Filters

9

Nemen al het werk uit handen met goed resultaat!

Ik werd meerdere keren geinformeerd, en uiteindelijk een lagere woz.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed gedaan

Resultaat is oké, kan beter!

  • Aanbevelen? Ja
10

uitmuntend

goed geregeld bij de gemeente

  • Aanbevelen? Ja
7

goed aanbod, snelle reactie en prima resultaat

nav aanbod ingegaan op het voorstel , na een snelle globale berekening en uiteindelijk een prima resultaat

  • Aanbevelen? Ja
6

voldoende

heb alleen het bezwaarschrift ingevuld en dat is prettig verlopen, heb nog geen uitslag. mijn keuze hangt af van de uitslag

  • Aanbevelen? Ja
10

WOZ waarde

De gemeente had te hoge waarde is nu terug gedraaid

  • Aanbevelen? Ja
5

Niet geheel tevreden

Ik vond het geheel niet echt professioneel overkomen. Ik kreeg generieke emailtjes zonder adres, dus moest steeds vragen om welk pand het ging. Daarnaast heb ik foto's aangeleverd, echter in de beredenering van de gemeente las ik dat deze uberhaupt niet zijn gebruikt. Ook had ik ongeveer 3 dagen om deze foto's aan te leveren, terwijl de termijn bij de gemeente toch echt langer is. Dit had duidelijk te lang bij iemand gelegen

  • Aanbevelen? Nee
10

Goed geholpen

Goed geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

Doen al het mogelijke

Goed en succesvol

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima ondersteuning bij bezwaar door de relevante vragen te stellen om mijn woning te waarderen.

Zie boven. Verder heeft het bezwaar als resultaat opgeleverd dat de waarde van mijn woning zelfs lager is vastgesteld dan gevraagd.

  • Aanbevelen? Ja
8

Duidelijke instructies voor wat betreft aanmelding en effective manier van behandelen.

Mijn eerste ervaring met een "bezwaarmaker" en dat is me prima bevallen. De contacten, zowel via mail als telefonisch, verliepen goed. Het resultaat van de inzet was een verlaging van de WOZ-waarde. En daarom ging het natuurlijk.

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfekte dienstverlening

Prima

  • Aanbevelen? Ja
10

Kort maar krachtig GOED

Alles is goed verlopen en ben zeer tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
2

Slecht bedrijf die van mij 50 euro wil

wat ze je niet vertellen, (maar wat je zelf uit de kleine letters moet zien te halen) is dat ze 50 euro van je willen als je er vanaf ziet. Ga ze wel wat mooie foto,s sturen zodat ze aan mij niets gaan verdienen. Dit gaat niet de enige beoordeling worden online.

  • Aanbevelen? Nee
8

Alles wordt voor mij gedaan.

Het was voor mij de eerste keer dat ik bezwaar had gemaakt. Alles wordt voor je gedaan.

  • Aanbevelen? Ja
8

prima geholpen

prettig

  • Aanbevelen? Ja
10

volgend jaar weer, tot dan!

Prima!

  • Aanbevelen? Ja
3

Het eindresultaat is teleurstellend.

Nadat ik zelf overleg met de Gemeente heb gehad kon mijn WOZ-waarde van Euro406000 verlaagd worden naar Euro376000. Dat was nog 27% hoger dan de laatste WOZ-waarde. Ik stelde voor om de waarde met 20% te verhogen naar Euro356000. Dit werd niet akkoord verklaard. Hierna heb ik Bezwaarmaker ingeschakeld. Bezwaarmaker kreeg het voor elkaar om hetzelfde resultaat te krijgen als ik. Ook een verlaging naar Euro376000. Er was dus geen enkele toegevoegde waarde na het inschakelen van de professionals van Bezwaarmaker. Op 23-6-2021 heb ik een mail geschreven naar Bezwaarmaker of het zinvol is om binnen 6 weken een uitspraak van de Rechter te vragen. Tot op heden heb ik nog geen enkele reactie gekregen van Bezwaarmaker. .

  • Aanbevelen? Nee
7

goede duidelijkeid in voortgang

om de foto en bijlage te uploaden is niet echt makkelijk

  • Aanbevelen? Ja
9

uitstekend

De hele afhandeling verdient een pluim. Ik heb enkel een paar gegevens moeten aanreiken en Bezwaarmaker.nl heeft verder alles keurig geregeld.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima en weinig moeite hoeven doen.

Wat foto’s uploaden en formulier invullen en daarna ging het vanzelf! En is mijn woz naar beneden gegaan.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed

Is netjes geregeld door jullie. Voor mij scheelt het een paar euro's per maand en WOZ waarde is behoorlijk minder geworden. En jullie hebben er natuurlijk ook aan verdiend.

  • Aanbevelen? Ja
7

vlugger en beter dan ik verwacht had

Bij het aanvragen had ik een langdurige en ingewikkelde procedure verwacht. Niets van dat alles. Goede organisatie etc.

  • Aanbevelen? Ja
7

Goed opgepakt.

Gelijk geregeld en ook met resultaat.

  • Aanbevelen? Ja
7

Heel goed

Wij hadden een bezwaar OZB en via de Bezwaarmaker.nl en ze hebben onze zaak tot een goed einde gebracht, nu gaan wij minder betalen, en dat was onze bedoeling, dus een goede ervaring geweest, onze dank.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Witte Paal 333

1742 LE Schagen

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.