Hele offerte- en installatietraject eigenlijk in no-time afgelegd
Dankjewel Johan!
Installatie is voor zover ik heb kunnen constateren, goed verlopen. Aardige en behulpzame monteurs.
Na een prettig en zeer informatief telefonisch gesprek gekozen voor 365-zon. Vrij snel daarna zijn de zonnepanelen geplaatst en hebben ze ook de meterkast vervangen. Fijne monteurs die netjes werkten. En Nederlands sprekend. Dus het was met hen ook prettig communiceren. Contact met 365-zon verliep steeds correct en duidelijk. Al met al een zeer positieve ervaring.
Ik kan niet anders mailen dan dat alles prima verlopen is. Ze waren precies op tijd en ook de installatie verliep soepel en snel. Alles is netjes afgewerkt en netjes uit zich verwerkt zoals wij het graag hadden. Meer kunnen we niet wensen Ze hadden nog geen tijd voor koffie. Iets wat we niet gewend zijn in Twente.
Gewoon Top keurig netjes gedaan goede vakmensen prima Alles netjes afwerkt echte aanrader zon 365
Via Vereniging Eigen Huis. Installatie was top. De monteurs vriendelijk, beleefd en correct. Professioneel ook, het waren echt niet alleen panelenleggers maar ze beide monteurs hadden veel kennis en ervaring merkte ik. De volledige electrische installatie moest bv vernieuwd worden, daar werd de hand niet voor omgedraaid. En ze wilden zelfs ook nog wel stofzuigen.. wat bij mij in ieder geval niet hoefde :)
Via VEH door jullie de zonnepanelen laten plaatsen en zeer tevreden met de werkwijze en vakkundige installatie, prima en snel gewerkt.
Via VEH uitgekomen bij 365Zon. Echt geen enkel negatief punt ondervonden gedurende het proces van offerte tot plaatsing.
Wij hebben via Vereniging Eigen Huis meegedaan aan de collectieve inkoop zonnepanelen, hier kwam 365zon.nl als voordeligste aanbieder uit. Het gehele proces van aanvraag, installatie en teruggaaf BTW is uitstekend verlopen. De zonnepanelen doen inmiddels goed hun werk en via de omvormer met bijbehorende app is de opbrengst dagelijks af te lezen. Na plaatsing verliep de begeleiding bij de teruggaaf van de BTW zeer soepel en klantvriendelijk. Je krijgt een eigen dossier waarin je stap voor stap op de hoogte wordt gehouden van de vorderingen. Kortom wij zijn zeer tevreden.
Prima ervaring van 365ZON ( via VEH) Vanaf het eerste tot het laatste contact is de installatie goed verlopen. Nette offerte. Duidelijke uitleg. Prima digitale schouw met iemand die ook meedenkt in oplossingen. De installatie verliep ook keurig door een Meijer Solar en installatietechniek uit Heerenveen. Factuur was ook netjes en correct. Kortom zeer tevreden met de installatie tot nu toe.
Misverstand communicatie adequaat opgelost
Originele beoordeling
Wil uitbreiding huidige installatie (aangelegd door 365zon!) maar krijg geen contact waar ik iets mee kan. Verschillende niet nagekomen terugbel verzoeken
Erg prettige installateurs.
Mijn ervaring met 365zon voor zonnepanelen is zeer positief. Het hele proces van oriënteren tot een met installeren is perfect verlopen. Gaandeweg had ik een paar vragen en die werden snel en deskundig beantwoordt. De communicatie en terugkoppeling over de werkzaamheden is uitstekend. Inmiddels liggen de zonnepanelen op het dak en de monteurs hebben snel en netjes gewerkt! Niets dan lof!
Bedankt!
365zon heeft goed advies gegeven en meegedacht over de mogelijkheden. De plaatsing van de zonnepanelen vond in 2 delen plaats omdat er extra werkzaamheden aan het dak nodig bleken. Hierbij stelde 365zon zich flexibel op.
Nadat de omvormer er na 2 weken al uitlag, is er een nieuwe geplaatst en hebben we een vergoeding gehad voor het ongemak en de dagen dat de omvormer niet werkte. Op verkoop en service is niks aan te merken.
Originele beoordeling
Bij de installatie waren de monteurs al 2 uur later dan afgesproken, hadden niet voldoende materiaal meegekregen, één monteur moest van een andere klus gehaald. Eindelijk om 19.00 uur was alles werkend. Nu amper 2 weken later zitten we al een week met een omvormer die niet werkt. Bellen, mailen, het schiet niet op. Nog geen afspraak voor herstel of nieuwe omvormer.
Vorige week 12 panelen geplaatst, zeer tevreden over hoe alles is verlopen, zowel het contact met 365zon als de plaatsing van de zonnepanelen is prima verlopen, geen onduidelijke dingen, prima (review via google)
De installatie van onze zonnepanelen (project via VEH) is uiteindelijk goed afgerond, want er wordt energie geleverd door de panelen. Maar het heeft onszelf veel energie gekost om dit voor elkaar te krijgen. Vanaf de start van het plaatsen van de panelen tot de uiteindelijke werking van onze installatie zat ruim een week, waarbij diverse keren door mij is gebeld en gemaild om duidelijkheid te krijgen en een nieuwe afspraak te maken. Op de dag van de installatie zijn de panelen geplaatst, maar de monteur had volgens zeggen geen tijd (?) om het electrische deel van de installatie uit te voeren. Na vertrek van deze monteur heb ik gebeld en gemaild naar 365zon om een nieuwe afspraak hiervoor te maken. Direct na de installatie van de panelen heb ik een vraag gesteld of de optimizer ook daadwerkelijk was geplaats, maar het heeft ruim 3 weken geduurd (met veel bellen en mailen) voordat hierop een duidelijke reactie is gekomen. Toen de electrische werkzaamheden waren afgerond, vertrok de monteur met de mededeling dat "alles werkt". Echter, de omvormers bleken niet te werken. Er was uiteindelijk een onderdeel niet geplaatst op beide omvormers. Ook hierover weer gemaild en gebeld, voordat er een afspraak kon worden gemaakt om dit te herstellen. Wat communicatie betreft scoort dit bedrijf erg slecht. Je kunt met een vraag niet gewoon worden doorverbonden naar een medewerker, maar er wordt telkens een terugbel-notitie gemaakt. Enkele van onze notities staan nog steeds open, geen enkele reactie hierop gekregen. Hetzelfde geldt voor mails, waarbij soms een reactie volgt, maar op de daaropvolgende mail wordt vrijwel niet gereageerd. Afgelopen week heb ik weer een vraag gesteld, maar hiervan lopen nu 3 terugbelnotities ........ (zucht). Van 365zon hadden wij, omdat deze actie via VEH liep, een professionelere opstelling qua communicatie met de klant verwacht. Maar deze is vrijwel uitsluitend eenrichting op.
Hi Theo, Dank voor je feedback en sorry dat we je niet helemaal hebben kunnen helpen op de manier zoals je dan van ons had mogen verwachten. Afgelopen zomer hebben we tijdens de vakantieperiode inderdaad wat uitdagingen gehad met onze (met name telefonische) bereikbaarheid. Dit is inmiddels opgelost en weer op het oude niveau :-). Vorige week hebben we elkaar via de telefoon gesproken en hebben we (volgens mij) een fijn gesprek gehad en goede afspraken gemaakt. Als je wil dan kan je nog een korte update toevoegen aan je review. Ik wens je veel plezier toe van de zonnepanelen! Met vriendelijke groet, Lars van 365zon
Via collectieve inkoop VEH bij 365zon uitgekomen. Prima communicatie en advies via de mail. Na gedane aanpassing in de meterkast zijn de zonnepanelen onlangs geplaatst door keurige Friese installateurs. Als tip; zorg voor reserve dakpannen want er kan er weleens eentje breken.
Dankjewel Bert!
Via collectieve inkoop VEH bij 365zon uitgekomen. Prima communicatie en advies via de mail. Na gedane aanpassing in de meterkast zijn de zonnepanelen onlangs geplaatst door keurige Friese installateurs ondanks hevige regenval die dag. Als tip; zorg voor reserve dakpannen want er kan er weleens eentje breken.
Beste Henk, Dankjewel! Ik wens je veel plezier toe van de zonnepanelen. Groeten, Lars van 365zon
Snelle (re)actie op al ons vragen en nette installateurs; wij zijn goed geholpen. Dankjewel! (Beoordeling via e-mail verstuurd)
Zoals het er nu uit ziet werkt alles en is het keurig geïnstalleerd. Contact via mail voelt soms wat afstandelijk maar er wordt steeds op tijd gereageerd.
fijne medewerkers
Monteurs kwamen precies op afgesproken tijdstip om de panelen te monteren. Panelen en omvormer zijn netjes gemonteerd, met aandacht voor details (dakdoorvoer netjes afgekit, kabels weggewerkt, omvormer op een handige plek waar hij niet in de weg zit) De monteurs overlegden waar nodig en waren sociaal en Nederlands sprekend. Nadien hebben ze alles opgeruimd
Via ver, eigen huis een offerte ontvangen. 150euro betaald. Telefonisch contact gehad maar daarna duurde het lang voordat de uiteindelijke schouwing plaats vond. Nu wel opgelost .
Originele beoordeling
Via ver, eigen huis een offerte ontvangen. 150euro betaald. Telefonisch contact gehad dat er een schouwing ter plaatse moest plaats vinden. Geen probleem ,maar daarna is het stil. Op mail krijg ik geen reactie.
Ruim twee weken na de acceptatie van de offerte zijn de zonnepanelen al geïnstalleerd. De installatie is goed gegaan. Het installatieteam was heel correct in gedrag en communicatie. Alle vragen die ik stelde werden beantwoord. Complimenten aan het installatieteam! Voor eventuele vervolgvragen/-zaken is ons door 365Zon een contactpersoon toegewezen. Dik tevreden!!!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.