sfeervolle moderne inrichting met een mooi terras uitkijkend over het water. fijne bediening door goed personeel. Ruime keuze in lunchmenu.
100% goed , doen we vaker
Heerlijk gegeten en gezellige locatie
Super vriendelijk bediening ! En lekker gegeten !
Vriendelijk personeel, lekker eten , mooie kamer en ligging.
Moeke Mooren heeft weer Mosselen op het menu staan. En dan ook nog in 3 verschillende varianten. Ik heb gekozen voor de Lowlands Classic en die was heerlijk. Mosselen perfect gegaard en heel smaakvol. 2 heerlijke sausjes erbij en een “schep friet” (ook heel leuk!). Heerlijk gegeten met 1 opmerking: €37,00 voor een flesje Natureo 0.0 witte wijn vind ik erg ruim gerekend.
Wij vonden het personeel en het eten voortreffelijk en de sfeer in het restaurant gezellig en rustig. We werden in ieders geval niet weg gekeken.
Eten lekker en mooi om te zitten aan het water
We hebben heerlijk gegeten en gezellig gezeten
Perfect
Heerlijke lunch op mooie lokatie en vriendelijk personeel!
Wat een fijne bediening en het eten was erg lekker, leuk opgediend. We hebben op het terras gezeten, heerlik.
Lekker gegeten
Fijn dat er, na dat ikzelf vergeten was 1 persoon glutenvrij door te geven, alsnog een paar lekkere glutenvrije broodjes gemaakt werden. en dit zonder dat er een meerprijs gerekend werd. Grt Twan
Uitgebreide kaart Gezellige sfeer Gastvrije bediening Het is wat donker aan tafel Weinig groenten standaard bij de hoofdgerechten
Vriendelijk personeel. Heerlijk gegeten. Speciale dingen op de kaart, leuk! Mooie entourage. Miste wel een plank of gelegenheid om een baby te verschonen. In ieder geval niet gevonden.
Heerlijk gegeten en goede service en zeer mooie locatie
De kip bij het eten was volgens jullie gaar, maar ik heb het niet durven eten omdat het er rauw uitzag. Werdt ook niet een alternatief aangeboden. Hopelijk volgende keer beter.
Moeke mooren is een prachtige plek aan de maas goede bediening en goed te eten
Alles is naar wens verlopen en we hebben een prettige avond gehad
Duidelijk te merken dat de nieuwe chef zijn standaard heeft doorgevoerd
Wat een geweldig terras en vriendelijk personeel, we hebben geweldig genoten. Ook het nieuwe strandje met restaurant wat net open was zag er zeer gezellig en uitnodigend uit. Leuk voor een volgende keer.
Gisteren weer wezen lunchen en dit keer was de vissalade en kipsalade zeer teleurstellend. Paar hapjes van gegeten vervolgens niet gegeten. Vroegen of het heeft gesmaakt en zoals ze zagen waren de borden nog vol en waarom is zei dat t helaas niet heeft gesmaakt. Salades waren flauw en nattig. Kreeg te horen dat de kaart was veranderd en vervolgens gewoon volle bedrag heb moeten betalen.
Het huis was perfekt:Ontvangst en uitleg vriendelijk en duidelijk. Omgeving prachtig en genoeg mogelijkheden voor ontspanning. Lunch bij Moeke Mooren was uitstekend en de cateraar voor de zaterdagavond goed verzorgd. Kortom: ik kan het iedereen aanbevelen! ( en als ik mijn borg ook snel kan ontvangen ben ik helemaal tevreden!
Zie titel
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.