gezellig. :) Ik hoop tot een volgende keer. Groetjes, Anne
Schweitzerlaan 2
9728NP Groningen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.