Geen opmerkingen
De onderhoudsdeskundige, bjorn vis, gaf ons nog een belangrijke tip!!!!! Uitstraling was prima en behulpzaam
Professionele aanpak. Prima dat ook telefonisch een detector kan worden uitgezet voor bijv. een behangklus.
keurig en goed behandeld ,
Fijne contacten en goede adviezen, zowel per email als telefonisch. Ik word snel, kundig en vriendelijk te woord gestaan.
onderhoud volgens contract prima en volgens afspraak uitgevoerd
Al jaren een betrouwbaar bedrijf
Het ging om een storing aan twee elektrisch beveiligde deuren. Melding werd goed opgepakt en de monteur was snel aanwezig. Hij was zeer vriendelijk en duidelijk in de communicatie. Probleem was dan ook snel en naar volledige tevredenheid verholpen.
Snelle actie ivm verouderde accu. Goede informatie ivm koppeling naar meldkamer.
Prima. Ik lees alleen in het verslag dat het onderhoud 1 jaarlijks is terwijl dit volgens o.h. contract vaker is.
Goed
Geen enkele klacht sedert de installatie van de beveiliging
er word gewoon gedaan wat er afgesproken is en wanneer het afgesproken is.
Is zonder meer goed te noemen!
Goede ervaring met zowel monteurs en management
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.