
Ontzettend vriendelijke medewerker, probleem met kozijn opgelost
Het was perfect. Ik ben toch goed geholpen, ondanks het feit dat ik zelf het euvel niet kon onderkennen.
Uitstekend
Goed gedaan
Was goed! Geen opmerkingen.
Prima
goed gewerkt het had alleen in dezelfde kleur van de deur gemogen aan de zijkant dat hebben je nu met een witte veeg gedaan is een grijze deur past niet echt moet ik zelf weer herstellen jammer , verder niets dan lof .
Nieuwe bel geplaatst. Wel al voor de derde keer, maar doet het nu goed.
zeer grondig verbeter aangebracht! top
word van kastje naar de muur gestuurd
Wij hebben bewoonster gesproken en uitleg gegeven over de wijze van ventileren.
Ik heb altijd een vaste medewerker van bouwbedrijf joziasse en deze man doet altijd zijn best en hij lost altijd alles op en maakt alles als een echte vakman!!!
Goed geholpen
Goeie service voor het repareren van jet toilet
Mijn toilet zou vervangen worden boven maar tot op heden niemand gehoord of gezien!
Bewoner heeft per abuis een verzoek ontvangen voor het beoordelen van de werkzaamheden. Het werk was echter nog niet uitgevoerd. Een afspraak wordt z.s.m. gemaakt.
Ik ben zeer tevreden
Goed
Perfect
Erg fijn geholpen. Maar niet over de toilet Had om hoge toilet gevraagd inverband rugklachten. Was mij ook toegezegd. Jammer.
Kapotte voordeur gemeld eind van de middag. Via de site aangevraagd om tussen 8-10 uur langs te komen. Dit lukte. Het enige minpuntje dat het niet mijn eigen voordeur was, maar eentje van een werklocatie. Ik mistte de terugkoppeling(mail of telefoontje) Heb zelf collega 's gebeld om te vragen of ze waren geweest voor de deur. Ik trof een collega die net binnenwandelde en dat niet wist, dus terugkoppeling was handig geweest.
Mijn badkamer keurig netjes geregeld en afgewerkt.Zeer tevreden.
Vriendelijke man en snel gerepareerd
Ga zo door
Monteur heeft gedaan, wat hij kon. Sommige deuren zijn krom dus daar kon niets aan gedaan worden.
Wij hebben de bewoner gesproken en een nieuwe afspraak gemaakt.
Originele beoordeling
Monteur heeft gedaan, wat hij kon. Sommige deuren zijn krom dus daar kon niets aan gedaan worden. Veel last van tocht. De ZVU heeft jaren terug al geconstateerd dat de capaciteit radiatoren kamer en gang te klein zijn, zodat met kou de thermostaat niet hoger komt dan 21 tot 21.5. en dan met veel tocht het te koud blijft voor een senioren woning.In de zomer met 5 ramen)deuren zuid-west te heet 43 graden slaapkamer in de winter met de tocht en te kleine capaciteit radiatoren in de kamer te koud.
Wij hebben de bewoner gesproken en een nieuwe afspraak gemaakt.
Lang wachten op actie vwb nieuwe keuken..Wij hebben nog niet zoveel ervaring, wij zitten midden in de verhuizing.
Wij hebben de bewoner gesproken en een nieuwe afspraak gemaakt.
Fijne man, komt zijn afspraak na.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.