Uiterst tevreden. Had 2 jaar terug de bovenverdieping laten doen. Nu de benedenkant. En ik kan eigenlijk niets opnoemen dat niet uitstekend is. Product mooi en goed, prettig en fijn personeel (dezelfde monteurs als vorige keer), je voelt je klant en geen nummer. Als er al iets kritisch te melden is dan zou het zijn dat Kroon niet de goedkoopste is, maar daar krijg je dan ook echt kwaliteit voor. De monteurs helpen ook met dingetjes die echt niet hoeven (rolgordijntjes opnieuw ophangen etc), en zijn uiterst betrouwbaar. Kortom, ben zeer blij en tevreden.
Alleen maar tevreden
De cijfers spreken voor zich
Het personeel van Tarion dat onderdeel is van Kroon Kozijn Den Haag is een uitstekend bedrijf. Ik heb in twee fases alle ramen en deuren laten vervangen. Zeer goede service van zowel de intaker als de vakman die het kunststof bij ons heeft geplaatst.
Keurige afwerking en alles netjes opgeruimd, top geregeld
Advies, meedenken, overleg, plaatsen. Opruimen en aflevering alleen maar positieve ervaringen
Mooi kozijn geleverd. Prima afgehandeld.
Terzake kundig personeel. Goede service. Snel contact na offerte aanvraag.
Er werd door Kroon actief meegedacht voor fraaie oplossingen, zodat onze voorgevel er nu prachtig uitziet, met instandhouding van de kenmerken van ons huizenblok uit de 60er jaren. En de achtergevel is beneden een verlengstuk van onze tuin geworden, door een zeer handige schuifpui, die een prettige lichtinval in de kamer geeft. De problemen die zich natuurlijk af en toe voordeden bij plaatsing, werden positief tegemoet getreden door vriendelijke en behulpzame vakmensen en er werd gelijk naar een oplossing gezocht, zodat alles toch door kon gaan zoals gewenst.
Vriendelijk, meedenkend en oplossingsgericht.
Na een duidelijk gesprek thuis met een offerte nog een keer in de showroom geweest. Hier werden we overtuigd om met Kroon Kozijn Rotterdam in zee te gaan. Alle afspraken duidelijk vastgelegd. Op 15 Januari zijn de mannen begonnen met 4 personen. Alle 4 de mannen zijn afkomstig uit Litouwen 1 van hen is de voorman deze spreekt redelijk Nederlands de andere 3 niet. Ik lees op internet dat mensen hier wat over schrijven maar ik heb er totaal geen moeite mee. De voorman communiceert met klant en delegeert zijn medewerkers. De mannen werken zeer netjes en zeer vlot. 7 kozijnen er uit slopen en nieuw monteren en afwerken in 4 dagen. Na de afwerking kan ik je zeggen zeer te vreden te zijn over Kroon Kozijn en zijn werknemers. Het resultaat is uitstekend.
Duidelijke en heldere voorcalculatie gemaakt. Alle werkzaamheden, vakkundig en netjes uitgevoerd.
Alle medewerkers waar we mee te maken hebben gehad waren zeer deskundig en klantvriendelijk. Afspraken werden nagekomen. De schuifpui is conform afspraken geplaatst en er werd zeer goed werk geleverd. De afwerking was echt buitengewoon en wij hoefden zelf niets meer te doen.
Goed vakmanschap,denkt mee aan een goede oplossing om de kozijnen stevig en op de juiste plaats te bevestigen (180 graden) open. Nazorg??? hopelijk niet nodig.
Netjes werken en afspraken nakomen
Helaas heb ik een negatieve ervaring omdat er gebreken waren na gereedkoming van het werk en die zouden hersteld worden de heer Buwalda is langs geweest en beloofde de gebreken te herstellen maar we zijn nu dik 2 maanden verder maar van herstel is geen sprake
Alles was snel en duidelijk geregeld. Alle stappen van offerte tot en met realisatie van de nieuwe schuifpui verliepen goed. Netjes afgewerkt geennafval achtergelaten etc. Kortom we zijn tevreden.
wij werden netjes en vakkundig geholpen kregen prima advies in de prima opgezette showroom de medewerkers die alles kwamen plaatsen werkten zeer netjes en waren zeer bekwaam en aardig wij zijn zeer tevreden
Bijzonder kundige medewerkers. Zowel in het verkoop traject als tijdens montage! Echte vakmensen die hun vak verstaan!
Keurige behandeling. Extra compliment voor de monteurs leveren goed en snel werk. Laten de bouwplaats netjes opgeruimd achter
Doucheraamkozijn perfect gemonteerd, snel en netjes, geen rotzooi achtergelaten, niets beschadigd. Prima!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.