Zijn nog probeer schoenen.
Zeer vriendelijk geholpen bij zowel balie als medewerkers.
Had al een poos last van zere voeten, na steunzolen in de schoen zo goed als geen problemen meer
Mooie schoenen, ik doet er lang over om te wennen,groot verschil met oude schoenen.Er is nog wat aan veranderd,gister opgehaald.Dus weer wennen.Nog te kort om er een oordeel over te geven.
Proberen zo goed mogelijk naar wens te leveren, oplossingsgericht en klantvriendelijk.
Prettig en deskundig geholpen. Een aanrader.
De ervaring die ik bij jullie had is goed en ik krijg binnenkort weer nieuwe orthopedische schoenen waar ik blij mee ben.
Heel erg tevreden met de schoenen
Uitstekend
evenals een groot aantal jaren ben ik heel tevreden over de behandeling en adviezen door de podotherapeut
Nieuwe zolen moesten iets aangepast worden. Dat kon op een redelijk korte termijn.
naar maanden pijn was het voor mij een opluchting dat de kwaal na 2 2weken prima ging en gaat steeds beter.heb er nog een paar zolen bij genomen
Na lang zoeken naar een oplossing voor mijn hallux-probleem vond ik op internet Kemerink en daar ben ik nu heel blij mee. Mijn voeten en heupen blijven moeilijk maar aan de schoenen ligt he5 nu niet meer.
Ik heb speciale klachten en had de hoop dat Kemerink in vergelijk met andere podotherapeuten het verschil zou kunnen maken, zeker omdat ik via de revalidatie arts bij Kemerink binnen ben gekomen. Ik heb echter nog niet het gevoel dat Kemerink het verschil maakt. Mijn ervaring tot nog toe wijkt niet af van andere ervaringen met podotherapeuten
Ik kan weer buiten lopen als het regent e.d. Ik kon geeen dichte schoenen meer dragen door ernstige psorasisnagels.
Heel vriendelijke medewerker en het is fijn dat je steeds met dezelfde persoon te maken hebt. In mijn geval Junior en die is ook heel vriendelijk en deskundig. Ik heb alles zeer goed beoordeeld dus dat zegt genoeg. Alleen het draagcomfort en meerwaarde van de zolen dat ligt ook aan mijzelf, moet meer geduld hebben. En het is een blessure aan de peesplaat die niet zomaar over is. Het heeft zijn tijd nodig. Men kan nog aanpassingen aan de steunzool doen, wie weet de volgende x. Verder ben ik prima te spreken over Kemerink voet en beweging.
klant vriendelijk ,en super service,
Geweldig.
Ik heb een erg plezierige en positieve eerste ervaring met Kemerink en speciaal met Maurice Starink. Ik was client bij een andere Podotherapeut. Maurice heeft mijn verhaal aangehoord en vervolgens mijn voetprobleem blanco benaderd met een prima resultaat tot gevolg. Bovendien heeft hij zo goed geluisterd dat ik vervolgens een afspraak gemaakt heb met fysiotherapeut Sebastiaan Visscher.
Prima en deskundig geholpen
ik ben niet tevreden met mijn zolen. Als heb ik poosje gelopen,krijg ik erg pijn in mijn hakken,benen, knieën en heupen. Voor dat heb ik zolen gekregen,had ik injectie tegen pijn van huisarts gehad. Maar na gebruiken van mijn zolen krijg ik meer pijn en krijg ik nog pijn van ischias bij. Dat had ik niet.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.