Wij hebben een ontzettend mooi en gezellig familieweekeind gehad in de locatie "de vennen" in Overasselt waar we met 66 personen verbleven (variërend in de leeftijd 1-76 jaar). De locatie was groot genoeg en zag er netjes uit. We hebben zowel binnen als buiten diverse (zelf geregelde) activiteiten gedaan en dat ging heel goed in de beschikbare ruimte. De Jong Nederland zaal is gebruikt als knutsel en spelletjes kamer maar ook voor een yoga workshop . Het was heel prettig om daar een aparte ruimte voor te hebben. Iedereen heeft boven kunnen slapen wat ook als heel fijn ervaring is. De kinderen hebben volop gespeeld op het terrein en savonds hebben we uiteraard gebruik gemaakt van de kampvuurplaats
Namens het gehele team dank voor jullie bezoek, de mooie review en het doorgeven van de verbeterpunten. Waar mogelijk gaan we hiermee zeker aan de slag. Graag tot ziens. Met natuurlijke groet team Het Buitencentrum
We hebben een fantastische avond gehad met de Robisson games. De leerlingen hebben genoten en zich geen moment verveeld. Het was prachtig om te zien. Heel erg bedankt.
Bedankt voor deze leuke reactie! We zullen het ook doorgeven aan onze instructeurs. Graag tot een volgende keer!
Wij hebben genoten! Slaap vertrekken wel erg klein dus tassen maar in de auto gehouden maar voor een weekend prima te doen. Top dat er af en toe iemand kwam om te vragen of alles nog goed ging.
De kinderen vonden het vuur maken en de escaperoom erg leuk. Het was een geslaagd feestje.
Bedankt voor de beoordeling en leuk om te horen dat het een geslaagd feestje is geweest. Onze activiteiten vinden allemaal buiten in de natuur plaats. Onze ervaring is dat ouders over het algemeen actief betrokken zijn en mee doen met de kinderen. Daarbij is het ook een bewuste keuze om ons volledig te richten op de activiteiten en niet op horeca. Er is voldoende gelegenheid om elders een hapje te eten.
Erg positieve ervaring. Medewerkers bij ontvangst dachten graag met ons mee en waren erg fijn om mee te communiceren. De locatie had precies wat we wilden; ruimte voor een kampvuur, een tuinhuisje waar ook een klein feestje gehouden kon worden en meer dan genoeg slaapplaatsen.
Bedankt voor de mooie beoordeling en fijn dat jullie een goed verblijf hebben gehad. Bij een groepsaccommodatie is het gebruikelijk dat lakensets en dekens zelf mee worden genomen. Overigens hebben wij dit wel altijd achter de hand voor gasten die het vergeten zijn om mee te nemen.
We hebben een super leuk kinderfeestje gehad. De escape room en het lasergsmen vielen erg goed in de smaak. Top locatie en jort deed het erg leuk. Ook fijn dat ze na het spel nog even in de speeltuin konden uitrazen.
We werden begeleid door 2 stagiaires die dit voor het eerst deden; zij deden het erg goed.
Ontzettend gezellig weekend gehad! Accommodatie zag er zeer netjes en verzorgd uit. Voldoende sanitaire voorzieningen en prima bedden om de nacht in door te brengen. De bosrijke omgeving biedt veel mogelijkheden en een natuurgebied dat binnen een minuut te bereiken is van de locatie maakt het helemaal af.
We hebben een erg sfeervol weekend gehad met de perfecte faciliteiten en service voor onze groep!
Zeer leuk kinderfeestje gehad met escaperoom en lasergamen in het bos. Alle kinderen vonden het geweldig!
We hebben genoten van een prachtige plek en vriendelijke mensen.
Bedankt voor de mooie beoordeling en fijn dat jullie terug kijken op een geslaagd verblijf. Wij laten het koffie apparaat nakijken.
Prima kinderfeest! Zowel aan de telefoon als tijdens het feestje waren de medewerkers erg vriendelijk en behulpzaam. Veilige en gezellige sfeer en je ziet dat ze er zelf ook plezier in hebben om de kinderen een leuke dag te bezorgen.
Het was bijzonder leuk, de kinderen hebben genoten. Ook was het goed te zien hoe sommige kinderen heel ongedwongen angsten overwonnen.
We hebben het erg naar ons zin gehad bij het buitencentrum.
Ontzettend leuk kinderfeestje gehad. Goede begeleiding, betrokken en attent. Top!
Top kinderfeestje gehad. Duidelijk, flexibel, gezellig en het weer zat ook nog mee. Super geregeld!
Top, Moeite waard weder te keren.
Alle kinderen hebben het erg leuk gehad! Heel erg bedankt! Ook de twee jongens waren erg gezellig en duidelijk naar de kinderen.
Sint Walrickweg 9
6611 KG Overasselt
Groepslocaties op de Noord Veluwe & het Rijk van Nijmegen, midden in de natuur en goed bereikbaar. Alle groepen zijn welkom voor een verblijf in een van onze groepsaccommodaties en activiteitenterreinen. Ideale locaties voor schoolkampen, kinderfeestjes, familie-, vereniging-, groepsuitjes of bruiloft. Iedereen is Buiten Gewoon Welkom!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.