gewoon een prima omschrijving van autos dat is wat klanten willen zien m.vr.groet peter
Momenteel staat de goedkoopste Peugeot 108 er fout geprijsd op. Moet de garage hem dan toch leveren voor die prijs?? Betreft peugeot garage in Leiderdorp.
Goede en serieuze ervaringen met autodealers betreft onderhandelingen en voorwaarden etc.
HALLO IK BEN NIET ZO GOED OVER AUTO MAAR DE ZIT ,GOED UIT IK BEN. ZZP IK BEN ACTIEF BIJ POST NL BIJN VIJF JAAR EN NOG IK HEB OOK LAAD KLEP AUTO PEUGEOT SPORTER KAN IK OOK ROLLEN ALS KAN DE REDEN IS KAN NIET MEER DAN 6 ROLCONTAINER IN VOOR MEER INFO BELLEN ALVAST BEDANK JAK
Duidelijke website, goed overzicht.
gebruikvriendelijk met handige filters.
Jullie zouden aanbieders moeten verbieden om bij de prijs P.O.A te gebruiken. Of op zijn minst de optie bij filtering moeten hebben om dit uit te schakelen. Het vertroebeld het werkelijk aanbod, en is rond uit irritant. De aanbieders hebben blijkbaar jullie zwakke punt gevonden om hun waar aan te kunnen bieden in categorie waar ze niet thuis horen. Jullie zouden een voorbeeld kunnen nemen aan autoscout24! Hier is er duidelijk over na gedacht. Op deze manier is jullie aanbod fictief hoog. Moet je door pagina's heen die niet relevant zijn voor de zoekopdracht, waardoor mensen hun interesse verliezen. Wat dan uiteindelijk lagere verkopen opleverd. Erg jammer. En ik hoop dat jullie het ter harte nemen, het is namelijk bedoeld als opbouwende kritiek.
Ik zou graag iets met een koppeling tussen de app en de website zien. Ik zit nu nog wel eens op de app autio's te zoeken en wil die dan later bekijken op de website. Mijn bewaarde auto'sin de app, zou ik dan graag meteen wilen zien op de website ipv ze daar nog een keer te moeten zoeken.
Vandaag een auto gekocht die ik via Autotrader had gevonden, een opmerking over de kwaliteit van de advertentie op jullie site is dat we op jullie site niet konden vinden dat de verkoper aflevering kosten van 695 euro in rekening bracht, volgens de verkoper was dit een fout van Autotrader, zij hadden dit wel opgegeven.. is natuurlijk niet te bewijzen wie fout is, maar voor ons een behoorlijke tegenvaller, maar omdat de auto mooier was dan verwacht hebben we deze toch wel gekocht, misschien iets om zorgvuldiger mee om te gaan.
Ik ben op zoek naar een station. Helaas. Wanneer ik kies alle merken, kan ik niet op model zoeken. Hiervoor moet ik per merk zoeken. Jammer voor autotrader, maar ik zit niet te wachten op een bezigheids- therapie.
Beste, Dank voor uw reactie op onze website Auto Trader. Helaas is er een kleine misvatting over de term 'model'. Een 'model' is in deze niet de vorm van de auto maar de modelnaam van de fabrikant. Bijvoorbeeld hanteert Ford het model 'Focus'. Dit verklaard hopelijk waarom wij eerst een merk nodig hebben voor u een bijbehorend model kan selecteren. Als u opzoek bent naar een station dan kan u Merk en Model links laten liggen en direct bij 'Carrosserie' kiezen voor de optie Stationwagen. Helaas heeft de misvatting rond de term 'Model' u verzet om als waardering alleen maar 1'en te geven. Hopelijk wilt u uw waardering herzien na het lezen van deze uitleg en deze aanpassen op klantenvertellen.nl. Met vriendelijke groet, Auto Trader
Ik mis de autospecificaties die van alle modellen/merk/types kan opgezocht worden.
IK ben opzoek naar een ford fiesta halaas zijn de aanbiedingen van Ardea auto vanaf prijzen en niet de prijzen van in deadvertentie aangeboden wagen e , voor mij is U site hierdoor onbruikbaar geworden want een prijs vergelijk is hierdoor uitgesloten
Makkelijk om de juiste auto mee te vinden. Werkt prettig.
1 woord perfect
Gezocht op km stand , eerste auto (topadvertentie) heeft meer km als de auto eronder. Bovendien is de auto uit deze advertentie NIET te krijgen als je naar Terwolde Renault gaat.
Als je even de kosten wilt peilen en je tikt het kopje kosten in, dan ga je naar de verzekeringsstelsel en je kunt gelijk weer opnieuw beginnen. Erg vervelend
ik wil mijn advertentie verwijderen....maar kan op de site niet vinden hoe.
Beste, U kunt uw advertentie wijzigen/verwijderen via de link 'advertentie wijzigen' welke u in uw bevestigingsmail heeft ontvangen. Mocht u deze email niet meer hebben, neemt u dan gerust even contact op met onze support afdeling via 088-7518888 of per email op [email protected]. Mvg, Auto Trader.
Er zit een bug in! Bij uitgebreid zoeken: kies BTW verrekenbaar. De selektie geeft dit inderdaad (je ziet het plaatje bovenin van "BTW verrekenbaar"), ALs je dan klikt op Sorteer op "prijs", dan zie je dat specifieke selektiecriterium verdwijnen en de autos die getoond worden zijn dan ineens marge autos. Dat heeft me al een rit van 110km x2 gekost. Vandaag wilde ik weer een bezoek doen, zelfde bug.
advertentie wijzigen , gewoon ruk
Ik heb gereageerd op een auto, maar hoor daar niets over terug, dan heeft het adverteren geen zin toch
Heb een advertentie geplaatst maar kan nergens inloggen
Mede door Auto Trader te gebruiken heb ik mijn auto gevonden. deze stond helaas niet op de website van Auto Trader, echter door de links kwam ik mijn goede tweedehands Juke tegen en heb deze inmiddels gekocht.
Mijn advertentie sinds gisteren geplaatst en betaald maar nergens te zien! Oplossen graag! Auto Trader Beste J Gockel, Bedankt voor het plaatsen van je advertentie bij Auto Trader. In deze e-mail bevestigen wij de plaatsing van je advertentie. Je ontvangt tevens een link waarmee je de advertentie kan wijzigingen. Bewaar deze mail dus goed zolang de advertentie nog actueel is. Audi A4 S4 Avant 3.0 TFSI quattro Pro Line automaat Audi A4 S4 Avant 3.0 TFSI quattro Pro Line automaat 29999,00 04 - 2009 particulier Automaat Benzine 5 deuren 139.500 km Grijs Metallic Het bevestigingsnummer van deze advertentie is 6SBAD Kenteken: 4KSP30 Voertuig: Audi A4 S4 Avant 3.0 TFSI quattro Pro Line automaat De advertentie loopt af op: maandag 7 september 2015 Verkoop je auto nog sneller Ga naar het advertentieoverzicht en zet je auto gratis op Facebook, e-mail hem naar vrienden en hang je eigen promotiemateriaal op. Zoveel meer, alleen bij Auto Trader! Gedurende de looptijd van de advertentie kun je de advertentie wijzigen, bijvoorbeeld om de tekst of prijs aan te passen. Is de auto verkocht? Vergeet niet om de advertentie te verwijderen. Wij wensen je een goede verkoop! Met vriendelijke groet, Auto Trader Waarschuwing Auto Trader wil je waarschuwen voor zwendel die op dit moment zou plaatsvinden met online advertenties. Ga niet in op Engelstalige kopers die jouw auto willen kopen voor een bedrag dat hoger is dan de door jou gevraagde prijs. Het hogere bedrag zal daadwerkelijk op jouw rekening worden gestort. Vervolgens word je verzocht het teveel betaalde bedrag terug te storten op een bankrekening. Het geld dat op je rekening gestort is, blijkt vervolgens afkomstig van een ongedekte cheque. Het gehele bedrag zal dus door de bank weer van uw rekening worden afgeschreven. Het bedrag dat je teruggestort hebt aan de vermeende koper ben je dan kwijt.
Beste Joep, Hopelijk heeft u contact gehad met onze klanten service en hebben zij u goed kunnen helpen. Mocht uw waardering over Auto Trader door dit contact zijn bijgesteld, zou u dan uw beoordeling via Klantenvertellen.nl willen herzien? Mvg, Mark Snel
Fred Roeskestraat 97F
1076 EC Amsterdam
Auto Trader is de spil tussen adverteerder en de zoekende consument. Ons doel is om de adverteerder te ondersteunen bij het verkopen. Auto Trader ontwikkelt daarom innovatieve en effectieve middelen en diensten om de koper zo snel mogelijk naar zijn of haar ultieme match te navigeren. De Auto Trader website bestaat uit de kanalen: auto’s, klassiekers, motoren en bedrijfswagens. Hiermee bieden we voor iedere bezoeker een compleet aanbod die aan zijn wensen en eisen voldoet.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.