Luchtige manier van communiceren bij overdracht van het huis.
Na afloop van hypotheekondertekening gesprek gestart door heer Ottens. Van het een kwam het ander en het eindigde met aanbieden van een vrijblijvende afspraak over een lopend privé vraagstuk. Totaal niet relevant voor onze afspraak maar uiterst prettig en adequaat opgepakt en advies gegeven. Denkt nee met klanten en geeft gevoel dat er neer is dan business. Top.
Zeer positief. Bij u geweest voor verkoop - en aankoop woning. Gezellig en humorvol!
1. Tijdens de aan- en verkoopcessie hadden/kregen wij de indruk dat de notaris zich niet echt had ingelezen. 2. Men was vergeten om de waarborgsom terug te storten. Moest ik zelf na ruim een maand achteraan.
-
Gewoon prima.
Goede ervaring met het digitale dossier. Alles is goed terug te vinden en een email bericht als er iets nieuws geplaatst is. Daarnaast erg enthousiast ontvangen tijdens de sleuteloverdracht met een duidelijk verhaal.
komt prettig over niet zo autoritair.
Prima notaris altijd correct en objectief
Snelle reacties en goed advies
Goed
Professioneel en vriendelijk
positieve benadering en gratis advies en goede adviezen
duidelijk, klantvriendelijk, voorkomend, to the point.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.