Zweefparasol besteld en keurig op tijd geleverd. Prachtig van kwaliteit en voldoet geheel aan onze verwachting!
Hoes besteld 23/5. Pakketdienst zegt afgeleverd...nooit ontvangen. Klantendienst segt dat ze gaanuitzoeken met GLS en dat alvast nieuwe hoes wordt opgestuurd. Na aantal dagen niets gehoord reminder gestuurd. Nog aan het uitzoeken en geen nieuwe hoes opgestuurd. Daarna wel initiatief genomen om hoes op te sturen want onderzoek leverde niets op. Vandaag 9 juni nog steeds geen hoes.
Beste Meneer/Mevrouw, Bedankt voor uw review. Helaas is in eerste instantie uw bestelling kwijt geraakt door de vervoerder GLS. Dit onderzoek duurt circa 5 werkdagen, vandaar dat u nog geen reactie heeft ontvangen. We hebben in ieder geval uw bestelling vandaag naar u verzonden. De verwachting is dat het binnen 1 a 2werkdagen geleverd zou worden. U ontvangt nog een mail met daarin een track en trace code. Met vriendelijke groet, Daphne Van Der Garde Tuinmeubelen
Prettig mail verkeer gehad. Alles heel duidelijk en ondanks reserveren, best nog wel een snelle levering. Wat wij ook als prettig hebben ervaren, is de complete betaling bij levering. De heren die het kwamen bezorgen, waren netjes en vriendelijk. En de loungeset is helemaal top!
Mooie meubelen en goede service.
Fijne showroom en alles was kort en krachtig. Bestelling verliep allemaal goed en de bezorgers waren zelfs eerder dan verwacht. Goede service en goede kwaliteit!
Helder en soepeltjes!
Alles goed geregeld en alles nagekomen hoe wij het besteld hebben.
Mooie parasol met voet en goed gekocht aan scherpe prijs als combi!
Was vergeten hoe zitcomfort ook al weer was….
Alles is keurig op tijd afgeleverd, zelfs de zware parasolvoet. Prijs kwaliteit verhouding is uitstekend.
Op internet op de site van van der garde terechtgekomen. Zochten een grote zweefparasol met verrijdbare voet. Inmiddels staat deze in de tuin, we zijn er zo blij mee. Overtreft zelfs onze verwachting. Later nog een mail gezonden op de zondag omdat ik de werking van een hendel niet begreep. 1 dag later al in de ochtend antwoord ontvangen met de uitleg. Gewoon een topbedrijf.
Goed
Goed
Bestelling ging goed, ook op afspraak geleverd. Nalevering was eerder binnen dan de hoofd levering zelf en dat kwam perfect uit. Heel tevreden over de telefonische afhandeling!!
snelle levering prijs /kwaliteit goed
Goede kwaliteit en snel
Super geholpen
Top bedrijf
Super firma met service om als klant blij van te worden!!!
wij hebben een tuinset besteld, en die ontvangen. volgens instructies, en precies volgens plan. Helaas ontbrak er een onderdeel. Dat is snel nageleverd, per expres. We hadden één vraag over de leuning van een fauteuil, en dat is naar tevredenheid, én beantwoord, én opgelost. Er zit een goede after sales afdeling, met betrokken mensen.
Heel vriendelijk en snel geholpen bij een retour van bestelling. Service een dikke 10
Vervoersmaatschappij tot 5 keer toe bericht gestuurd met nieuwe aflevertijd. Zou 8u30 's morgens zijn en uiteindelijk 17u45' s avonds geworden. Speciaal paar uur verlof genomen en uiteindelijk ganse dag mogen zitten wachten. Tafel was ook aan 1 hoek beschadigd. Ik stuurde mail en foto's en uiteindelijk snelle reactie en goede service.
Beste Meneer/Mevrouw, Bedankt voor uw review. Vervelend om te horen dat er het een en ander is fout gegaan. Volgens mijn gegevens heeft u contact met mijn collega Rob betreffende de tafel. Hij zal het samen met u kortsluiten. Met vriendelijke groet, Daphne Van Der Garde Tuinmeubelen.
Originele beoordeling
Vervoersmaatschappij tot 5 keer toe bericht gestuurd met nieuwe aflevertijd. Zou 8u30 's morgens zijn en uiteindelijk 17u45' s avonds geworden. Speciaal paar uur verlof genomen en uiteindelijk ganse dag mogen zitten wachten. Tafel was ook aan 1 hoek beschadigd. Ik stuurde reeds mail en foto's maar nog geen reactie. Graag reactie.
Beste Meneer/Mevrouw, Bedankt voor uw review. Vervelend om te horen dat er het een en ander is fout gegaan. Volgens mijn gegevens heeft u contact met mijn collega Rob betreffende de tafel. Hij zal het samen met u kortsluiten. Met vriendelijke groet, Daphne Van Der Garde Tuinmeubelen.
ik bestelde een parasol, ik ontving deze in zeer korte tijd en zoals beloofd. alles is goed gegaan.
Prettige contacten gehad. Goede uitleg,
Alleen zending aangekochte parasol 4 seizoen stond bij kan tegen stevige regenbeu is niet waar regen komt er gewoon door, jammer voor de rest mooie paraplu
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.