Leuke opleiding, gegeven door een enthousiaste docent! Ook over Learncare zelf erg te spreken.
Leuke en enthousiaste leraar met veel kennis. Of ik hierdoor mijn of iemands belastingaangifte beter zou kunnen doen? nee dat denk ik niet.
Ben erg tevreden met de opleiding. Was erg leuke en professionele opleiding.
Verder geen toelichting
Ontzettend leerzame tijd gehad. Bedankt Robbert voor je professionele begeleiding.
veel kennis in huis bij de docenten en veel praktijk ervaring
Opleider had beter kunnen inspelen op doelgroep waarvoor bewindvoerder aangifte moeten doen. Nu heeft er veel tijd gezeten in klanten met eigen woning (ook heel interessant) maar dit zijn enkele klanten. Focus had naar mijn mening meer moeten liggen op partneralimentatie / scheidingen op de helft van het jaar / extra kosten die kunnen worden opgevoerd etc.
Ik vond het een leuke opleiding ook de enthousiasme die de trainers uitstralen en ook hoe ze de les gaven. Het was erg plezierig te luisteren naar hun uitleg ... Niet vaak mee gemaakt.. top👍🏻
nvt
Deskundige trainer die je op je gemak kan stellen. Fijne kleine groepen. Goede verzorging qua lunch en hapje tussendoor.
De lessen als zeer prettig ervaren
de negen bij deskundigheid en persoonlijke aandacht is met name bedoelt voor Robert. Hij had heel veel structuur en rust tijdens de opleidingsdagen.
positief
Leuke en leerzame opleiding. Goede begeleiding zowel in de klas als via internet.
De bijeenkomsten waren door de verschillende mentoren met hun eigen kennis en praktijkvoorbeelden . Hierdoor waren het ondanks de lange dagen, boeiende lessen. Deze opleiding als zeer positief ervaren!
Op een fijne manier weer even een opfrissingscursus gehad
x
Heb hier geleerd hoe om te gaan met klanten ipv adviseren naar het coachen.
Snel antwoord bij een vraag (op de dag zelf) zodat ik met mijn zelfstudie geen tijd verloor.
zeker het aanraden waard. Ik zou wel weer voor klassikale variant kiezen omdat ik nog geen praktijkervaring als budgetcoach/schuldhulpverlener heb.
Ik zocht een training die in een notendop het zorgstelsel behandelt. In die zin sloot het goed aan. Ik realiseerde me niet dat ik in een groep terecht kwam die diezelfde ochtend al een ander deel van een training gvolgd had en elkaar vanuit een heel ander werkveld al kende. Dat voelde even wat vreemd, omdat ik pas later aansloot en een deel van de middag nog nodig was om de ochtendtraining af te ronden.
Was een leuke klas en fijne leerkrachten. Doe maar normaal dan die je gek genoeg. Met humor en betrokkenheid waren het geweldige dagen!
professionele opleider, was met alles te zien.
Goede opleiding die aansluit bij de praktijk
De inhoud van de training was goed te volgen. Ik vond de vragen in de memotrainer van lager niveau dan wat we op het examen kregen. Dit kan mijn inziens meer op elkaar afgestemd worden.
Burgemeester Hazenberglaan 401
3078 HG Rotterdam
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.