Erg goed geholpen met design badkamer(s) en is in echt nog mooier geworden dan gedacht.
Hartelijk bedankt voor de mooie beoordeling. Wij wensen u veel plezier met de nieuwe badkamer. Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert.
Wij hebben vloertegels en een complete badkamer en toilet aangeschaft. Van A tot Z geholpen door en zeer vriendelijke en kundige medewerker. Hij kwam met creatieve ideeën welke we zelf niet konden bedenken. Uiteindelijk tot een deal gekomen en de uitvoering op zijn advies via van een onderaannemer van van Sundert naar volle tevredenheid laten uitvoeren. De materialen welke over waren konden ook eenvoudig worden teruggenomen. Uiteindelijk zijn wij zeer tevreden.
Bedankt voor de uitgebreide beoordeling! Wat leuk om te horen dat jullie zo tevreden zijn. Wij wensen jullie veel plezier met de nieuwe aankoop. Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert
Vanaf de verkoop, inmeten, levering, plaatsen en aftersale gaat alles met een super service.
Beste Piet Bedankt voor de mooie beoordeling. Wij wensen jullie veel plezier met de nieuwe keuken. Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert.
Prima geholpen
Bedankt voor deze mooie beoordeling! Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert.
Goed advies
Hartelijk dank voor deze mooie review!
Dit jaar een badkamer hier gekocht, daar zijn wij goed bij geholpen. Vriendelijk personeel, denken met je mee.
Bedankt voor deze mooie review! Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert
Martijn Kokke en Ad van Zundert hebben ons uitstekend geholpen.
Beste Irene, Fijn om te horen dat jullie zo tevreden zijn! Veel plezier met uw nieuwe badkamer. Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert
De verkoper verstaat zijn vak. De man achter de servicebalie wat minder. Die mag nog wel een extra lesje klantgerichtheid volgen en wat minder uit de hoogte doen en oog hebben voor de klant.
Beste Maarten, Bedankt voor de beoordeling. Wij nemen de feedback serieus en gaan er intern mee aan de slag. Veel plezier met de nieuwe badkamer! Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert
Goede service, ook wel nodig gehad door een heel aantal foutjes bij aflevering van de materialen maar prima opgelost. Goed geadviseerd bij het badkamer ontwerp, prima prijsstelling.
Beste Waldo, Bedankt voor de mooie review. Fijn om te horen dat de foutjes goed zijn opgelost! Met vriendelijke groet, Team Jan van Sundert
Klantvriendelijk en goed advies
Beste Nanny Bedankt voor deze geweldige beoordeling! Veel plezier met de nieuwe badkamer. Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert.
Gewoon super
Bedankt voor deze super beoordeling!
Wij zijn zeer tevreden met de nieuwe keuken super geplaatst
Hartelijk bedankt voor deze mooie beoordeling!
Wij zijn erg prettig en goed geholpen bij de keuze voor onze keuken, badkamer, toilet en tegelvloer. Ook nadat we alles hadden uitgezocht konden we veel later nog aanpassingen doen en ook bij wijzigingen later werden we goed geholpen.
Beste Louis, Bedankt voor de mooie review! Wij wensen u heel veel plezier met de nieuwe aankopen. Met vriendelijke groet, Team Jan van Sundert
alleen werd er niet begonnen volgens afspraak. dit was een week later waardoor het laatste nog moest gebeuren terwijl de koffers al ingepakt waren om op vakantie te gaan. met het gevolg dat mijn huis vuil achtergelaten werd en ik alles nog schoon moest maken toen ik terug kwam van vakantie.
Zeer netjes geholpen in de winkel. Er werd echt de tijd genomen voor een passend advies en er werd ook goed meegedacht met onze besluiten. Echter was er een ontwerp gemaakt die we later zelf hebben aangepast. Gelukkig maar want de ontbijtbar was origineel zo klein dat hij niet functioneel was geweest. Verder was de montage ook heel erg netjes. Wat me wel erg stoorde is dat alle verpakkingsmaterialen achter werden gelaten. Dit heeft me 3 ritten naar de stort gekost. Je zou zeggen dat voor 13000 euro dit wel wat netter had gekund.
Hartelijk bedankt voor de mooie review. Fijn om te horen dat de keuken helemaal naar wens is. We zullen de feedback over het meenemen van verpakkingsmateriaal zeker meenemen. Bedankt daarvoor. Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert.
In de showroom uitstekend geadviseerd en geholpen voor een nieuw toilet en badkamer. Ook zijn alle spullen op tijd en op de afgesproken dag geleverd. Geen ontbrekende onderdelen en alles makkelijk te installeren. Ook het tussentijds aanpassen van de order en leverdatum geen enkel probleem geweest. Zeker een aanrader dus!
Beste Chris, Bedankt voor de fantastische beoordeling! Leuk om te zien dat u vanuit Houten de moeite heeft genomen om naar onze showroom te komen! Veel plezier met de nieuwe aankoop. Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert
deskundige verkoper heel fijn met de aankoop deskundig gemonteerd
Bedankt voor de mooie review! Wij wensen u heel veel plezier met de nieuwe keuken. Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert
Alles volgens afspraak geleverd. Na een aantal weken de spiegel uitgepakt, deze bleek beschadigd. Met 1 telefoontje was dit opgelost: nieuwe spiegel werd geleverd. Top sevice dus!! Wij zijn zeer tevreden met onze nieuwe badkamer en toilet, mede door v sundert.
Hartelijk dank voor de mooie review. Wij wensen u veel plezier met de nieuwe aankoop. Met vriendelijke groet, Team Jan van Sundert
Afgelopen dinsdag een melding geplaatst en donderdag al gebeld voor een service afspraak voor komende maandag.
Beste Kees Goed om te horen dat u tevreden bent over onze service! Dit vinden wij erg belangrijk. Bedankt voor de review. Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert.
flexibel personeel
Hartelijk dank voor de mooie review!
Bij bezoek showroom heeft verkoper Merijn goed naar onze wensen geluisterd en ons goed geadviseerd. Toen bij levering van de tegels onze keuze toch niet was wat wij voor ogen hadden zijn deze kostenloos omgeruild voor andere tegels. Ook bij andere vragen na de levering is er altijd een snel en goed antwoord geweest.
Beste Adrie, Bedankt voor de mooie review. Wij gaan de complimenten overbrengen naar onze collega Merijn. Alvast veel plezier met de nieuwe aankoop. Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert
Wij zijn toe aan een nieuwe badkamer en na positieve verhalen van kennissen kwamen we terecht bij Jan van Sundert in Etten-Leur. Ruime keuze, overzichtelijke showroom en personeel dat hulpvaardig is om stapje voor stapje met ons een badkamer te ontwerpen met de daarbij behorende materialen/accessoires. Daarbij was het fijn dat we goed voorgelicht werden en verschillende mogelijkheden besproken werden. Na goed overleg hebben we uiteindelijk onze keuze voor het ontwerp en alle materialen gemaakt. Het was erg prettig om dit "samen" te doen en daarbij steeds vakkundig advies te krijgen.
Bedankt voor de uitgebreide beoordeling! Wat fijn om te horen dat jullie zo tevreden zijn en dat jullie een droombadkamer hebben gevonden. Wij wensen jullie heel veel plezier met de aankoop. Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert.
Wij zijn bij onze zoektocht naar een nieuwe badkamer door de adviseur van Van Sundert erg goed geholpen. Zelfs toen hij de eerste keer eigenlijk geen tijd had heeft hij ons toen kort te woord gestaan. Bij de vervolgafspraken waren meedenken en alternatieven aanbieden sleutelwoorden in het het komen tot de finale oplossing. Ook toen de verbouwingsplanning plotseling vervroegd werd kon er snel geschakeld worden, zodat de verbouwing toch door kon gaan.
Beste Wim. Bedankt voor de goede beoordeling. Fijn te horen dat u zo tevreden bent. Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert
goed advies, goede prijs, goede service
Bedankt voor de goede beoordeling! Een 9 is ruim voldoende en daar zijn we blij mee. Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert
Vriendelijke verkoper met kennis van zaken. Aflevering conform bestelling 1. Door de verkoper waren tekort aan m2 tegels berekend . 2. Tegels waren krommer als in showroom en dus niet mooi te zetten 3 Dit werd zonder probleem kostenloos hersteld doch wederom door magazijn tekort aan tegels geleverd. 4. Door dit alles tijdens werk 3 maal terug geweest en is het werk opgehouden voor tegelzetters. Eea kostte meer geld aan het zetten. Uiteindelijk mooie badkamer maar extra kosten buiten mij om!
Goedemorgen. Bedankt voor de goede beoordeling. Fijn te horen dat ondanks de strubbelingen toch tevreden bent over het eindresultaat. Mocht u nog vragen of verdere opmerkingen hebben dan horen wij dit graag. Met vriendelijke groet, team Jan van Sundert
Lokkerdreef 10
4879ND Etten-leur
Keukens | Badkamers | Tegels | Sauna’s • 55 jaar ervaring • Gratis 3D-ontwerp • 94% beveelt ons aan • Grootste showroom van de Benelux
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.