Filters

10

Geweldig

Fijne verkoper. Neemt ruim de tijd om samen een design te maken. Goede adviezen, goed op de hoogte van alle mogelijkheden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend en deskundig advies met tijd en aandacht voor de klant.

Onze adviseur was Noortje Sluijs. Zij heeft ons begeleid bij de keuze voor een nieuwe keuken. Naast haar deskundigheid hebben wij zeer haar aandacht en geduld gewaardeerd. Bij problemen en twijfels zocht ze mee naar oplossingen en had ze veel geduld als we veranderingen in oorspronkelijke keuzes aanbrachten. Haar begeleiding tot de uiteindelijke keuze was top! Ook de uiteindelijke prijs was binnen het vooraf opgegeven budget. Niets dan lof!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service en prijs-kwaliteitverhouding.blij mee.

Ons is zeer goed geholpen.Mevrouw Leonie heeft haar best gedaan met haar ervaring bij allerlei keuzes ezv.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede inleving in de wensen van de klant

Wij zijn goed begeleid in het ontwerp en aanschaf van onze nieuwe keuken. Fijn dat er ruim de tijd genomen wordt en dat er op afspraak gewerkt wordt. Er is veel kennis aanwezig van de apparatuur en de materialen. Ook duidelijke uitleg hoe het proces verloopt voor het nieuwbouwproject en alle stappen die genomen moeten worden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer tevreden over de verkoopster Noortje

Noortje denkt mee , weet precies waar ze het over heeft, zoek alternatieve oplossingen, weet waar de klant heen wil. Zelder z’n verkoopster meegemaakt.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super goed advies en denken mee in ontwerp en stijl

Vakkundig maar zeker ook vriendelijk en professioneel advies van mevr. Heek heeft het mogelijk gemaakt om onze droomkeuken te realiseren, die zelfs binnen ons budget past. Veel extra opties kunnen toevoegen dankzij de handige tips en adviezen die naadloos aansluiten op onze stijl van inrichting. Zijn bij heel veel keuken leveranciers geweest, maar bij eentje echt het gevoel van vertrouwen gekregen. Wij zijn dan ook zeer tevreden en “eigenhuus keukens, Amersfoort” is een echte aanrader.

  • Aanbevelen? Ja
9

Zeer tevreden

Ze heeft een goed gevoel van wat de klant wil en gaat daar goed in mee Het was snel en professioneel

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend en vriendelijke

Erg vriendelijk en goed geholpen

  • Aanbevelen? Ja
9

geslaagd

verkoper Arne was zo vriendelijk, geduldig en begripvol. als ik nog tien keuken uit zou kunnen zoeken, zou ik dat met deze verkoper willen doen.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima ervaring

Positieve ervaring gehad wat betreft de aankoop van onze keuken. Er werd goed met ons meegedacht en uiteindelijk tot een mooie keuze kunnen komen. We hadden wel een paar puntjes van twijfel of we onze keuken bij EHK wilden kopen, maar na een paar goede afspraken te hebben gemaakt, was er wat ons betreft een prima basis om onze nieuwe keuken bij EHK aan te schaffen. Deze review is dus op dit moment puur op basis van de aankoop. Na plaatsing hopen we een positieve review te schrijven over het gehele proces.

  • Aanbevelen? Ja
1

Koop nooit je keuken bij Eigenhuis Keukens

Erg ontevreden over dit bedrijf. Planning & service is erg slecht. Er gaat ontzettend veel mis en het duurt maanden voordat dit opgelost wordt. Ik zou het niemand aanraden.

  • Aanbevelen? Nee
2

Afspraken niet nakomen

Eigenhuis keukens in Houten bezocht voor 1e gesprek met dhr. Danny A. Een week vóór de 2e afspraak alle wensen (inclusief design in 3D) gemaild als voorbereiding voor het gesprek. Geen antwoord of bevestiging dus 2 dagen van tevoren eventjes gebeld - kort gesproken maar was met klant dus ging mij terugbellen. Tja, geen belletje dus, Hoorden bij aankomst dat de email niet binnen was, maar laatst moment toch gevonden en afgedrukt (=onvoorbereid). Prima, uitwerken kan tijdens het gesprek ook. Zitten we met mijn vrouw vervolgens 20-30 min elkaar te staren terwijl er op de scherm van de computer gewerkt wordt (zien niets van). Een beetje rondlopen en rondkijken dan - anders te saai... Dan krijgen we een offerte voor de Siematic keuken - toch 10-15K boven ons budget. Is wel een grote keuken, begrijpelijk. Aan het einde beloofd om komende dagen een 2e offerte aan te maken maar van Eigenhuis-merk. Die zou wellicht wel binnen het budget passen. Een week gewacht, prima - zou druk zijn; wil mensen niet zitten op te jagen. Na een maand gemaild. Alweer geen antwoord. Zou het weer het verkeerde email zijn? Nee, dat kan niet, want dit is het adres op zijn visitekaartje en eerdere emails zijn toch gevonden. Dan maar 6 weken later nogmaals gemaild dat we een offerte elders hebben gekregen. Wil ondanks slechte service nog een kans geven want Eigenhuis keukens is toch de aangewezen keukenleverancier van ons nieuwbouw. Misschien zijn er wel voordelen er aan. Nee, nog steeds 0 antwoord. Gelukkig zijn er andere goede keukenzaken - zijn uiteindelijk heel blij met Bruynzeel en daar uiteindelijk de offerte getekend. Daar wordt er bij afspraken aan het einde van werktijd de volgende ochtend gemaild en vlot op emails en telefoontjes beantwoord. Of het aan dhr. Danny A. ligt of niet, weet ik niet maar in welk sector dan ook is dit gewoon niet professioneel en na 10 kansen voor zonder enig resultaat kan ik er dus niets anders van maken helaas.

  • Aanbevelen? Nee
10

Fijne gesprekken in ongedwongen sfeer

De showroom in Hoofddorp is strak en netjes ingericht met keuze uit mooie keukens. Na eerste afspraak waarin een tekening met bijhorende kostenopzet is gemaakt had ik nog een afspraak bij een andere keukenzaak. De aanpak daar was heel pusherig en gericht op snel verkopen, dat gaf geen goed gevoel. Tweede afspraak bij Eigenhuis verliep weer ongedwongen en plezierig, waarin de punten op de i zijn gezet en ik met een goed gevoel een mooie keuken heb besteld.

  • Aanbevelen? Ja
9

Door goede voorlichting……een juiste keuze

Door een goede voorlichting en adviezen tot een voor ons beide juiste keuze gekomen wb onze nieuwe keuken. Vooral door de 3 d interieur tekening een duidelijk inzicht in wat we hebben gekocht.

  • Aanbevelen? Ja
10

Klantgericht en eerlijk advies!

Keukens kopen blijft ingewikkeld en een grote beslissing. Je kijkt er toch 10 tot 15 jaar tegenaan. Met geduld en eerlijk advies van de experts hebben we in Houten een mooie keuken uitgezocht. Voor ons persoonlijk wederom een heel fijne ervaring.

  • Aanbevelen? Ja
10

Deskundig en aandacht voor de klant

In het proces van het uitzoeken van een keuken voor ons nieuwe huis zijn wij uitstekend begeleid door EHK en haar team. In alle rust en volledige aandacht zijn we geholpen in het selecteren van onze ideale keuken. Niet snel een keuken verkopen, in plaats daarvan een eerlijk en uitgebreid advies. Wij als koper maken de keuzen op basis van aangereikte mogelijkheden. Niet onze eerste keuken aankoop en wel een nieuwe ervaring. Geen onbenullige gesprekken over kortingen op kasten en apparatuur.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prettig geholpen bij het kiezen van onze keuken.

Heel prettig geholpen bij het kiezen van onze keuken. Diverse opties werden doorgenomen zodat wij met een tevreden gevoel naar huis gingen. Leonie had alle tijd voor ons. Topper!

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed en deskundig en netjes

Wij zijn er goed , deskundig en netjes geholpen

  • Aanbevelen? Ja
7

Een goed luisterend oor en prettige samenwerking.

Groot pluspunt is het meedenken en niet bang zijn om evt. veranderingen aan te brengen ism de klant.

  • Aanbevelen? Ja
7

Prima ervaring

Mijn ervaring met Eigenhuis Keukens is prima.

  • Aanbevelen? Ja
10

Deskundige en prettige begeleiding!

Vandaag onze nieuwe keuken uitgekozen voor onze nieuwe woning. Superblij met onze nieuwe keuken maar ook met het geduld en goede advies van de adviseurs/verkopers van Eigenhuis Keukens. Michel en Michael hartstikke bedankt!

  • Aanbevelen? Ja
8

Prettig gesprek

Wij hadden zelf een aantal wensen en deze werden grondig en duidelijk op papier gezet. Op elke vraag werd opvolging of proactief op in gegaan.

  • Aanbevelen? Ja
10

Er werd goed geluisterd en meegedacht om aan al onze keukenwensen te voldoen!

Prettige adviseur, neemt ruim de tijd, je voelt je absoluut niet opgehaast, leeft zich goed in om onze wensen wat betreft de nieuwe keuken waar te maken.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer tevreden en kundig advies

Eigenhuiskeukens was voor ons een relatief onbekende partij. Wij hebben een nieuwbouw woning gekocht en kwamen zodoende met hun in contact. Onze ervaring in de showroom als ook de gesprekken met adviseur Michel waren bovenverwachting en naar alle tevredenheid. Er wordt goed meegedacht op zowel technisch als praktisch vlak. Wij wachten met smart op de levering zodra wij de sleutel krijgen!

  • Aanbevelen? Ja
9

Mooie showroom, verkoopmedewerker met kennis van zaken

Prettige ontvangst, op ons gemak kunnen rondkijken en ideeën opdoen. Daarna goede uitleg om tot juiste keuze te komen. Zien de montage met vertrouwen tegemoet.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Huub van Doornestraat 4

8013 NR Zwolle

0384542975

[email protected]

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.