Goede ervaring. Negatief puntje is de langdurige contractstermijn van 3 jaar. Dit zou max 1 jaar moeten zijn
| Bedrijfsnaam | P. de Visser Werkendam BV |
xx
| Bedrijfsnaam | Bouwbedrijf JH van Boxmeer bv |
duidelijke afspraken en snelle acties
| Bedrijfsnaam | Aannemingsbedrijf N.P. Bakker |
misschien niet meer de goedkoopste. Krijg aanbiedingen die goedkoper zijn zonder BN korting
| Bedrijfsnaam | bouwbedrijf van Gerven BV |
Problemen worden snel opgelost en prijs is goed
| Bedrijfsnaam | Fuhler Wegenbouw |
Denken goed mee m.b.t. planning.
| Bedrijfsnaam | Verbij Hoogmade BV |
Prima
| Bedrijfsnaam | Bouwbedrijf Joziasse b.v. |
we hebben een buddy gehad die storing in gaf. We hebben deze laten herstellen en hiervoor ook nog kosten gekregen. De tijd dat het opgelost wordt duurt erg lang.
| Bedrijfsnaam | Koenders Totaalbouw |
Goed en bruikbaar systeem. Lastig om bestuurder aan voertuig te koppelen/wijzigen.
| Bedrijfsnaam | Bouwbedrijf Swart bv |
Tot nu toe prettige ervaring ondervonden met GPS
| Bedrijfsnaam | Bouwbedrijf Grooteman-van Dijk BV |
GPS Buddy ervaarden wij als een stug niet meedenkend bedrijf. We hebben het laatste half jaar best wat strubbels gehad met deze partij. Deze zijn besproken en er is beterschap beloofd door de directie van GPS Buddy. Qua tarief (ondanks ledenvoordeel) zijn ze niet goedkoop, opvolging bij storing ontbreekt ook tot heden..
Er loopt momenteel een proef met 1 voertuig, volgende week wordt alles ingebouwd bij de overige voertuigen. Tevens wordt er nog (maatwerk) software geschreven.
Goede service qua plaatsing en inbouw. Fijn in gebruik. Perfect voor onze wensen.
Het systeem werkt goed. Het zou fijn zijn als het systeem als de auto stil staat nog minder stroom zou vragen.
Bouwhuis Zilverstraat 69
2718RP Zoetermeer
GPS-Buddy is pionier op het gebied van Fleet Management & Asset Tracking systemen. In 2003 opgericht en inmiddels uitgegroeid tot een internationaal opererende organisatie. Meer dan 2.000 bedrijven in Transport & Logistiek, Bouw en Infra hebben wij als klant mogen verwelkomen met bij elkaar meer dan 52.000 voertuigen en assets uitgerust met onze systemen.
Bouwend Nederland is de vereniging van bouw- en infrabedrijven. Door gebruik te maken van onze financiële ledenvoordelen profiteer je optimaal van je Bouwend Nederland lidmaatschap. Naast financieel voordeel is er ook sprake van betere voorwaarden en condities. Het loont dus zeker de moeite je in onze ledenvoordelen te verdiepen. Ons advies is dan ook: kijk, vergelijk en profiteer!
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.