Filters

8

Leuke verkoper

Meubels netjes in elkaar gezet en geplaatst.

  • Aanbevelen? Ja
5

Product goed, levering onvoldoende!

Afspraak inplannen voor montage van ons zonneschermdoek was heel moeizaam. Heel jammer dat er bij bestelling werd aangegeven dat het doek op korte termijn geleverd kon worden maar dat later blijkt dat ondanks de idd korte levering, AFlevering een groot probleem is.

  • Aanbevelen? Nee
8

prettig geholpen

in de winkel goed geholpen duidelijke uitleg over de mogelijkheden bezorging op tijd volgens de planning

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed en moderne zaak

TMC. Is een vriendelijke klantgerichte instelling met op elke afdeling goed uit op geleid personeel Die de tijd nemen om de kleurencombinatie met elkaar te krijgen en doen hun uiterste best om het zo ontspanning mogelijk tot een zo gezellig inrichting te maken en hebben er goed klantvriendelijk personeel stoffeerders en bezorgers enzovoort.

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijke personeel

We zijn goed geholpen en het personeel nam echt de tijd voor ons om advies te geven over de meubels.

  • Aanbevelen? Ja
6

Product en verkoop mooi, plaatsen minder

Verkoop afdeling en producten prima. Over het leggen/plaatsen was ik minder content. Planning klopte niet, waardoor er nog plinten geplakt moesten worden tijdens verhuizen. Zodoende werd het haast werk, en zijn er nog afwerk/verbeter punten.

  • Aanbevelen? Ja
8

Geweldige service

Als er n probleem is word het altijd opgelost ,maw al die jaren dat wij er iets kopen blijft de service geweldig om als fam bedrijf trots op te zijn .

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima winkel

Netjes geholpen, alles conform afspraak, vriendelijk personeel, flexibel qua leverdatum

  • Aanbevelen? Ja
9

Keurig zoals afgesproken

Keurig afgeleverd door vriendelijke mensen. Precies zoals het hoort.

  • Aanbevelen? Ja
8

Helemaal naar mijn zin ... Goeie serves

Goed en betrouwbaar .

  • Aanbevelen? Ja
10

Zoals het hoort. !!

Heb het prettig ervaren, zeker de service. Beloften/afspraken nagekomen. Klant zo goed mogelijk tegemoet gekomen. Top. !!

  • Aanbevelen? Ja
10

Super service En behulpzaam personeel

Goed geholpen bij het uitzoeken van een foto behang. Niks was te veel en alles op het gemak kunnen doen. Hele geduldige lieve mensen. Toppie !

  • Aanbevelen? Ja
4

Slecht communicatie, matige service

TMC heeft een uitgebreide collectie behangpapier. Een vorige bestelling was voorspoedig verlopen, maar deze keer was dat niet het geval. Na de plaatsing van de bestelling (ca €550,-) zou de bestelling een week later binnen zijn. Echter een week later, geen reactie vanuit TMC. Na navraag bleek de bestelling vertraag, maar zou de woensdag daarop geleverd worden. Dit kwam nog goed uit voor de verwerking van het behang ivm vakantie. Maar wederom was de bestelling niet geleverd. Bij navraag bleek dat een versie van het bestelde behang niet op voorraad meer was. De bestelling zou pas een maand later in productie genomen worden. Als compensatie zouden 2 van de 3 bestelde motieven geleverd worden voor ons laatste vakantie weekeind zodat we konden beginnen. Helaas was de bestelling aan een verkeerde courier meegegeven, hierdoor geen behang voor het weekeinde. Daarna afgesproken dat al het behang dan maar in een keer geleverd moest worden, vakantie was inmiddels voorbij. Na het maken van voorbehouden tav kleur (uit verschillende productie momenten), was er ook mondeling een tegemoetkoming toegezegd voor het verlate leveren. Uiteindelijk, is de levering toegekomen. De tegemoetkoming was men voor het gemak vergeten en het behang welke eerst niet beschikbaar was, is geleverd op 52,0 ipv 53,0 cm breedte (valt buiten de 3% maat afwijking die is toegestaan). Na melding hiervan aan de balie, kwam hier geen enkele verdere reactie of actie op. Wij zijn erg teleur gesteld door de manier van aanpak, communicatie naar ons en gebrek van pro-actieve service van deze bestelling. Zeker gezien de vorige bestelling wel goed was verlopen.

  • Aanbevelen? Ja
8

prima service en goed advies

goede voorlichting en snelle afhandeling

  • Aanbevelen? Ja
6

Personeel vriendelijk

Verkeerde kleur stoelen geleverd dus weer 10 weken wachten.

  • Aanbevelen? Ja
3

Service nav klacht

Mooie hoekbank gekocht, incl. 5 jaar service contract. Na 1 jaar is de bank nog alles behalve mooi en zit voor geen meter. TMC trekt zijn handen er vanaf en verwijst naar all in service, die vervolgens aangeeft niets te kunnen doen . Waardeloos van beide partijen

  • Aanbevelen? Nee
9

Prachtig bedrijf, vriendelijk en kundig personeel en een ruimte keuze!

We zijn prima geholpen bij de keuze van ons nieuwe bed! Men nam alle tijd en er was voldoende keuze! Ook later werd bij het kiezen van het bedtextiel goed meegedacht en kosten nog moeite gespaard!

  • Aanbevelen? Ja
10

goed bedrijf met duidelijke service

veel overleg mogelijk. deskundige meneer die kwam meten en prettig geholpen in de winkel en door de dame die vooraf advies kwam geven aan huis.

  • Aanbevelen? Ja
6

Erg behulpzaam in winkel/aflevering matig

Aflevering rommelig. Net op tijd kwamen we er eerder achter dat er een te kleine kast op bon stond. Gebeld en deze was gelukkig nog niet besteld. Bij levering bleek de kast bruin te zijn ipv wit. Kast toch maar gehouden muv de deuren die in het wit na geleverd zouden worden. Deuren zijn twee mnd later nog niet geleverd. Service aan huis/installatie prima in orde. Mooie producten (stoelen, tafel en kast).

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig

Goede service, meedenken en de aflevering was prima !

  • Aanbevelen? Ja
7

Ik ben tevreden over het product en de snelle plaatsing

Ik ben tevreden over de plaatsing van mijn nieuwe rolgordijnen, alles ging heel snel en het hangt er perfect . Ik ben tevreden over het vakkundig personeel en ook fijn dat zij de kartonnen verpakking weer meenemen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima

Goede service en advies.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede service, hoge kwaliteit, flexibele levering

N.A.

  • Aanbevelen? Ja
7

lees hieronder.

Beste, Mijn ervaring was de tweede keer positief, jammer dat ik de verkeerde keuze gemaakt heb van de stoel. De stoel is te kort en er loopt een naad in het midden van de zitting. Groeten, G.de Ruijter

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed geholpen 👍👏

Correct netjes geholpen. Achteraf : De stoelen hebben weinig vulling in de zitting. Jammer

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Marconistraat 13

4461HH Goes

0113-224102

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.