Snel en goed geleverd, goede kwaliteit.
Goed geholpen telefonisch en correcte levering van goede producten
Annemee van de servise afdeling. Ik wil in deze revieuw vertellen waarom je dus beter naar een goede Nederlandse zaak kunt gaan dan om de goedkoopste prijs op internet te zoeken en geen servise krijgt als iets stuk gaat . Wij hadden een grote zweefparasol gekocht en deze had het 4 jaar prima gedaan . Helaas is er iets stuk gegaan . Zonde natuurlijk . Onderdeel bestellen was moeilijk en er word natuurlijk niet veel aan verdiend . Maar door Annemee van de klanten servise van van der garde heeft zich helemaal ingezet om dit onderdeel te verkrijgen bij garden impressions. Ik vind dit zo'n geweldige servise dat ik dit nog wel even wilde delen met iedereen . Annemee, heel erg bedankt .
Tuinmeubels ruim van te voren besteld. Op datum van levering nog niets gehoord. Na gebeld te hebben bleek de bestelling nog niet compleet te zijn. Uiteindelijk 14 dagen later de bestelling geleverd gekregen, met uitzondering van 3 stoeltjes die waren nog niet binnen en zouden na geleverd worden. Na dik 2 en een halve week werden de stoeltjes bezorgd, alleen werden toen de verkeerd stoeltjes geleverd. Nu in afwachting tot de volgende levering. Mag hopen dat het dan goed is. deze bestelling geeft veel ergenis.
Beste Meneer/Mevrouw, Bedankt voor uw review. Dit is uiteraard niet de bedoeling. En hier willen wij zeker onze excuses voor aanbieden. De goede stoelen die zijn binnen gekomen, en zullen spoedig bij u omgerolen worden! Met vriendelijke groet, Daphne Van Der Garde Tuinmeubelen
De stoelen die wij besteld hadden, hadden helaas enkele productiefoutjes in de coating waardoor onze kleding is beschadigd. Jammer genoeg waren deze stoelen niet meer leverbaar door van der Garde. We hebben ons aankoopbedrag retour gekregen. Klantvriendelijke service.
Kwaliteit en prijstechnisch is goed ook de service!
Nadat we in 2020 een Lounge set hadden gekocht. Hebben we dit jaar als aanvulling in de tuin een tuintafel met 6 stoelen besteld. In corona tijd op de website uitgezocht en later op afspraak in de winkel in Duiven de bestelling definitief gemaakt. hier merkte we dat de verkoper van onze lougeset uit 2020 dezelfde persoon was .
vriendelijk en netjes behandeld
Prettige bediening
Goede ervaring
Hele mooie tuinbank, en tafel, zeer degelijk en mooi materiaal. Ook de kussens zijn van stevig materiaal, modieus en functioneel. De stof is robuust en van goede kwaliteit. Zeer tevreden!
ik had het iets beter verwacht
In januari stoelen besteld die volgens de website binnen 2-3 dagen geleverd konden worden. Nadat ik maar niks geleverd kreeg heb ik contact opgenomen. Er bleken maar 2 stoelen op voorraad en ik zou de 6 stoelen krijgen als de andere 4 met de boot naar Nederland waren gekomen. Ik vond het vervelend omdat ik juist op zoek was gegaan naar een bedrijf wat ze gelijk kon leveren. Maar nog vervelender dat ik zelf contact op moest nemen om hier achter te komen. Ik zou alles nu absoluut in april ontvangen. De hele maand april afgewacht. En helaas weer niks. Wederom zelf contact op moeten nemen. Half mei zouden ze komen. Dit werd uiteindelijk juni. Wel fijn dat ik een gaslantaarn kreeg als tegemoetkoming. Het blijft toch vervelend dat ik steeds later de tuinstoelen kreeg en vooral dat ik zelf achter informatie aan moest.
Beste Meneer/Mevrouw, Bedankt voor uw review. Vervelend om te horen dat er het een en ander is fout gegaan. Dit is uiteraard niet de bedoeling, daar willen we graag onze excuses voor aanbieden. Gelukkig is de bestelling in goede orde geleverd bij u. We wensen u veel plezier van uw bestelling! Met vriendelijke groet, Daphne Van Der Garde Tuinmeubelen
In de winkel goed geholpen, producten besteld en alles zou binnen 2 weken geleverd worden. Na 2 weken niks bezorgd, herhaaldelijk gebeld en de derde keer pas een antwoord gekregen. Een deel van de bestelling werd daarna snel geleverd, maar wederom geen communicatie over de rest van de bestelling. Uiteindelijk na wederom herhaaldelijk bellen 5 weken te laat de rest ontvangen. Klantvriendelijke winkel, maar service is echt bagger.
Beste Meneer/Mevrouw, Bedankt voor uw review. Vervelend om te horen dat u geen positieve ervaring heeft opgedaan. Dit is uiteraard niet de bedoeling, en daar willen we graag onze excuses voor aanbieden. Helaas zijn wij momenteel wat slechter te bereiken in verband met de telefonische drukte. Onze excuses daarvoor. Met vriendelijke groet, Daphne Van Der Garde Tuinmeubelen
1) Mijn eerste mail kwam bij het hoofdkantoor uit en is niet naar de vestiging doorgestuurd waardoor ik zelf opnieuw contact op moest nemen. 2) Levering 1 werd een dag van te voren verplaatst omdat de vrachtwagen te vol zat. 3) Levering 2 is inmiddels met meer dan een maand later uitgeleverd dan afgesproken. 4) er is niet gecommuniceerd dat de spullen niet worden gemonteerd.
Beste Meneer/Mevrouw, Bedankt voor uw review. Vervelend om te horen dat er het een en ander is fout gegaan. Dit is zeker niet de bedoeling, en dit zal intern opgepakt worden. Betreffende de montage, als onze levering worden voldaan exclusief montage en het afvoeren van verpakkingsmateriaal. Zoals ook staat aangegeven op de orderbevestiging. Gelukkig is momenteel alles bij u geleverd, en we hopen dat u veel plezier heeft van uw bestelling. Met vriendelijke groet, Daphne Van Der Garde Tuinmeubelen
Tuintafel half februari besteld en zou half april geleverd worden. Uiteindelijk eind mei geleverd. Fabrikant had leveringsproblemen. Het zou netjes zijn geweest als van Garde dit zelf naar ons gecommuniceerd zou hebben. Helaas 5x op eigen initiatief erachteraan moeten bellen. De leveringsdatum verschoof elke keer opnieuw. De werknemers aan de telefoon bleven overigens altijd vriendelijk maar daar koop je uiteindelijk niks voor. Goede communicatie vanuit de winkel zou meer begrip opleveren.
Beste Meneer/Mevrouw, Bedankt voor uw review. Helaas de leverancier, waar uw tafel vandaan komt last van enorme leverproblemen. Omdat wij helaas steeds pas heel laat bericht ontvangen vanuit hen, kunnen wij u niet op tijd informeren. Onze excuses voor het ongemak. We hopen dat u alsnog veel plezier heeft van uw bestelling. Met vriendelijke groet, Daphne Van Der Garde Tuinmeubelen.
Mooi bankje dat lekker zit, alleen geleverd met veel schade. 1e levering veel lakschade en bramen. 2e levering heel veel beter, wel nog lakschade op niet-zicht plekken. De doos was bij 2e levering ook beschadigd. Aanbeveling is ja, maar met kanttekening. Product is goed, alleen jammer van de beschadigingen.
Beste Meneer/Mevrouw, Bedankt voor uw review. Vervelend om te horen dat er 2x een beschadigd bankje bij u is geleverd. Gelukkig hebben we het kunnen compenseren met een kleine compensatie. We hopen dat u als nog veel plezier heeft van uw bestelde tuinbank. Met vriendelijke groet, Daphne Van Der Garde Tuinmeubelen
Bestelling een dag eerder geleverd dan medegedeeld; gelukkig was ik thuis.
Nadat mijn bestelling was aangekomen en ik alles netjes in elkaar heb gezet, zie ik verschillende beschadigingen en mis ik een aantal "dingen" Ik neem via de App contact op dat duurt erg lang maar we komen eruit. Vervolgens krijg ik niet zoals is afgesproken. Ik ga dan maar eens bellen, nadat ik eindelijk dan aan de beurt was zou mevrouw het voor mij nakijken en vervolgens verbreken ze de verbinding... Ik wacht nu op een oplossing vanuit henzelf, al heb ik weinig vertrouwen hierin. Ik beveel deze zaak absoluut niet aan!
Beste Meneer/Mevrouw, Bedankt voor uw review. Vervelend om te horen dat u geen goede ervaring met heeft. Echter kan ik helaas geen gegevens van u terug vinden. We zullen daarom contact met u opnemen hierover! Met vriendelijke groet, Daphne Van Der Garde Tuinmeubelen
Eind mei zou me tafel geleverd worden en nu 3 weken verder nog niks
Beste Meneer/Mevrouw, Bedankt voor uw review. Helaas ervaren wij momenteel veel vertragingen vanuit de leverancier van de tafel. Gelukkig krijgen we hem morgen avond definitief binnen, dus naar verwachting zal het eind deze week of volgende week bij u geleverd worden. U ontvangt per mail nog bericht hierover! Met vriendelijke groet, Daphne Van Der Garde Tuinmeubelen
Naar 3x de verkeerde kleur stoel geleverd te gekregen en zij de door ons bestelde kleur van de site hebben gehaald hebben we de stoel geannuleerd, we voelen ons genaaid.
Beste Meneer/Mevrouw, Bedankt voor uw review. Helaas is er inderdaad het een en ander fout gegaan bij de levering van uw bestelling. Dit is uiteraard niet de bedoeling, en daarom willen we ook zeker onze excuses voor aanbieden. Met vriendelijke groet, Daphne Van Der Garde Tuinmeubelen
Prima ervaring, netjes op tijd en goede kwaliteit.
Niet goed, omruiling zonder 2 maal vervoerskosten was niet mogelijk! Een keer om opnieuw te leveren en een keer om geruilde goed op halen! En daar volgens hun de verpakking was geopend, was het niet mogelijk een voetparasol terug nemen tegen dezelfde prijs! Spijtig! Heb de parasolvoet ergens anders gekocht, en de ingraafvoet gehouden!!! Het is wel een mooie parasol!!!
Beste Meneer/Mevrouw, Bedankt voor uw review. Omdat u zelf ervoor kiest om een artikel te ruilen zitten daar inderdaad wel kosten aan verbonden. Dit is omdat de wij een speciale opdracht moeten inboeken bij de vervoerder, zij vragen er ook kosten voor. En omdat u er zelf voor kiest om het te ruilen, zijn de kosten voor uw rekening. Met vriendelijke groet, Daphne Van Der Garde Tuinmeubelen
Goede adviezen en prima meegedacht met onze wensen en uiteindelijk geslaagd. Achteraf waren we het niet eens met de prijs, rekening werd via mail gestuurd en was volgens ons anders dan mondeling afgesproken. Levering was ook goed geregeld en we zijn blij met onze bank, maar.....
De door mij gekochte zweefparasol met verlichting bleek 1 defecte lichtbaan te hebben. Via de mail gemeld. Bericht terug ontvangen dat het defect met fabrikant is gecommuniceerd en dat monteur komt om e.e.a te repareren. Inmiddels 14 dagen verder maar niets meer vernomen. Ik wacht ook nog op levering van cosiscoop basket Black, die volgens afspraak 2e week juni geleverd zou worden.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.