Gestart in februari 2019, pittige opleiding waarbij ik diverse keren heb gedacht 'waar ben ik aan begonnen'. Daarnaast ben ik meer van de praktijk dan theorie, aan beide is overigens geen gebrek bij De Laat. Niets is te veel, de persoonlijke aandacht en oefeningen zijn een onmisbaar stukje lesmateriaal wat niet in de boeken is terug te vinden. Ik ben blij dat ik gekozen heb voor de Laat en dat schuif ik niet onder stoelen of banken! Nogmaals bedankt voor de vele goede tips en oefeningen!! Ik heb mijn diploma in één keer behaald. Wij hadden een groep van 8 in totaal waarbij 7 in één keer zijn geslaagd! Zegt genoeg toch? Team de Laat, nogmaals bedankt voor de wijze lessen en goede tips en niet te vergeten de voorbereidingen op de Examens.
Beste Harm, Wat een ontzettende mooie feedback. Wij van De Laat Kenniscentrum willen u bedanken en wij wensen u alvast fijne feestdagen. Met vriendelijke groet, Nadine Bruna
Het TMA geeft mij een duidelijk beeld over mijn persoonlijkheid, maar ook een goede leidraad m.b.t keuzes op werkgebied. Daarbij heeft Gilbert de Laat ruim de tijd genomen om de gehele analyse uitgebreid te bespreken. Dit heb ik als zeer prettig ervaren.
Bedankt voor je mooie feedback, altijd fijn te horen. Een succesvolle verdere studie gewenst namens Team De Laat Kenniscentrum. Met vriendelijke groet, Nadine Bruna
Het is zeer aangenaam dat je een opleiding kan volgen met weinig andere personen zodat de leerkracht zich meer kan richten op je werkzaamheden en zich meer kan concentreren op hetgeen je doet als werk. het komt ook allemaal, persoonlijker over heel belangrijk is ook dat je vrij de ruimte krijgt om de opleidingsdagen zelf te bepalen
Bedankt voor je mooie feedback, altijd fijn te horen. Een succesvolle verdere studie gewenst namens Team De Laat Kenniscentrum. Met vriendelijke groet, Nadine Bruna
Sinds afgelopen maandag ben ik met de opleiding Medisch Secretaresse begonnen. Even wat geworsteld met het systeem Canvas maar inmiddels loopt alles op rolletjes. Ik ben erg tevreden over de persoonlijke begeleiding en de betrokkenheid van het personeel van De Laat Kenniscentrum. Ik voel me erg welkom en merk dat ze er alles aan doen om me zo goed mogelijk te begeleiden. De lerares Carla is iemand die alle kennis in huis heeft om ons goed op te leiden. We volgen de lessen in een klein groepje waardoor er flexibel omgegaan wordt met wanneer we de lessen volgen.
Beste Denise, Bedankt voor je mooie feedback, altijd fijn te horen. Een succesvolle verdere studie gewenst namens Team De Laat Kenniscentrum. Met vriendelijke groet, Nadine Bruna
De cursus werd met enthousiasme gebracht, waarbij er persoonlijke aandacht was voor alle cursisten. Het lesmateriaal werd duidelijk en overzichtelijk gebracht. De locatie was ook prima.
PDB afgerond in een kleine groep. Docent goed bereikbaar. Ik had een les door omstandigheden gemist en er was ruimte om mij bij te praten. Leuke medestudenten, fijne sfeer.
Chaotisch bij inschrijving. Heb een paar keer moeten bellen om te achterhalen wanneer en waar de opleiding van start ging. De factuur kwam wel heel snel. Je kunt volgens de site op diverse plaatsen inschrijven, maar de opleiding wordt alleen in Eindhoven gegeven. Verder zeer onpersoonlijk, geen felicitatie bij het behalen van een onderdeel etc. De cursus zelf bestond uit het voorlezen van sheets ( lees: de samenvatting in het boek) door de lerares.
Beste E., Hartelijk dank voor je feedback. We hebben je feedback besproken in ons team en met de docent, daar we klanttevredenheid hoog in het vaandel hebben staan. We streven naar een laagdrempelige benadering richting docent en het kantoorteam. We vinden betreuren het dan ook dat de opleiding achteraf niet helemaal naar wens is verlopen. De facturen worden verzonden bij bevestiging van de opleiding, dit staat ook beschreven in de algemene voorwaarden. Indien een student een betalingsregeling wenst mag hij/zij hierover altijd contact opnemen. We wensen je een succesvolle toekomst toe. Met vriendelijke groet, Marjolein de Laat
Leerkracht behandeld de stof met legio praktijkvoorbeelden en speelt goed in op input van de cursisten.
Ik kan mijn eigen tempo bepalen, dit vind ik prettig.
De lerares van Zakelijk Engels is vriendelijk en geeft duidelijke uitleg
Goede docent, erg tevreden over het lesgeven. Echt een aanrader voor de toekomst.
Originele beoordeling
Goede docent, erg tevreden over het lesgeven. Echt een aanrader voor de toekomst.
Goede professionele manier van lesgeven en deskundigheid. Goede locatie en begeleiding
Goed begeleid naar mijn NIMA examen voor Sales. In 1x geslaagd voor mijn examens A1 en A2. Goed bereikbaar.
Voor ons was het heel fijn dat we dit onder werktijd mochten doen. De lerares paste haar uren voor ons aan, zodat we ook het examen nog voor de vakanties konden maken. Een lerares voor 2 personen is ook wel heel fijn, zo krijg je voldoende aandacht en uitleg. Een aanrader om op deze manier te studeren!
Inmiddels volg ik de 4e cursus bij De Laat Kenniscentrum, iedere cursus heeft een doortastende leraar die ook veel weet over het vakgebied. Bij De Laat Kenniscentrum doen ze net dat stapje extra voor je!
Gezellige kleine groep met een super enthousiaste en gedreven leraar. Geeft Veel praktijk voorbeelden om de stof goed te kunnen begrijpen.
tot nu toe prima. duidelijke uitleg. jammer dat de afstand groot is. wilde liever naar den Bosch.
Wij zijn echt super tevreden. De leraar is goed en betrokken, echt gedreven om mijn collega en mij te laten slagen voor MBA. Ook het geduld van en contact met het opleidingscentrum zelf is goed. Dat wat er iets minder soepel ging, was 100% aan onze zijde, en allesbehalve aan de zijde van DeLaat. Heel tevreden!
Bovenstaande beoordeling is gericht op het gedeelte B2.
De docent nam alle tijd om mij alles goed uit te leggen.
Bijzonder verhelderende ervaring. Niet eerder zo rauw en duidelijk beeld over mijzelf mogen ontvangen. Ook al waren een aantal eigenschappen niet nieuw voor me, toch heeft Gilbert er een feller lampje op gezet waardoor ik ineens ook de achterkant van het verhaal zie. Ik ben ontzettend blij dat ik deze insights test en de evaluatie daarvan heb gedaan. Dank!
Uitstekende voorbereiding gehad op beide examens, praktijk gerichte lessen, veel uitleg aan de hand van echte voorbeelden en een duidelijke vertaling naar mijn eigen werkgever. Als je van plan bent een Nima opleiding te doen dan kan ik De Laat kenniscentrum zeker adviseren. Zowel het schriftelijk als mondeling examen in 1 keer gehaald.
Beste Pieter-Jan, Hartelijk dank voor je positieve feedback! We wensen je een succesvolle toekomst toe. Team de Laat Kenniscentrum
Via De Laat Kenniscentrum heb ik de opleiding gevolgd voor Nima B Marketing communicatie. Op de zaterdag kreeg ik bijna privéles door Gilbert de Laat. Hij heeft me heel goed voorbereid op het examen. Op een vlot tempo zijn we door alle theorie gegaan, wat Gilbert goed illustreerde met praktijkvoorbeelden. Op het marketingplan kreeg ik veel goede en opbouwende feedback. Gilbert is kritisch, denkt mee en heeft veel kennis. Ik was hierdoor heel goed voorbereid op het examen. Ik wist wat ik kon verwachten en ben geslaagd met een mooi cijfer. Al met al ben ik heel tevreden over mijn opleiding via De Laat kenniscentrum.
Beste Renate, Hartelijk dank voor je feedback en het vertrouwen. We wensen je een succesvolle toekomst toe! Met vriendelijke groet, Team de Laat Kenniscentrum
Daalakkersweg 10
5641JA Eindhoven
Een tevreden klant, zowel zakelijk als particulier is wat ons elke dag drijft. Hierbij zetten wij in op langdurige relatie. De Laat Kenniscentrum is een hooggewaardeerde opleider wanneer het gaat om opleidingen voor de(loon)administratieve branche, het opleiden tot leidinggevende functies in bedrijfsleven en logistiek. Verbeteren van de skills op het gebied van sales en communicatie. De partner voor taalonderwijs in de praktijk en basisopleidingen voor de zorg. Verder bieden wij teamtrainingen gericht op verschillende bedrijfsprocessen of afdelingen. Kortom een zeer breed aanbod (175+ opleidingen en korte trainingen). Maatwerk, persoonlijk contact en een laagdrempelige leeromgeving kenmerken onze opleidings– en trainingstrajecten. Door deze werkwijze zijn wij wendbaar in de markt en kunnen we inspelen op hedendaagse trends. Door partijen als UWV, CRKBO en NRTO worden wij erkend als betrouwbare samenwerkingspartner. Het behouden van keurmerken en accreditaties zien wij als een vanzelfsprekendheid. Informeer naar onze mogelijkheden. Meer info: www.delaatkenniscentrum.nl / 040-2485582
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.