Soms bel je de zaak oo staat je meer dan 1 uur te wachten dat iemand opneemt. Misschien een optie bel me terug lijn ofzo
Het was een erg prettige samenwerking.
Prettige organisatie, voor al het planwerk word je gebeld en er kon direct een examen aangevraagd worden bij het Cbr. Ook toen mijn instructeur een dag eerder vader werd dan gepland, en we een les moesten verschuiven ging dat soepel.
Reiles had ik van Mandy top instructeur ze lest nog niet zo lang maar heeft me wel in 30 lessen laten slagen! TOP
Ongelofelijke leuke lessen gehad met Bart de boer! Elke les leerde ik op een leuke manier weer iets bij! Dikke dikke dikke complimenten voor Bart! Die jongen verdient een lintje
instructievideo's en website relatief weinig gebruikt, echter gaven de video's die ik gezien heb genoeg informatie om mij verder te helpen.
ik wil graag in het bijnzonder twee mensen in het zonnetje zetten. Allereerst mijn rij-instructeur Firdeviz Saglam-Durcan. Na een verkeersongeluk in 2013 was ik als de dood voor auto’s. Ik durfde amper voorin te zitten. Firdeviz heeft met veel geduld mij geholpen bij het overwinnen van mijn angst om auto te rijden. Alsof dat niet genoeg was heeft ze mij ook geholpen om mijn faalangst te overwinnen. Naast al het voornoemde vond ik haar begeleiding in het algemeen erg fijn en vooral heel duidelijk. Ze is erg geduldig en beheerste de informatie over het vak goed. Wat een prachtvrouw! Voorts een bedankje voor Chloé voor haar vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ze was altijd snel bereikbaar en dacht altijd mee om roosterconflicten op te lossen zodat ik kon lessen.
Mijn instructeur was heel goed en motiveerde mijn om door te zetten ondanks de vele keren dat ik was gezakt. Door zijn positiviteit & kennis heb ik uiteindelijk toch mijn examen gehaald!
Prettige instructeur gehad, die alles met geduld uitlegde en op een goede manier les gaf. De filmpjes op de website waren duidelijk en het les plan was overzichtelijk. Communicatie was duidelijk over de lessen en wanneer je zou lessen. Prettige ervaring gehad en in een keer geslaagd met dank aan Don van der Bilt
Fijne instructrice, fijne les auto en duidelijke uitleg over alles.
Mario was een hele goede instructeur met veel kennis die mij in een paar rijlessen veel heeft geleerd. De auto's waren fijn om in te rijden. Ik ben in één keer geslaagd.
Bart de Boer is een prettige instructeur, hij legt alles heel duidelijk uit en straalt rust uit.
Super goede rijschool, ik heb 8 maanden gelest bij Varsha Jagroep en had mij geen betere instructrice kunnen wensen. Ik ken weinig mensen met zo veel geduld. Ze geeft enorm goed les, is heel duidelijk in haar uitleg en weet elke rijles leuk te maken. Niet alleen zijn de rijlessen zelf heel leuk, je leert heel nauwkeurig en veilig rijden. Ik ben super blij en wil jullie heel erg bedanken voor deze fijne ervaring!
Instructeur was wel aardig. Auto rijd best wel lekker. Jammer dat ik mijn intakeles en 6 lessen moest verplaatsen
Mijn instructeur wist precies hoe ik in elkaar zit en wat ik nodig had om goed te leren rijden.
Ik heb hele gezellige, leerzame lessen gehad van Rudolph. Hij stelt je op je gemak, geeft je veel feedback en legt alles rustig en geduldig uit. Ook Chloé van de klantenservice wil ik heel erg bedanken voor alles!
Perfeckte rijschool cq instructeur (marcel)
Korte Boschstraat 5 C
4811 ES Breda
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.