duurde alleen lang voordat er een gaatje was in de planning van het onderhoudsbedrijf. Geen informatie (schriftelijk via kruisjes op een A4 oid of mondeling) over uitgevoerde werkzaamheden en eventuele bijzonderheden.
De auto is 's-ochtends keurig op tijd opgehaald en in de middag terug gebracht. Diegene die hem terugbracht kon mij niet vertellen wat er gedaan is. Wat ik later merkte was dat de auto niet schoongemaakt is zoals dat volgens afspraak wel zou moeten. Verder maakten de ruitenwissers bij de snelle/hoogste stand een klapgeluid wat hij eerder niet deed. Mogelijk zijn er andere type ruitenwisserbladen gebruikt.
Ik kreeg snel een afspraak ingepland voor nieuwe banden onder mijn auto.
Alles is gewoon goed geregeld
Geen bijzonderheden, professionele hulp
Gisteren mijn voorruit moeten laten vervangen vanwege een scheur. Helaas al na 16.000 kilometer, de auto voelt nog als nieuw. Bij de vervanging door Autotaalglas in Breda is er toch schade ontstaan. Deze schade heb ik niet opgemerkt bij het ophalen maar viel me op bij een andere lichtinval toen ik vanaf de zaak naar huis reed. Vooraan is de A-stijl beschadigd tijdens de ruitschade (dit is de kap van de airbag, bij een andere lichtinval is het nog lelijker), ook is er een beschadiging op het leer op het stuurwiel (klein wit plekje) die er eerder niet zat. Omdat de auto quasi nieuw is, zou ik dit graag hersteld zien. Zoals eerder aangegeven is mijn vertrouwen in jullie reparatiepartijen niet al te hoog en wilde ik graag naar dealer Renova voor de vervanging. Helaas mocht dit niet van jullie. Ik hoop wel dat de auto nu naar Renova mag om de alles weer netjes te maken. Pakken jullie dit op met Autotaalglas? Ik hoor graag wanneer ik de afspraak met Renova mag inplannen.
Very bad waiting times to get to the service Limited option of service partners
Gewoon prima.
Het maken van de afspraak via de ProLease App was super makkelijk. De auto werd op het aangegeven tijdstip opgehaald en dezelfde dag netjes weer terug gebracht. Dit was de meest moeiteloze auto onderhoudsbeurt die ik ooit heb meegemaakt.
Prima service, Auto werd netjes afgehaald en weer terug gebracht. Betrof een APK keuring, prima geregeld!
Auto wordt keurig op tijd gehaald en teruggebracht. Hele aardige mensen!
Waren netjes op tijd op de auto op te halen en kon goeie afspraken mee maken met het terugbrengen van de auto. Netjes uitgelegd wat ze hebben gedaan.
Heb online een serviceverzoek ingediend, met de breng- en haalservice erbij was dat super geregeld. Ook de vriendelijkheid van de serviceman was top. Goed geregeld!
Er is gedaan wat er gedaan moest worden. Niet meer en niet minder.
Garage komt auto terugbrengen en zegt dat ze weinig kunnen doen omdat ze geen opdracht kregen van uit de leasemaatschappij. Blijkt dat contract bijna afgelopen is. Dit weet ik niet eens. Betreft de garage zelf wel goede service allemaal
goed en volgens afspraak
Afspraken worden nagekomen. Auto was op tijd klaar en gewassen.
Ik vond het erg prettig dat de auto tijdig gehaald en gebracht werd en de online afspraken module werkt goed. Nadeel is dat ik geen feedback heb gekregen over wat de werkzaamheden zijn geweest. Daarnaast was het de eerste beurt met deze auto en ik had graag een merkdealer kunnen kiezen.
Ik werd gebeld dat de auto een onderhoudsbeurt moest. Dag gepland en toen de auto bij de garage was bleek dat deze recent al een onderhoudsbeurt gehad had. Er is niet goed gekeken.
Nerjes
Prima service ze doen wat ze beloven.
Prima geregeld, afstemming met het onderhoudsbedrijf liep prma, afspraken zijn prima nagekomen, cool!
top bedrijf......... laat alles vervangen wat nodig is
Uitstekend komt afspraken na en doet geeft net dat extra service en aandacht aan kleine punten. Aandachtspunt is wel de hectiek van het moment als er meerdere mensen tegelijk om aandacht vragen bij de receptie icm gebrek aan vrije parkeerruimte.
Auto is opgehaald en terug gebracht op de afgesproken tijd, controle lampjes branden niet meer dus de controle zal gedaan zijn.
Darwinstraat 20
6718 XR Ede
‘Your ride is our drive.’ Kenmerkend voor onze werkwijze is dat professionaliteit en persoonlijke aandacht hand in hand gaan. ProLease is onafhankelijk van banken en automerken en heeft alle leasevormen en mobiliteitsoplossingen in huis. Hierdoor kunnen wij u altijd de best passende oplossing adviseren. Van ShortLease tot Full Operational Lease. Wij bewijzen dagelijks dat het anders én beter kan. Lease prof Service Centers heeft haar processen en werkafspraken op een efficiënte wijze geautomatiseerd en laat dit op een eenduidige wijze door een landelijk dekkend netwerk van bedrijven uitvoeren. Deze werkwijze in combinatie met het denken vanuit ondernemerschap is voor u als zakelijke rijder
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.