Filters

10

Perfect geregeld

Alles perfect geregeld. Telefonisch goed te bereiken. Bellen terug.

  • Aanbevelen? Ja
9

Snelle behandeling. Accuraat.

Goede communicatie. Snel en duidelijk. Ook wat betreft de administratieve afhandeling.

  • Aanbevelen? Ja
8

Vriendelijke benadering

Goede en snelle afhandeling, alleen jammer dat de opmerking van bouwjaar niet klopte, en hierdoor het bood omlaag ging. Terwijl hij nu aangeboden wordt met het bouwjaar wat ik ( datum aankoop ) in eerste instantie opgaf.

  • Aanbevelen? Ja
10

Ik heb een zeer positieve ervaring met OSW

Alles is verlopen zoals afgesproken. Een zeer goed bod gekregen voor mijn caravan. De afspraken zijn gegaan zoals gepland. De aankoper was op het juiste tijdstip bij ons. Geen discussie gehad ivm met bod. De afrekening via de bank was in een kwartier geregeld. Zeer vriendelijke personen en ze hadden snel mijn vertrouwen om er mee samen te werken. zeker een aanrader als je een caravan wenst te verkopen. Ik ben zeer tevreden. Rony De Vuyst.

  • Aanbevelen? Ja
8

Perfect, en snel geregeld

Een makkelijke toegankelijk site, duidelijke afspraken, we zijn er zeer tevreden over.

  • Aanbevelen? Ja
9

Top service

Snel geregeld maar goede communicatie. Makkelijk te regelen ook.

  • Aanbevelen? Ja
10

Vriendelijke open communicatie

Als (auto)leek is het fijn om te worden bemiddeld tbv de verkoop van mijn kleine auto (mijn ervaring bij een autodealer: nou mevrouwtje (!) de eerstvolgende reparatie zal duur worden, dus zijn bod was €1000 lager dan de kenteken heck aangaf !). Via OSW kwam er wel een redelijk bod en de deal is uiteindelijk ook snel gesloten.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed

Goed uit per telefoon

  • Aanbevelen? Ja
8

snel, goede prijs, goede service en vooral ontzorgd

Snelle response, adequate en vriendelijk behandeling van mijn vragen; in 1 woord kwaliteit (zeggen wat je doet en doen wat je zegt)

  • Aanbevelen? Ja
9

meer dan goed

goed contact . afspraken nagekomen . na wat handjeklap en een kopje koffie met goudse siroopwafel voor beide een goede deal veel succes verder hans vermeulen

  • Aanbevelen? Ja
10

Gewoon top aervice!

Als word ter plekke gelijk geregeld super snel afgehandelt allemaal

  • Aanbevelen? Ja
9

Correct en snel

Onze camper twee keer aangeboden voor verkoop. Eerste keer zelf het bod niet geaccepteerd, omdat er een hoger particulier bod binnenkwam. Helaas viel dit tegen. Meer dan een half jaar later weer aangeboden. We waren blij verrast, dat hetzelfde bod werd herhaald. Snelle prettige afwerking. Afspraken werden goed nagekomen. Wij zijn heel tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zo simpel je caravan verkopen, TOP!!

In één week onze caravan verkocht, wat een goede ervaring in een tijd waarin alles moeizaam en traag gaat. Klasse bedrijf!

  • Aanbevelen? Ja
10

Echt super

Was echt goed

  • Aanbevelen? Ja
8

goed

fijne zorgeloze verkoop dank zij jullie bemiddeling top!

  • Aanbevelen? Ja
10

Eerste keer gebruik gemaakt van OSW zeer tevreden

Ik moest mijn auto kwijt stond mij al een poosje in de weg via OSW een koper gevonden zeer goed bevallen. Dat de auto opgehaald werd was al een ervaring op zich fantastisch.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed geholpen!!

Makkelijk, snel en bij vragen werd ik direct en vriendelijk geholpen

  • Aanbevelen? Ja
10

helemaal goed

vanmorgen is de caravan opgehaald het was een aardige man en hij kwam zn woord na . hij was blij met de caravan en wij waren blij met het bedrag en dat hij er niks van af had gepraat . vriendeljk groet

  • Aanbevelen? Ja
8

Met OSW prima, sloopbedrijf ook, opkoper die kwam ophalen niet

OSW prima ervaring. Sloopbedrijf contactpersoon ook prima, gaf aan wat ik klaar moest leggen (kentekenpasje, laatste keuringsformulier en beide sleutels) en tijd afgesproken. Opkoper/persoon die op kwam halen was minder. Belde aan en zij gelijk is dit hem (stond op de oprit), dus ik ja. Hij nou dit is het oude model. Ik, nou dit is gewoon wat aangeboden is, met kenteken en alle overige info en compleet met foto's, dus lijkt me duidelijk. Wilde hij opnieuw gaan bieden en stuk lager, waarop ik aangaf dat er een deal was en dus niet opnieuw ging onderhandelen. Nou dan ging hij eerst even zijn bedrijf bellen. 5 Minuten later, hij terug en vraagt hij doodleuk of mijn man niet thuis was? Viel niet echt goed moet ik eerlijk zeggen, dus nee en hij moest het dus met mij afhandelen. Uiteindelijk zegt hij, nou dan geef ik het geld wel en handel het met OSW af. Prima wat mij betreft, gaat hij zeuren over dat ik die oude vodjes van andere papieren na 20 jaar niet meer heb. Conform opgave van zijn eigen bedrijf was dat ook niet nodig, zucht. Nou kreeg uiteindelijk mijn geld en vrijwaringsbewijs in mijn hand en hij vertrok mokkend. Dus OSW en eerste contact bedrijf prima, daadwerkelijke ophalen duidelijk minder.

  • Aanbevelen? Ja
8

snelle reactie op vragen, goed contract

Via Google ben ik bij OSW terecht gekomen voor het verkopen van mijn sloop auto. Binnen een paar dagen lag er een bod en een duidelijk contract voor de overname van mijn auto. Auto is bij mijn thuis door de sloper opgehaald. Cash afgerekend en papieren en vrijwaring direct uitgewisseld, kortom prima verlopen.

  • Aanbevelen? Ja
9

Uitstekende dienst.

Vriendelijke en professionele afhandeling van het verkopen van mijn auto. Kan OSW en Junior aanbevelen voor uitstekede denst!

  • Aanbevelen? Ja
10

Snelle (re) actie

Snelle en duidelijke reactie, zelfde dag een bod en dezelfde dag de auto opgehaald.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer makkelijk in paar minuten gefixed

Had auto aangemeld , moest enkel nog foto's toevoegen. Nog voor ik dat gedaan had kreeg ik telefoon van OSW met hoog bod. Wat zo geregeld. Auto opgehaald, contant afgerekend , vrijwaring via mail. Netjes

  • Aanbevelen? Ja
10

Top !!

Leuke, aangename en correcte communicatie en afhandeling van het verkoopsakkoord !!

  • Aanbevelen? Ja
10

Nette makelaar

Na plaatsing op OSW site van mijn te verkopen auto werd ik door OSW gebeld voor wat meer details. Prettig gesprek en verder goede afhandeling. Snel goed bod ontvangen via OSW. Auto aan de hoogste bieder verkocht. Zeer tevreden

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Nevelgaarde 8

3436 ZZ Nieuwegein

030 760 1016

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.