
Het was geen reparatie, maar een fout van mij waardoor ik het zolderraam niet meer dicht kreeg. Men maakte mij geen verwijt dat ik iemand voor niets liet komen, hij liet zien wat ik fout had gedaan en bleef vriendelijk.
Cijfer 1 is een foutje, moet 10 zijn.
Hele vriendelijke man, heeft ook humor (hou ik wel van) Deur was zo gemaakt met goed resultaat!
Super blij ! Snel reactie , professionele en vriendelijke hulp!
Reparatie gedaan maar niet naar tevredenheid moet nog met de deur slaan om deze dicht te doen. Hij slaat niet dag slot. Wel kan ik nu met gemak de deur op nacht slot doen dat dan weer wel. Maar de deur gewoon open kan ook maar moet hem dan dicht slaan om in slot te laten vallen. Dus binnen kort weer een afspraak maken om weer eens na te laten kijken of maak u gelijk een afspraak? Met vriendelijke groet Marcel Jalink Langevieleweg 34 Middelburg
Super tevreden! Binnen 1 dag was het klaar en vriendelijk reperateur
de cijfers zeggen al genoeg. het was een prettige ervaring.
Ik ben snel en vriendelijk geholpen en heb nog handige tips gekregen, wederom zeer tevreden.
Aardige man .. snelle service 👌🏻
Altijd goede ervaring met jullie
netjes gewerkt nu afwachten bij harde wind og het nog steeds tocht
Het enige minpunt was dat ik uit mijn bed werd gebeld, omdat de meneer zonder bericht 1 uur te vroeg was. Dat was effe schrikken, maar verder goed geholpen. De reparatie zou buiten afgehandeld worden dus ga ik van uit is voor mij lastig te controleren of het gebeurd is.
Tot nu toe heb ik alleen beloftes gekregen en is er niets gedaan....de slakken lopen over m'n aanrechtblad en het blok stort bijna in van het vocht maar er word blijkbaar niets aan gedaan dus ja een 1 is in mijn ogen nog teveel.
Deze beoordeling had betrekking op een ander reparatieverzoek. Wij vertrouwen erop de reparatieverzoeken welke nog afgerond moeten worden naar tevredenheid uit te voeren.
Er is nog niets uitgevoerd, wacht al 6 tot 8 weken
Contact gehad met bewoner en wij vertrouwen erop toekomstige verzoeken naar tevredenheid af te kunnen handelen.
Nadat ik heb gebeld, kreeg ik na 1 of 2 dagen al de nieuwe elektrische sleutel. Ook werd er best wel snel wat aan het slot van de ijzeren deur gedaan. Tot op heden is het slot er alleen nog maar uit gehaald en kunnen mijn buren en ik dus niet via die deur naar binnen maar alleen naar buiten.
Contact gehad met bewoner en wij vertrouwen erop toekomstige verzoeken naar tevredenheid af te kunnen handelen.
Netjes,Snel,Vakkundig!
Cliënt is Netjes en snel geholpen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.