De voetreflex gedaan bij sonnevelt ongeveer 10 jaar geleden en nu de medische basis kennis. Opleiding die breed is opgezet met voldoende begeleiding en stof die wordt gegeven. Goede begeleiding naar het examen toe.
Een prima opleiding!!!
Ik heb met veel plezier bij Sonnevelt mijn opleiding tot Gewichtsconsulent gevolgd. Inmiddels ben ik mijn eigen praktijk gestart.
Heel bekwame mensen die met passie hun vak geven. Die passie brengen ze zo over dat ik er erg door geinspireed werd.
Een school waar aandacht op nummer 1 staat! Ik heb het gevoel dat Albert Sonneveld echt aandacht heeft voor zijn leerlingen. Af en toe een gratis webinar of e-book zijn een leuke toevoeging om ons gemotiveerd en gezond te houden.
Heel professioneel, deskundig en betrouwbaar. Ik ga er met plezier heen en kom met nog meer plezier thuis. Er is ontzettend veel te leren en de leerdoelen sluiten heel persoonlijk bij mij aan.
Een warm bad met deskundige gepassioneerde begeleiding
De persoonlijke benadering, dichtbij jezelf blijven en de vertaling naar de praktijk spreken mij enorm aan!
Prettig instituut: veel locaties te kiezen voor een opleiding, goede lesstof, veel aandacht voor de praktijk. Gepassioneerd personeel. Geweldige docent.
Het is persoonsgericht en tegelijk ook groepsgericht. De theorie wordt duidelijk uitgelegd en de uitleg is persoonsgericht. De activiteiten zorgen ervoor dat er een groep ontstaat waarin mensen elkaar echt ontmoeten.
Een mooie extra's, zoals gratis e-booken en webinars. Ze willen dat je succesvol bent. HEEL FIJN!
heel positief
Ik denk alleen nog maar in hormonen. Word ik er gek van? Nee hoor, het is super handig leuk en leerzaam. En je raakt super gemotiveerd om meer te leren!
Het is heel brede opleiding. Je denk dat detoxen gaat over sapjes maar er komt veel meer bij kijken: straling van mobieltjes, mentaal detoxen. Super interessant en ik voel me veel beter en fitter. De docent Trudy Vlot is trouwens net een wandelende encyclopedie!
mijn ervaring is niet zo positief. de lessen zijn leuk en leerzaam. zeker veel van opgestoken. Marion hadden wij maar af en toe wat ik wel fijn vond omdat het heel vermoeiend is zoals zij les geeft. Maar dan komt het examen. van tevoren heb je opdrachten moeten doen die meetellen voor het examen. Daar word later echter niets meer mee gedaan, of je het nou super goed had gedaan of niet. Uiteindelijk ga je examen doen. ik vroeg om een proefexamen maar dat kan je niet krijgen want die gebruiken ze weer. Je krijgt tijdens de les 2x6 vragen die echt niet lijken op het echte examen! Dan heb je het examen en komen er vragen die zo ver gaan dat je je afvraagt of het nog wel iets met de opleiding adviseur te maken heeft. Niet gewoon een vraag over vetten ofzo nee veel verder op alles ingaan waar je niets mee gaat doen. Ook het mondeling is zo streng dat er veel op zakken. Her examen mag je altijd doen maar kost ook weer geld. En zo goedkoop is de opleiding niet. Boeken aanschaffen kookopdrachten waar je veel dure spullen voor moet kopen. Alles bij elkaar niet zo positief, en het ruikt een beetje naar het examen zo moeilijk maken dat je wel een her moet doen. Is dus wederom geld vangen.
Ik heb de opleiding tot relatiecoach dit jaar succesvol afgerond, en ik kan eigenlijk alleen maar zeggen dat ik dat stiekem wel een beetje jammer vind! Want wat een inspiratie kreeg ik telkens weer door de passie, eerlijkheid en bevlogenheid die Loes en Leonie lieten zien aan ons. Daardoor hebben we individueel en als groep een enorme groeispurt doorgemaakt; zowel op persoonlijk vlak als op vakgebied. Het enige puntje van verbetering vind ik dat de opleiding wat mij betreft over een iets langere termijn (bijvoorbeeld iedere drie weken een lesdag ipv iedere twee) mag worden uitgesmeerd, zodat de verschillende technieken en lesstof wat beter in kan dalen. Maar dat is een detail; als het je passie en missie is om anderen te begeleiden naar een liefdevollere relatie met zichzelf en anderen, dan zeg ik: zeker doen! Lobke van Cauter (www.lob-coaching.nl)
Naast het leren van verschillende voetreflexzonemassage's met een specifiek doel, leer je heel veel over het functioneren van het menselijk lichaam en alle mogelijke factoren die van invloed kunnen zijn bij het ontstaan van ziekte of disbalans in je leven en hoe je daar zelf invloed op hebt. 3 jaar studie is lang en kostbaar, maar een enorme verrijking voor jezelf (niet in geld uit te drukken), waar je de rest van je leven plezier van hebt en je directe omgeving ook. Opleiding is intensief, maar heel praktisch, gelijk toepasbaar, spirituele component maar ook met beide 'voeten' op de grond.
Mijn ervaringen zijn alleen maar positief! Van tevoren dacht ik: er valt bij mij niet zoveel te verbeteren. Maar gaandeweg de opleiding(je moest veel opdrachten doen)kwam ik erachter dat mijn lichaam zeer positief reageerde op andere voedingsmiddelen. Ik voel me nu (nog) fitter en heb meer energie. Ook de docent Marion Pluimes is sowieso erg kundig, ze heeft heel veel kennis. En het was erg gezellig, maar ook serieus. Ik pas het geleerde dagelijks toe. En ik gebruik het in mijn praktijk als vitaliteitscoach. Groet, Marjo.
Architronlaan 2, 60a
5321 JJ Hedel
Sonnevelt streeft al ruim 30 jaar naar een samenleving waarin vitaal leven voor iedereen bereikbaar en vanzelfsprekend is. Wij leveren een bijdrage door opleidingen aan te bieden die studenten inspireren, raken en verrijken. Onze docenten leren mensen hoe zij een gezonde levensstijl ontwikkelen zodat zij als coach anderen daarbij kunnen helpen. Vitale mensen zijn dankbaar, kunnen accepteren wie zij zijn en nemen verantwoordelijkheid voor hun daden en de mensen om hen heen. Sonnevelt gunt iedereen om te genieten van het leven.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.