De levering was snel. Ik had een vraag over de geleverde parasol en balkonklem, maar door de grote drukte kon niemand mij telefonisch te woord staan. Ik zou teruggebeld worden, wat niet gebeurde, ook niet de volgende dag. Per email heb ik gemeld dat ik de goederen wilde retourneren omdat ze niet pasten op mijn balkon. Die retouraanvraag is snel en efficiënt verwerkt. De goederen zijn intussen opgehaald door GLS. Conclusie: prima service via de mail, de telefonische service was kennelijk overbelast.
Wederom perfect geholpen, wat een fijn bedrijf.
Gemakkelijk bestellen en zeer snel de andere dag geleverd.
Gewoon een mooie, handige en lekker zittende tuinset. Schoonmaken is een fluitje van een cent.
Prima bedrijf. Mijn tuinstoelen werden geleverd volgens afspraak, echter de kussens misten. Na contact werden ook deze een dag later bezorgd.
Mooie tuinset gekocht, snel en keurig geleverd. Voldoende informatie over het product en verzending ontvangen. Betrouwbaar!
Prima prijs en snel verzonden. Top. Had al eerder een parasol hoes van Aerocover die ging ong. 2 jaar mee. Makkelijk in gebruik dankzij de ingenaaide stok.
Tijdens het bestellen van een set bestaande uit parasol met hoes plus voet stond er bij de voet dat deze pas over 3-4 weken beschikbaar was. Ik had daarom in eerste instantie gevraagd om een deellevering, maar 1 dag kreeg ik bericht dat de parasolvoet sneller binnen zou komen dan gedacht. Zo werd 3 werkdagen later alles keurig aan huis bezorgd precies binnen het aangegeven tijdvak. De parasol, bijbehorende hoes en de voet zijn van zeer goede kwaliteit. Alles is stevig en ook netjes afgewerkt.
Bestelling ging prima maar we hebben hem een maand geleden retour gestuurd en ons geld nog niet ontvangen?
Beste Meneer, Bedankt voor uw review. Zoals mijn collega per mail heeft aangegeven, ontvangen wij graag het track en trace nummer van de retournering, zodat wij mij kunnen kijken. En het uiteraard kunnen verwerken. We horen graag van u! Met vriendelijke groet, Daphne Van Der Garde Tuinmeubelen
Half maart een complete tuinset (tafel en 6 stoelen) besteld in de showroom. Zou half mei geleverd worden. Na bellen eind mei bleek de set klaar te staan in het magazijn. Direct een verzoek gedaan om deze dan ook uit te leveren. Bleken er bij levering maar twee stoelen te zijn. Bedrag van de 4 stoelen zou van de betaling bij levering afgetrokken worden. Daar bleek de chauffeur niet van op de hoogte en wilde de tafel en 2 stoelen alleen achterlaten bij volledige betaling. Na veel heen en weer bellen met de winkel werd er het gecorrigeerde bedrag betaald. Bij navraag wanneer de ontbrekende stoelen geleverd zouden worden kreeg ik te horen dat deze opnieuw besteld moesten worden en direct betaald. Dat was niet de afspraak. Maar om vertraging te voorkomen toch maar direct betaald. Stoelen zouden eind van de week geleverd worden. Niet dus. Na twee keer opnieuw bellen werd ik telkens een week aan het lijntje gehouden. Uiteindelijk bleken er nog ergens 4 stoelen in het magazijn te staan. Die ben ik dus maar zelf op gaan halen. Ook telefonisch bereiken is een doffe ellende bij vd garde. Telkens minimaal een half uur in de wacht voordat er iemand aan de telefoon komt. Laatste telefoontje heb ik zelfs ruim 3 uur!!! in de wacht gehangen.
Beste Meneer/Mevrouw, Bedankt voor uw review. Vervelend om te horen dat er het een en ander is fout gegaan. Dit vinden wij uiteraard ook een kwalijke zaak, en dit zullen wij zeker intern oppakken. Gelukkig is nu alles in goede orde bij u bezorgd! Helaas kampen wij momenteel met een enorme telefonische drukte waardoor het soms langer duurt dan van u ons gewend bent. Echter hebben wij in deze periode een telefoonstoring gehad, waardoor sommige lijnen niet helemaal goed door zijn gekomen. Onze excuses voor het ongemak! Met vriendelijke groet, Daphne Van Der Garde Tuinmeubelen
Stoelen werden in twee deelleveringen bezorgd. Er ontbreken schroeven. De klantenservice vraagt om een foto van het ontbrekende onderdeel??? Vier weken na bestellen staat hier nog steeds 1 stoel ongemonteerd naast de tafel. Echt totaal niet blij mee
Beste Meneer, Bedankt voor uw review. Vervelend om te horen dat er een aantal schroeven missen. Zoals mijn collega per mail heeft aangegeven, zal de leverancier deze per post naar u opsturen. Het zal binnenkort bij u bezorgd worden. Met vriendelijke groet, Daphne Van Der Garde Tuinmeubelen
Goede service snel netjes en aardig
Eerste bank zat scheur in. Meteen gemeld en volgende dag werd er een nieuwe bezorgd wat ik echt top vind.
ptijs goed levertijd als afgesproken, en een track en trace waarbij je de auto haast ziet rijden.
Vriendelijk en behulpzaam
We kochten een tuinset+4 stoelen en een parasol met voet. We werden niet gedwongen om te kopen en de verkoper dacht mee. Echt top was en we voelde ons ook rustig doordat de verkoper ook tijd nam voor ons. Er was iets met de tafel en dat werd direct opgelost.
Tevreden over het product en de levering. Afspraken goed nagekomen.
In de showroom zijn we uitstekend geholpen door vriendelijk personeel. Er wordt eigenlijk nergens een probleem van gemaakt. 2 weken na de bestelling kwam er een extra kortingsactie van Hartmann. Op onze vraag of er nog iets aan gedaan kon worden werd niet moeilijk gedaan en de factuur werd aangepast. Na de levering bleek de tafel niet volgens de kwaliteitsnormen geproduceerd. Ook dit werd uitstekend opgelost. Dus Hulde!
Probleem snel en tot tevredenheid opgelost. Goede waar geleverd!
heel mool bankje zie er heel goed uit
Parasol had zwak verbindingsstuk. Meteen actie ondernomen richting fabrikant! Die regelde een nieuwe parasol! Zéér goede communicatie en klantvriendelijkheid vanuit tuincentrum.
op tijd geleverd
Alles goed geregeld en prima geleverd
Goed advies gehad! Inmiddels genieten we al even van onze nieuwe tuintafel, kussens en bank.
Prima!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.