Mijn instructeur Ton Lunenburg is een fantastische snater.
Ik heb een hele fijne rijlesdag gehad. Ton was een fijne rijles instructeur met veel ervaring in het vak dat vond ik erg prettig heb veel duidelijke instructies gehad waar op te letten, maar het was bovenal ook heel gezellig wat ik ook prettig vond. In een keer geslaagd, dus zeker de juidte
Be rijbewijs gehaald na een dag lessen met Smits. Goede begeleiding!
De lessen met de instructeurs waren zo ontzettend fijn! Ik ben begonnen bij Jan, waarbij ik alle kneepjes heb geleerd van het vrachtwagen C rijden. Ondanks dat Jan goede instelling verwacht van zijn leerlingen, is hij een ontzettend leuke en gezellige vent! Hij leert je rijden voor een 10 tijdens de lessen! Daarna nog 3 rijlessen van Jeroen gehad. Wat ook echt een hele kundige en mega gezellige man is! Doordat er iemand anders dan ook een keer een kijk op heeft, krijg je de tips soms net anders te horen waardoor het wel binnen je straatje past! Beide instructeurs waren ook goed op elkaar afgestemd waardoor het vlekkeloos overliep in elkaar tijdens de lessen! Echt duizendmaal dank voor alle leuke, leerzame en ontzettend gezellige lessen Jan en Jeroen!! Jullie zijn toppers! En ook het contact met Kelly van kantoor was ontzettend fijn en probeerde het altijd zo passend mogelijk te maken! Ook daarvoor dank!!
De instructeurs zijn duidelijk en geduldig, blij dat ik alle rijbewijzen in één keer heb kunnen behalen
Goede ervaring fijne instructeur thijs
Goede instructies, duidelijke communicatie.
Was een fijne dag mooi rustig aan daardoor werden de zenuwen ook vanzelf minder dus al met al super
Het inplannen was wat improviseren. Het plaatsje die ik wilde was net aan een ander gegeven. Een uur later werd ik gebeld met de boodschap dat er een nieuw plaatje beschikbaar was. Geregeld. Tijdens het lessen had ik een hele aardige dame, ze vertelde me over dat ze ook bij de brandweer werkt en nog veel meer! Het was heel gezellig en de tijd vloog voorbij. We hebben de puntjes op de i gezet tijdens de lessen waardoor het examen vlotjes verliep.
Als je iets niet begrijpt, dan legt hij het nog eens goed uit
Een hele dag les gehad om c1e te halen. Goede tips gehad van jullie instructeur Eugene. Het examen op dezelfde dag gedaan en geslaagd. Al met al een plezierige dag.
Ik heb veel geleerd. Instructeurs waren ook vriendelijk en duidelijk. En heb het naar mijn zin gehad zowel praktijk als de theorie.
In een keer geslaagd! Ad is echt een super fijne en lieve instructeur!
Tijdens het rijden maakte ik elke keer fouten dat op verschillende manieren werd opgelost tot ik het goed deed met duidelijke uitleg.
Ik ben erg tevreden over de opleiding en mijn rijinstructrice Natascha. Ze legde alles duidelijk uit en er was altijd tijd voor een goed gesprek. Wanneer ik moeite met behaalde verrichtingen had werd er altijd tijd vrij gemaakt om dat extra goed te oefenen. Wanneer de rijinstructrice door omstandigheden iets later was dan kreeg je die tijd altijd terug.
Goed uitgelegd paar punten wat aandacht nodig had en ik pakte dat goed op wat de instructeur zei Daarom ook geslaagd Bedankt Ton
Mijn dochter is geslaagd dat is fijn Maar de instructeur was wel erg streng en niet complimenteus ! Snap dat jeugd niet genakkekijk kan zijn . Ze was met 2 andere jongens . Veel kritiek moest aangehoord worden via de oortjes . Soms kan een complimentje ook geen kwaad denk ik dan Ze vond door deze ochtend dan het afrijden weer zeer relax ! Lekker rustig en ookal heeft ze 2 foutjes gemaakt liet ze zien dat ze veilig en beheerst kon rijden . Dus de tip voor de beste man van 17 november.. n compliment op zijn tijd mag best :-) Ik heb deze rijschool bewust gekozen voor de lagere prijs
In 1 keer geslaagd
Met dank aan begeleider Ibrahem voor zijn Fijne lessen en handige tips.
De rijinstructeur had altijd leuke verhalen en maakte de rijles leuker. Ik vond alleen de planning slecht geregeld, maar dat gebeurt soms
Hele goede ervaring en eerste indruk gehad. Vooral omdat de rij instructeur een beste man is. Hartstikke bedankt voor de fijne ervaring, en vooral John bedankt voor het zorgen dat ik in 1 keer ben geslaagd!
Zeer goede instructeur ton lunnenburg mooi mens
Mijn ervaring is erg positief. Ik heb een leerzame en leuke dag met John gehad. Goede adviezen gekregen onderweg. En uiteindelijk geslaagd!
Ben super tevreden met Smits. En Ad was een top instructeur!
De planner heeft super fijn meegedacht aangezien ik een strakke planning had voor het behalen van mijn rijbewijs. De instructeurs zijn betrokken, ervaren en praktisch ingesteld. En Jeroen, Bedankt voor je rust en vertrouwen die ik echt nodig had vooraf aan mijn examen.
Hoofdkantoor: Gasstraat Oost 12
5349AV Oss
Smits Opleidingen is een professionele landelijke opleider voor alle rijbewijzen en (interne) logistieke opleidingen met ondertussen meer dan 50 jaar ervaring. Naast opleidingen voor het behalen van het rijbewijs voor de auto, motor en scooter, hebben we een breed aanbod van beroepsopleidingen. Denk hierbij bijvoorbeeld aan onze vrachtwagenopleiding met code 95, verschillende BE opleidingen en onze opleiding tot heftruckchauffeur. Wil je graag meer informatie over onze opleidingen? Neem dan eens een kijkje op onze website. Graag tot ziens bij Smits Opleidingen
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.