Alles is zeer vlot verlopen. Duidelijke uitleg en communicatie. Er is ons altijd op het hart gedrukt dat we vragen konden stellen, ook onafhankelijk. De prijs was ook zeer gunstig.
Duidelijk een mediator die ervaring heeft met conflictsituaties. De angel wordt er snel uitgehaald en er wordt voortvarend naar een oplossing toe gewerkt, waarbij zo veel mogelijk rekening wordt gehouden met de wensen en mogelijkheden van de partijen. Klasse!
Goed geholpen
Prettig
Bedankt dat je ons met alles hebt geholpen.
Alle afspraken na gekomen..l
Goed.
Wij zijn op een hele professionele geholpen met oog voor cliënten en meedenkend met onze situatie.
Alles is naar wens gedaan.
Was netjes en vlug afgehandeld.
Was zeer goede samenwerking en we zijn er goed uitgekomen
Ik ben heel goed geholpen
Scheiding is snel en goed geregeld!
Positief
Met heel veel plezier geef ik mening, ben heel blij dat ik voor Raad&Daad heb gekozen geen haar op mijn hoofd spijt van. In een woord was super top op alle fronten. Mocht ik jullie ooit advies nodig hebben voor wat dan ook staan jullie op de eerste plaats Heel erg bedankt. Met vriendelijke groet Helena.
Een moeilijke periode in goede banen geleid. Eerlijk en deskundig.
Ik heb het als een prima bureau ervaren. Nou hadden wij natuurlijk ook een makkelijke scheiding
Wij zijn op een zeer professionele en neutrale wijze geholpen onze scheiding vorm te geven. Beide zeer tevreden met de begeleiding van Remi.
Als je twijfelt over hoe en wat. Hun uitleggen het heel goed zo dat je een keuze kunnen maken.
We konden snel terecht en ze nemen een correcte en neutrale houding aan.
super fijne ervaring
Ik dacht van te voren dat het een lang ingewikkelde procedure ging worden. Echter liep alles enorm vlot en waren alle afspraken snel op papier en goed geregeld. Ik ben ook zeer tevreden met de financieel adviseur met wie zij samenwerken. Hoewel het geen leuk traject is ben ik zeer tevreden!
We zijn erg prettig, duidelijk en snel begeleid bij ons echtscheidings traject.
gradioos gewoon alles is perfect gelopen ik en mijn ex vrouw meer dan dik tevreden alles is rond maar dan ook alles ik zelf ga eind van de maand de deur uit omdat ik en ander huisje al heb bedankt voor alles groetjes p.warnaar e j m knaapen ps huisje gekregen zelfde complex heel jullie team en de hr bruls veel dank
We hebben de begeleiding door het gehele proces al heel prettig ervaren!
Lichtenauerlaan 122
3062ME Rotterdam
Welkom op de pagina van Klantenvertellen van Raad & Daad, Advies & Mediation B.V. en Easy Echtscheiding. Na het sluiten van ieder dossier vragen wij onze cliënten aan te geven hoe zij onze dienstverlening hebben ervaren. Op deze manier kunt u zien of onze werkwijze aansluit bij uw wensen. Raad & Daad, Advies & Mediation B.V. is sinds 2006 gespecialiseerd in het oplossen van geschillen door mediation en het geven van juridisch en fiscaal advies. Easy Echtscheiding is een concept van Raad & Daad. Met een ervaren team van gecertificeerde adviseurs & mediators begeleiden wij jaarlijks vele honderden cliënten bij het discreet oplossen van geschillen.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.