en aan passing aan stuur
veel auto,s beschikbaar makkelijk zoeken en ik krijg geen auto,s die ik niet hebben wil wel veel reclamen
Zoek ook 123 break benzine manueel 300SEL 6.3 Ben zelf oud verdeler met nog regelmatig Vrienden die me consulteren.
een goede site om keuzes te kunnen maken...thx!!
Prima
Op smartphone erg onduidelijke met alle reclames en doorverwijzingen naar ándere sites. Compleet de boot ingegaan, door een verwijzing ván jullie, was met een andere verkoper bezig maar dat was dikke shot. Zo ging mijn gezocht auto door mijn vingers als los zand. Auto was voor mijn zoon bedoeld Dus mochten jullie VW Golf 5 hebben staan van bwjr 2008, full options. Stuur m maar af naar mij. Roget
Prima ontwerp! Uitbreiding van max 4 vergelijker zou mooi zijn
geen
Hey zal altijd beter kunnen, vandaar de negens, maar ik vind het een topsite
Ik vindt dat er duidelijk vermeld moet worden of de aanbieder een particulier of een handelaar of garage is.
prettige site om te kijken. Ik kom meestal via Gaspedaal binnen en heb dan Autotrader als voorkeurssite
Goed overzicht in occassions. Soms geen dealer te zien in de advertentie.
Het is wel jammer dat je niet zelf kan bepalen binnen een straal van hoeveel kilometers je de auto's wilt zien en bekijken. Voor de rest is een prima site om auto te zoeken.
Redelijk en overzichtig
Het opgeven van het aantal pk's is niet helder en zelfs onjuist. VW Tiguans met 150pk worden getoond door 100 tot 150pk aan te vinken. Dat klopt dus niet: tot 150pk is niet tot en met 150pk maar tot en met 149pk. Vink je 150 tot 200pk aan dan krijg je alle Tiguans met meer dan 150pk's maar niet die met 150pk. Het moet dus zijn: 100 tot en met 150 pk, 151 tot en met 200 pk of 100 pk - 150 pk en dan 151 pk - 200 pk.
ik word gek van die openingspagina, ik kom voor auto`s niet voor huizen
Geen
Wawow mooi zeg
DORESC SA CUMPAR
Overzichtelijke web site
Fred Roeskestraat 97F
1076 EC Amsterdam
Auto Trader is de spil tussen adverteerder en de zoekende consument. Ons doel is om de adverteerder te ondersteunen bij het verkopen. Auto Trader ontwikkelt daarom innovatieve en effectieve middelen en diensten om de koper zo snel mogelijk naar zijn of haar ultieme match te navigeren. De Auto Trader website bestaat uit de kanalen: auto’s, klassiekers, motoren en bedrijfswagens. Hiermee bieden we voor iedere bezoeker een compleet aanbod die aan zijn wensen en eisen voldoet.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.