Ik heb de cursus BE gevolgd bij Smits Opleidingen welke ik als goed heb ervaren. Leuke instructeur welke op leuke wijze de kneepjes van het rijden met aanhanger weet bij te brengen. Inhoudelijk TOP!
Leuke dag met veel inzichtelijke ervaringen. voor mij een optimale begeleiding met iemand die passie heeft voor het leven.
De theorie was in 5 weken tijd goed door onze instructeur uitgelegd. De juiste onderwerpen kwamen aan bod wat hielp in de examens. Daarnaast was de interactie goed met de leerlingen en instructeur, op zijn tijdje een grapje en weer verder. De praktijk les vooraf aan het examen was zeer leerzaam en effectief ook namens de juiste focus van de instructeur. Bedankt voor de fijne samenwerking!!
Normaliter ben ik niet van recensies en mijn ervaringen te delen, echter ben ik dit keer van mening dat mijn rijinstructeur Eddy dit meer dan verdient! Eddy gaf mij een vertrouwelijk gevoel en wilde mij met volle overtuiging alles uitleggen en laten zien. Daarom wil ik Eddy nog eenmaal mijn complimenten geven hoe hij te werk staat en een positieve energie uitstraalt.
De instructeurs zijn vriendelijk, rustig en duidelijk. Ze willen écht de klus met je klaren! In het bijzonder mijn instructeur Theo Smits die zijn agenda aan heeft gepast om op dag 2 van mijn BE rijbewijs erbij kon zijn om de laatste puntjes op de i te zetten. Super bedankt! Klasse!
Ik heb het als geweldig ervaren ik ben in een keer geslaagd. Alles werd goed uitgelegt en ik kon de instructuur goed volgen ook werd het op de les moeilijker gemaakt dan bij het examen dit vond ik fijn want bij het examen was het veel makkelijker waardoor ik meer vertrouwen had in mezelf
Gezellig lessen gehad. Maar jammer dat Jacky weg ging , antoon is stroever in het overbrengen. Gr maarten
Heb 3 maal lessen gehad voor de aanhanger, en elke keer een prettige ervaring gehad. Zowel met de instructeur als met het materiaal.
theo was een leuke leraar goeie uitleg niks te veel ook als je wat te vragen had heftruck in 1 woord geweldig
ik vond het goed en lieve mensen en de rijlessen en afrijden ware goed gegaan
Erg leuk! Een instructeur die humor had en duidelijke instructies gaf. Ging er af en toe snel doorheen qua uitleg bijvoorbeeld van het spiegelen, maar dit begrijp ik omdat we maar 2 uur gingen rijden. Fijne scooters ook. Rijden top!
Had een goede ervaring met mijn rij instructeur. Ze had de tijd voor me ze wist precies wat ze moest doen en zeggen. Ze geeft je veel zelf vertrouwen. Ze past de les aan op jou met jou gedrag. Kon geen betere rij instructeur krijgen als Annamarie. Super bedankt voor alles.. ( ben mooi geslaagd)
Opzicht een prima opleiding alleen vreselijk dat je vanaf Lienden moet lessen en afrijden in Uden terwijl je hebt ingeschreven in Tiel En de link voor korting is verlopen
De lessen waren top en de theorie uitleg ook! Jammer van de lange wachttijd maar dat was te overzien alles in 1 keer geslaagd!
Zowel Theorie als praktijk was duidelijk Theorie best veel maar oefenstof en examens om te trainen voldoende was een goede weergave van CBR examen. Zelf Theorie geleerd en met een beetje zelfdiscipline en veel uren maken te doen.
.
ik heb een hele leuke en leerzame tijd gehad met Paul. Hij legde alles goed uit en als ik het niet snapte deden we het net zovaak opnieuw tot ik het wel snapte/ het wel lukte. We leerden elkaar ook snel best goed kennen waardoor ik in de les super op mn gemak was. Ik ben in 1x geslaagd voor mijn examen.
Ik heb binnen twee weken mijn C-rijbewijs gehaald bij Smits Opleidingen (Tiel) dankzij rij-instructeur Johan die geduld en vertrouwen uitstraalt. Johan is competent, flexibel en ziet wat een student nodig heeft om het praktijkexamen te halen. Ik ben zeer tevreden en raad instructeur Johan en Smits Opleidingen van harte aan. Echt uitstekend!
Na 1000 x gehoord te hebben dat ik te snel reed heb ik mijn examen toch rustig uitlijnen rijden met een positieve uitkomst
In 4 lesdagen naar het examen voor mijn C-rijbewijs….. Ad blijkt een strenge edoch rechtvaardige instructeur die mij vakkundig de kneepjes van het vrachtauto rijden heeft bijgebracht. Natuurlijk geniet hij er op gepaste wijze van als de leerling (ik dus) zichzelf in de knoei brengt waarna zijn uitleg er voor zorgt dat het niet meer gebeurt. Er was ook tijd voor een gezellig praatje op de momenten dat het kon. Uiteindelijk zit je wel 24 uur bij elkaar in de cabine. Bedankt Ad, op naar de CE. Robert
Tijdens mijn ontmoeting met Glenn was er meteen een klik, hierdoor was mijn rijles geen straf en had ik er zin in! Helaas als je het kantoor probeert te bereiken is het niet altijd soepel.
De eendachscursus was zeer duidelijk gegeven door mijn instructeur.
Rijbewijs BE-talent, BE rijbewijs in één dag. Zeer goede instructie en begeleiding in de ochtend door Henri wat heeft geleid tot slagen bij het afrijden in de middag.
Camperrijbewijs C1 halen na 40 jaar en 2 miljoen kilometers pesonenauto. Alhoewel de laatste 10 jaar niet meer geschakeld.. Ingeslopen foutjes afleren en de rest verbeteren. Als een vrachtwagen leren denken en handelen. Klinkt eenvoudig maar is het zeker niet. Met dank aan de rustige prettige wijze waarop de puntjes werden benoemd en (helaas) eindeloos herhaald is het toch gelukt! Zelfs in één dag! Zonder jullie was ik niet geslaagd. Bedankt!
Elke keer erg tevreden en enthousiast thuisgekomen van de fijne rijlessen met Paul! Altijd op tijd, goede communicatie en geeft duidelijke uitleg. Afgelopen week in 1x geslaagd voor mijn rijbewijs!
Hoofdkantoor: Gasstraat Oost 12
5349AV Oss
Smits Opleidingen is een professionele landelijke opleider voor alle rijbewijzen en (interne) logistieke opleidingen met ondertussen meer dan 50 jaar ervaring. Naast opleidingen voor het behalen van het rijbewijs voor de auto, motor en scooter, hebben we een breed aanbod van beroepsopleidingen. Denk hierbij bijvoorbeeld aan onze vrachtwagenopleiding met code 95, verschillende BE opleidingen en onze opleiding tot heftruckchauffeur. Wil je graag meer informatie over onze opleidingen? Neem dan eens een kijkje op onze website. Graag tot ziens bij Smits Opleidingen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.