Prima, zoals altijd
Afspraak maken op tijd, niet nakomen en monteur niet op de hoogte stellen van gemaakte afspraak / tijd. factureren vul ik niet in, die komt evengoed wel.
Ik vind het super vervelend als je om 11.00 uur een afspraak hebt en de monteur komt pas om 15.15 uur. Ik snap dat een klus kan tegenzitten, maar dit geef je dan toch uit jezelf even door! En loopt iets dan wel 4 uur uit? Is het dan wel goed ingepland? Ik moest zelf bellen waar de monteur bleef. Dit vind ik al de omgekeerde manier van werken. Hier kan dus een grote verbeterslag worden gemaakt!
Bedankt voor uw beoordeling. Wij hebben met u gesproken en zijn het volledig met u eens dat we in een eerder stadium contact met u hadden moeten opnemen. Dit is ook onze normale gang van zaken, maar is in uw geval misgelopen. Wij zijn blij dat u ons desalniettemin nog wel aanbeveelt aan andere klanten en gaan er binnen onze organisatie voor zorgen dat een soortgelijke situatie in de toekomst niet meer zal plaatsvinden.
Heb dhr Molenaar als een deskundig en klantgericht persoon ervaren.
U bent goed bereikbaar, en uw medewerk(st)ers reageren snel en zijn erg vriendelijk. Afspraken worden nagekomen echter niet altijd op het afgesproken tijdstip. Qua facturatie constateer ik dat structureel de bestede tijd naar boven wordt afgerond. Dit jaar minder dan het jaar ervoor... maar toch. Ik ben niet bijgepraat/geadviseerd over geconstateerde bevindingen, en vind dat erg slordig.
Bedankt voor uw beoordeling. Wij hebben telefonisch contact met u gehad en de bevindingen met u doorgesproken, waarmee de onduidelijkheden zijn weggenomen. Wij gebruiken uw feedback tijdens ons eerstkomend monteursoverleg om de nadruk op deze verbeterpunten te leggen en herhaling in de toekomst te voorkomen.
Ze kwamen voor jaarlijks service onderhoud van onze beveiliging. Zijn een uurtje met z'n tweeën bezig geweest. Netjes en beleefd. Technisch weet ik dus niets.
goed
top
afspraak voor alarmcontrole, welke de volgende dag prima is uitgevoerd met advies van de medewerker ivm zicht bewakingsogen
We hebben uitstekende ervaringen met jullie bedrijf
Prima overlegmogelijkheden en snelle medewerkers!
Vriendelijke, desklundige meneer die langskwam.
Keurig geregeld. Heb zelf wel ook wat research gedaan. Maar gezamenlijk tot een juiste opdracht gekomen.
Prima, goed advies
Vindt het wel een beetje ongemakkelijk dat er steeds nieuwe personen de installatie controleren en dus van het hele systeem op de hoogte zijn! Zal niet erg zijn maar wekt een bij mij een beetje argwaan.
Fijn om zaken met jullie te doen!
Boven zegt genoeg
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.