Filters

9

Geweldig

Mooi materiaal, goede kwaliteit en betaalbaar. Goede verzorgde aflevering en de tafel is eenvoudig in elkaar te zetten.

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Webshop
9

Correcte levering

Alles verliep volgens plan!

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Webshop
9

Vlotte bezorging en mooi product

Vlotte bezorging en mooi product

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Webshop
10

Super tevreden

Prijs/kwaliteit ons inziens in goede verhouding en afspraken worden goed nagekomen. Ook de informatie voorziening (via mail/sms) gedurende de tijd tussen bestellen en uiteindelijk bezorging erg goed.

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Showroom Opheusden
10

uitstekend geholpen en goed geslaagd

kundig en vriendelijk personeel dat ruim de tijd voor je neemt en goed adviseert. Goed geslaagd voor een mooie ronde tuintafel.

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Showroom Opheusden
10

Zeer goed bedrijf

Goed geholpen bij de aankoop, en netjes volgens afspraak afgeleverd. Één kussen niet geleverd, werd heel snel na geleverd.

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Showroom Duiven
10

Mooi spul

Goed afgewerkt materiaal. Dikke prima kussens.

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Webshop
10

Prima ervaring!

Snelle en correcte levering. Niet duur en heel netjes afgeleverd. Een bedrijf dat zijn afspraken nakomt.

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Webshop
10

prima snelle service

We hadden 2e paasdag een tuinbankje besteld dat de volgende dag al zou worden bezorgd. Bij aankomst bleken de adresstickers van een paar artikelen verwisseld te zijn. Maar na één dag werd de geode bestelling alweer bezorgd! Chapeau voor deze service!!

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Webshop
10

Tevreden

Erg vriendelijk geholpen in de winkel. Werd daarna op afgesproken datum keurig thuis bezorgd.

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Showroom Apeldoorn
10

Hartstikke fijn geholpen en alles volgens afspraak verlopen

Professioneel bedrijf met Professioneel personeel Erg betrouwbaar en prima service Alles volgens afspraak verlopen Een aanrader

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Showroom Opheusden
10

Zeer adequaat en correcte behandeling van de aankoop

De dame aan de telefoon is zeer vriendelijk en behulpzaam

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Webshop
10

Top! Eenvoudige bestelling en vlotte levering.

Top! Eenvoudige bestelling en vlotte levering. Teak cleaner en protector zo gaan mijn meubels jarenlang in perfecte conditie blijven.

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Webshop
8

Ziet er goed uit

Heb het nog niet in elkaar gezet ben niet zo top maar het gaat al weer beter dus het gaat goedkomen groet Nieuw mail adres [email protected]

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Webshop
1

Kwaliteit van een bouwmarkt loungeset - driedubbele prijs

In 2019 hier eens loungeset Portland voor 865 EUR gekocht. Precies een deel van de bank, één van de twee hockers en de stoel van de loungset bleek na 3-4 jaar al van inferieure kwaliteit.. Waar de rest van de lounge set nog prima in orde is tot op de dag van vandaag, zijn bovengenoemde delen verkleurd, broos en breken af. De hocker is nieteens meer bruikbaar en de zitting van de stoel is ook bijna vergaan. Dat is opmerkelijk, want er was mij 7-10 jaar levensduur beloofd, mits bewaard onder een hoes tijdens het najaar en de winter. Dit advies heb ik dan ook opgevolgd. De loungeset wordt niet meer verkocht, wat de indrukt wekt dat er vaker kwaliteitsproblemen zijn geweest. De verkoper Peter Doornenbal raadde mij destijds af om bij een bouwmarkt een set van 300 EUR te kopen. Die zouden na enkele jaren al broos worden en afbreken, enfin precies wat bij hun set van 865 EUR ook gebeurd is. Achteraf gezien had ik dit beter wel kunnen doen, dan had ik de set nu kunnen vervangen en dan was ik nog steeds goedkoper uit dan bij vdGarde. Ik heb een garantieclaim ingediend, hopende op coulance. Zeker omdat het hier overduidijk een fabricagefout (samenstelling van het materiaal) betreft bij ca. de helft van het materiaal dat bij de set is gebruikt. Een halve werkdag later kreeg ik een reactie van Rob Nannenberg dat er slechts twee jaar garantie op zit en dat ze niks kunnen kunnen, hooguit wat extra korting geven op een nieuwe set. Lekker makkelijk! En alle loze beloftes gedaan door je collega Peter dan? Alsof ik daar op zit te wachten, dan betaal ik weer het dubbele voor dezelfde inferieure kwaliteit.

  • Aanbevelen? Nee
  • Gekocht via: Showroom Duiven
10

Fantastische hulp online en vlotte ondersteuning

Zo besteld mooie hoezen en héél vlot verstuurd ,zeker aan te bevelen.fijne duidelijke garantie

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Webshop
10

Super geweldig,

Prettig te gebruiken site, makjelijk te vinden en te bestellen en xnelle levering. Goed verpakt en netjes bezorgd. Erg blij mee.

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Webshop
10

De zomer kan beginnen

Verrijking van het woongenot in de tuin

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Showroom Opheusden
10

snel bezorgd en goede kwaliteit

Product zoals omschreven snel bezord,aan te raden.

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Showroom Opheusden
10

Perfect !

Alles verloopt vlot en correct. Propere levering … kan er geen negatieve punten aan opmerken…

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Webshop
10

Prima

Snelle levering. Goede service

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Webshop
10

Prima verzorgd

6 tuinstoeltjes besteld. Volgens afspraak zijn ze snel en compleet geleverd.

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Webshop
8

Blij met mijn aankoop

Het ontvangst in de showroom was erg prettig. Ben superblij met ons Loungeset. Wel jammer dat we deze zelf moesten uitpakken en plaatsen. De enorme doos bleef ook achter en moesten we zelf afvoeren.

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Showroom Apeldoorn
8

tevreden

Mooie Hartman stoelen, en binnen 3 dagen bezorgt. Enige minpuntje was dat de 2 bestelde en mooie stoelkussens in een doos geleverd werden waar wel 6 kussens in konden.

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Webshop
10

Alleen maar positief.

We hebben een terrastafel met mecalit blad gekocht bij Van de Garde Tuinmeubelen. Binnen een paar dagen is de tafel geleverd, prima verpakt en onbeschadigd. Een juweeltje voor ons terras.

  • Aanbevelen? Ja
  • Gekocht via: Webshop

Bedrijfsgegevens

Dalwagenseweg 17

4043 MS Opheusden

0488 441 220

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.