Filters

10

Top

Erg leuke en educatieve dag gehad, René - bedankt!

  • Aanbevelen? Ja
10

Was super goed

Ik hoop als ik weer en BHV herhaal heb Weer Stefan krijg hij was heel duidelijk en goed 👍🏻veel van hem geleerd En top meester👍🏻

  • Aanbevelen? Ja
10

Was echt heel goed en leuk neergezet! Tio

Was een zeer leerzame en op een totaal niet saaie manier neergezet!

  • Aanbevelen? Ja
10

Bleef boeiend van begin tot eind

Was een leerzame boeiende dag. Bleef interessant.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer leerzaam.

Zeer leerzaam. Goede uitleg. En een mooie dag gehad.

  • Aanbevelen? Ja
9

Goede service, heel goed uitleg, niet saai.

Goede service, heel goed uitleg, niet saai.

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel informatief

De trainer was heel goed.

  • Aanbevelen? Ja
8

Duidelijk en leerzaam

Een goede ervaring. Vriendelijke docent die ons op een goede manier heeft begeleid

  • Aanbevelen? Ja
7

Enthousiaste en vriendelijke docente

Prima middag gehad en goede opfrisser van de benodigde BHV skills. Docente was enthousiast en haar kennisniveau was goed.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede uitleg, enthousiaste leraar

Ondanks herhaling ook nieuwe dingen geleerd. Goede uitleg, afwisselend en vriendelijk

  • Aanbevelen? Ja
8

Super goed.

Stefan geeft goed les en duidelijk.

  • Aanbevelen? Ja
9

Duidelijk, volledig, leerzaam en leuk

Bas heeft ons op een zeer goede, leerzame en leuke manier de belangrijkste onderdelen bijgebracht van BHV. Doordat er een sterke focus lag op het in de praktijk brengen van de theoretische kennis werd voorkomen dat het een saai boekenfeestje werd. Bovendien ben ik van mening dat de kennis ook beter blijft hangen zo. Zeker een aanrader!

  • Aanbevelen? Ja
10

Top instructeur

Goed georganiseerde lessen en duidelijke uitleg!

  • Aanbevelen? Ja
8

Cursus was kort maar krachtig met praktische tips

Veel praktijkvoorbeelden worden gedeeld waarbij snel handelen wordt gewenst.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed goede uitleg

Was een leuke groep ,veel geleerd, zei deed de uitleg erg goed ,rustige uitleg .en veel gelachen.

  • Aanbevelen? Ja
9

Erg leuke en interessante training!

Veel geleerd in korte tijd, zelfs nog wat extra leerstof gekregen van andere cursussen. Het was duidelijk dat de instructeur al veel ervaring had en kon de cursus op een interessante manier uitleggen.

  • Aanbevelen? Ja
7

Goede update. Met wat mooie aandachtspunten

Goede update.

  • Aanbevelen? Ja
8

lekker praktijk gericht

Lessen waren goed en duidelijk. De instructrice heeft niet in theorie maar alleen in praktijk geoefend wat voor meer mensen duidelijkheid geeft.

  • Aanbevelen? Ja
9

Was een goed en duidelijke cursus en dit alles was ook nog gezellig.

Deze cursus als heel erg fijn ervaren. Alles is heel duidelijk uitgelegd. Er werd overal goed de tijd voor genomen. en dit allemaal ook op een hele leuke manier.

  • Aanbevelen? Ja
9

Goede interactieve training

Bij 101BHV krijg je een goede training, met theorie die op een speelse wijze bij je onder de aandacht wordt gebracht.

  • Aanbevelen? Ja
10

geweldige leidster

een praktijk middag gehad veel geleerd en opgefrist sinds mijn laatste keer.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitleg was goed

Redelijke prijs. Locatie is goed.

  • Aanbevelen? Ja
7

Enthousiaste trainer met veel persoonlijke aandacht!

De BHV training was uitstekend verzorgd. Veel tijd om te oefenen en heel veel humor tijdens de uitleg. Eén ding wat ik wel apart vond, was dat de(ze) trainer geen persoonlijke ervaring had met reanimatie. Hoewel dit een positief is voor hemzelf, omdat het best een heftige ervaring kan zijn, werkte dit niet goed uit tijdens de training omdat deelnemers ook praktijk vragen hadden met hoe het in het echt is. Je oefent op een pop en je acteert dat het echt is, maar er is wel een groot verschil met de realiteit. Dit miste ik wel erg. Heb ik het gevoel dat ik tot in de puntjes ben voorbereid op een calamiteit? Nee. Voel ik me zekerder in mijn schoenen? Ja. Is deze cursus geschikt voor een "blanco" persoon? Ik zou het niet aanraden. Is deze cursus geschikt als herhalingscursus? Ja, dat zeker wel.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service, vriendelijke en duidelijke instructeur

Wij hebben met veel plezier deel genomen aan de cursus in Zwolle, het was leerzaam en de lunch was fantastisch.

  • Aanbevelen? Ja
10

Was goed voor elkaar

Top

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Rigaweg 26

9723 TH Groningen

085 792 0131

[email protected]

Over 101BHV.nl

101BHV.nl is specialist in BHV. Bedrijven uit alle hoeken van Nederland volgen bij 101BHV.nl een BHV cursus maar kunnen ook bij ons terecht voor BHV advies en BHV- EHBO en AED.

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.