Zoek voor keuken en badkamer een goede partij om mee samen te werken. Ik had graag het huis 'all inclusive' gekocht.
Concept niet loslaten, probeer niet te groot te worden blijf wie je bent. De persoonlijke aandacht en laagdrempeligheid maakt Groothuis groot en uniek.
vooral doorgaan op de wijze waarop nu gebouwd wordt. Bij Groothuisbouw is alles bespreekbaar en vindt de bouw plaats in goed onderling overleg en communicatie.
Verbeter de communicatie wees open en eerlijk. Betere afstemming met verkoop en uitvoering.
Blijf klantgericht, ook na de 1e ondertekening van het contract en adviseer. We voelden ons echt een nummer
Communicatie! Echt belangrijk als je bouwt en daar ontbrak het echt aan. Jammer. Voorbeeld: De oplever datum was bij bij ons niet bekend.......
alleen te veel restpunten bij oplevering.
zou ik de electricien beter begeleiden.
adviseer ik om: 1) De organisatie gelijktijdig klaar te maken voor groei terwijl de groei inzet. Dat is een lastig concept, zeker als de dagelijkse operatie al aandacht genoeg vraagt. Als het bouwproces echter staat als een huis en de klantbegeleiding en aftersales/-service niet, dan heeft dat effect op de kwaliteitsbeleving van de klant. De groeipijnen waren duidelijk te voelen tijdens de bouw en na oplevering. 2) Beter te luisteren naar klanten. Meedenken over de uiteindelijke woonsituatie en praktische tips daaromtrent waren zeer beperkt. Ook hebben we vooraf veel tijd gestoken in het voorbereiden en uittekenen van de technische tekening. Toen de technische installatie werd uitgevoerd was de tekening niet bekend bij de installateur. Beter verwachtigingsmanagement en begeleiding vooraf scheelt vragen, onduidelijkheid en frustratie achteraf.
Ga zo door!
Tijdens de bouw was er goede communicatie en werd er supersnel gereageerd. Na oplevering en betaling gaat alles erg traag. ik had veel vertrouwen gekregen tijdens de bouw en heb volledig betaald voor oplevering. nu denk ik had ik maar 5% achtergehouden daar er zaken zijn waar ik 4 november 2015 voor heb betaald die nu op 29 januari 2016 nog niet werken. Wij hebben het idee dat op de diverse technische installaties die wij hebben niet al te veel ervaring is. Wij doen ons best om geduldig te blijven, maar dit voelt niet echt prettig. om dit gevoel voor ons minder nadelig te laten blijven zouden wij het op prijs stellen als Groothuisbouw ter compensatie een wand zou willen plaatsen met deur voor de WTW installatie. Dit omdat de WTW in deze als slaapkamer afgewerkte ruimte te veel geluid maakt. Wij vinden het erg jammer dat de omvormer voor de zonnepanelen niet ook bij de WTW is geplaatst zodat alle technische apparaten die geluid maken bij elkaar zitten. Bij zoiets verwacht je dat groothuisbouw daar zelf aan denkt, daar wij als klant geen idee hebben hoe apparaten eruitzien en storend kunnen zijn. Bij de warmtepomp is wel aangegeven dat er geluid naar de werkkamer zou kunnen komen, dus die wand is extra geïsoleerd. Tevens vinden wij dat er niet goed nagedacht is over de toevoer van warm water naar onze inloopbadkamer. het verbaast ons dat deze leiding eerst naar de zolder gaat en daarna weer terug naar de eerste verdieping. het duurt daardoor ruim 2 minuten eer dat er warm water uit de kraan komt. dit is dus fout aangelegd. tevens tippen wij dat al er slaapkamers vlak bij de WTW zijn gesitueerd dit dan te veel geluid produceert in deze ruimtes.
Door het hoge werkaanbod bij GroothuisBouw was er te weinig aandacht voor de klant en moesten er soms haastig beslissingen genomen worden. Onze tip is: ondanks de werkdruk moet de klant op nummer 1 staan. Dan maar een paar huizen minder bouwen.
Zou ik meer aandacht besteden aan: 1. Procesbewaking in overleg met de klant, zodat ieder moment duidelijk is wie waarvoor verantwoordelijk is 2. Kwaliteitsbewaking op werk dat door de vele onderaannemers wordt uitgevoerd 3. De samenwerking met de onderaannemers zodat zij begrijpen wat de opdrachtgever nu eigenlijk wil
Ons huis is de binnenafwerking in uitvoering genomen door hulstflier, en daarna (na planningsissues) terug genomen door groothuis; dit heeft onevenredig veel opleveringspunten opgeleverd, en ook langere doorlooptijd bij afwerking servicepunten. Vooral de cv -warm water was een vervelend punt
Installatie werk van de firma HulstFlier laat te wensen over. Zie punten oplever rapport eigen Huis. Planning begin & midden fase was erg goed onder controle de laatste 6 weken was dat niet meer 't geval; als ik zelf de rol van uitvoerder niet had uitgevoerd was er nog veel meer niet op tijd afgeweest. Ik vind dat de project leider tijdens de afwerk fase veel vaker de bouw moet controleren dat is niet gebeurd, niet 1 keer, zelfs bij oplevering was hij niet aanwezig.
Mogelijkheid voor aanbieden van afwerking na oplevering.
Niet besparen op de kleine items zoals bel e.d.
Groothuisbouw moet meer aandacht geven aan communicatie met de klant. Niet alleen in het voortraject maar ook en wellicht vooral, tijdens de bouw. Wij hebben dat aspect tijdens de bouw van onze woning gemist.
Als ik dan TOCH een tip mag geven. (onze situatie) Er moeten veel keuzes worden gemaakt. Omdat het budget niet onbeperkt was, schakelden wij in de "doen we niet"-modus. De klant overziet wellicht niet het gevolg van zijn keuze, die ook kosten met zich meebrengt. De consequentie van het negeren van een voorstel is bijv:. kiezen voor geen buitenverlichting in de overkapping bij de garage, betekend dat je zelf later een buitenlamp moet aanbrengen.
Sommige toeleveranciers (met name de planners van installateur en de stucadoor) kunnen simpelweg het werk niet aan en moeten beter aangestuurd worden. De tegelzetter was een kanjer, hou die man vast, hij heeft fantastisch werk geleverd.
Je krijgt wat is afgesproken en als er tijdens de bouw zaken onverhoopt anders of fout gaan, zijn er geen discussies en wordt het in overleg netjes opgelost. Afspraak = afspraak en verder gezonde mentalitei/moraal bij Groothuis medewerkers en onderaannemers. Prettige samenwerking tijdens de bouw.
- facturatie verbeteren (2 maal foutieve factuur ontvangen). - interne communicatie tussen verkoper en projectleider optimaliseren (liever een contactpersoon). - vooraf afstemming over wijzigingen in de offerte voordat toezeggingen aan derden worden gedaan. - mogelijkheid om schilderwerk binnen door Groothuisbouw te laten uitvoeren.
Titaniumweg 10
8304BR Emmeloord
Bij Groothuisbouw bouwen we hoogwaardige woningen door heel Nederland. Deze woningen stemmen we volledig af op de persoonlijke wensen en woonstijl van de opdrachtgever. Met een gestroomlijnd bouwproces, onze modelwoningen in Emmeloord en een unieke bouwkundige garantie geven we vertrouwen en zekerheid. Opdrachtgevers beleven de woning al vóór de bouw, terwijl een vaste opleverdatum en de betaling bij oplevering het bouwproces transparant maken.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.