Tijdens de les mindere punten aanhalen tijdens de evaluatie. Nu was het te overweldigend met kleine verbeterpunten. Hierdoor ben je de eersten weer kwijt. Er mag wat meer afgewisseld worden tussen de instructeurs.
Op een ontspannen manier duidelijke instructie met als resultaat rijbewijs e gehaald
Misschien tip voor jullie site, duidelijker zichtbaar te maken dat je op korte termijn een examen kunt afleggen doordat de examens vooraf deels zijn ingekocht. Dit zag ik niet direct via google of op jullie site. Felix heb ik het toegelicht, misschien heeft u er iets aan.
Veel geleerd en met plezier geleerd
Stef is erg proffesioneel. Top!
Ik vond vaak Anton erg veel praten, waardoor ik de informatie niet altijd goed kon verwerken, want dan was hij nog steeds aan het praten. Ik heb het wel eens aangegeven, maar het verschil was maar een beetje. Het zit denk ik een beetje in het beestje & op zich is dat niet erg maar daardoor was juist een les van Gert-Jan of Ad soms wel een verademing. Zoals ik al schreef heb ik van alledrie verschillende dingen opgestoken. Een van de motoren schokte een beetje, dat was ook zo bij het rijexamen. Gelukkig heb ik me er niet door van de wijs laten brengen en toonde ook de examinator wel begrip. Keep it up & ik kom nog even een taartje brengen op m'n nieuwe motor! Afgelopen weekend heb ik de eerste km's gereden & heb heel blij in m'n helmpje zitten joelen op de dijk! :D Hartelijke groetjes & allemaal bedankt, Marjolein
NVT
Geen.;-)
Een paar dagen goed naar me zin gehad, en veel geleerd en alles was goed en duidelijk uitgelegd. Felix is een goeie keel👍👍
Goede en leuke lessen gehad top!!!
Felix heeft mij goed opgeleid voor de aanhanger hij heefd goed les gegeven
De instructeur John heeft me er geweldig doorheen getrokken😉👍🏻
Een massage tijdens de pauze (:
ik had praktijkexamen C in Tiel maar rijdstructuur was 20 minuten te laat bij examen. rijschool Smits heeft geen kantoor in Tiel en je kan niks te doen ' of die soort probleem op te lossen .
Nvt
nvt
Prettig verlopen opleidingstraject succesvol kunnen afronden met geslaagd examen
Fijne en goede lessen gehad, waardoor ik in een keer geslaagd ben voor mijn praktijk examen.
Deskundige instructeur waardoor de tijd voorbij vloog.
jammer dat met de theorie lessen in Tiel waren terwijl de meer dan de helft van de klas rond den bosch oss kwam. Denk ook mensen mee die gewoon een baan hebben (wij halen die via de brandweer dus wij hoeven hier geen geld met te verdienen) ivm tijden beginnen lessen theorie. Ik was altijd te laat namelijk.
Hoofdkantoor: Gasstraat Oost 12
5349AV Oss
Smits Opleidingen is een professionele landelijke opleider voor alle rijbewijzen en (interne) logistieke opleidingen met ondertussen meer dan 50 jaar ervaring. Naast opleidingen voor het behalen van het rijbewijs voor de auto, motor en scooter, hebben we een breed aanbod van beroepsopleidingen. Denk hierbij bijvoorbeeld aan onze vrachtwagenopleiding met code 95, verschillende BE opleidingen en onze opleiding tot heftruckchauffeur. Wil je graag meer informatie over onze opleidingen? Neem dan eens een kijkje op onze website. Graag tot ziens bij Smits Opleidingen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.