ik kom ieder half zowel bij de tandarts als bij mondhyginiste
goed en prettig werk
Ik ben tot op heden erg tevreden met dit instituut. jammer dat er steeds wisseling is van personeel. zowel aan de balie als de behandelaars. ik kan er zelf wel goed mee leven.
Tand gebroken nieuwe tandarts gehad een vrouw heeft me goed geholpen
Uitstekende voorzorgsmaatregelen meteen al voordat je binnen mag , zeer vriendelijke tandarts en mondhygiëniste , en mooi op de afgesproken tijd . Gewoon TOP
Met veel pijn bij de tandarts aangekomen, (mooi dat ik snel terecht kon overigens) kwam het commentaar van de tandarts neer op "niet goed gepoetst". Ik ha liever een feitelijke omschrijving van mijn fysieke situatie gehad dan een oordeel over mijn vroegere gedrag.
Dame bij ontvangst was echt zeer onvriendelijk en had meer interesse voor collega's dan voor mij. Dus een vraag aan mij en een vraag van een collega werd eerst beantwoord en dan werd er dezelfde vraag aan mij weer gesteld terwijl ik al antwoord had gegeven; kon me maar net inhouden om haar niet van kritiek te voorzien. Ik overweeg echt om deze praktijk te verlaten vanwege dit a sociale gedrag ondanks de goede hulp van de echte deskundigen. Weg met haar, misschien is interieurmedewerkster en een betere optie voor haar carrière.
Ik kom hier al als kind zijnde en ik ben nog steeds meer dan tevreden hier
afspraak om 11.55 uur en pas aan de beurt om 12.15 uur. Ik ben gewend dat mijn tandarts een gaatje meteen mee vult en moet nu een nieuwe afspraak maken. Dit omdat mijn tandarts sinds een 1.5 jaar aangesloten is bij deze tandartsen groep. Was om half een dus bij de receptie waar niemand was en heb 10 minuten staan wachten . Heb mobiel toen geprobeert om iemand te bereiken maar dat ging niet omdat ze pauze hadden. Ben maar naar huis gereden, en daar gebeld voor een nieuwe afspraak.
Zowel bij de mondhygiëniste als de tandarts ben ik goed geholpen,
Ik heb geen gebruik gemaakt van tandarts maar alleen de protghese laten repareren doordat er een tand uit was gevallen
Veel aandacht en duidelijke uitleg bij de behandeling.
goede behandeling.
Ik kwam met nogal een traumatische ervaring vanuit een andere tandarts hier nieuw binnen. Ik werd heel vriendelijk en goed geholpen. Tijdens de behandeling voelde ik me op mijn gemak.
Ik ben perfect behandeld.
Trage afhandeling en er waren slecht overleg?
we zijn erg tevreden over de tandarts, complimenten. Maar de maatregelen rondom de Covid waren ronduit overdreven. In de hal al temperatuur opnemen en mond spoelen, ook voor een klein kind. En als het kind het vervolgens vies en eng vindt ook nog boos reageren dat het toch moet. Vervolgens moet je ook nog een vragenlijst met grotendeels irrelevante vragen invullen. Wat heeft bijvoorbeeld een eventuele hoge bloeddruk nou te maken met de Covid? Kortom: we denken nog wel even na voor we nog een keer gaan in deze corona tijd.
Ik vind de vragenlijst over mijn gezondheid wel heel ver gaan. En dat voor een controle
Behandeling laten uitvoeren door tandarts Wauer. Een vakman eerste klas. Duidelijke uitleg, en heel rustig!
De tandarts was wat uitgelopen, waarvoor hij meteen excuses maakte. Dit hield wel in dat er na de controle weinig tijd was om de vervolgbehandeling te bespreken, zodat ik thuis met wat vragen zit. Ik vind het altijd al moeilijk om "in de stoel" beslissingen over de behandeling te nemen, Ik wil dan zo min mogelijk laten doen en snel weer weg.
Kom hier al sinds mijn jeugd. Vriendelijke mensen en een zeer kundige tandarts.
Goed, wordt duidelijk, terecht en ruim de tijd genomen voor de nieuwe / huidige situatie
Het spoelen met waterstofperoxide is wel vreslijk smerig; vooral de nasmaak. En verder vind ik het jammer dat de mondhygiëniste niet op de gebruikelijke wijze m.b.v. tandsteenverwijderaar (mechanisch instrument) kon werken.
Goed behandeld op deur stond vriendelijke medewerker alles goed gecheckt. Zorgverlener ook vriendelijke professioneel. Receptioniste medewerker was humeriug en onbeleefd.
Goed
Dr Paul Janssenweg 143
5026 RH Tilburg
Bij Samenwerkende Tandartsen Tilburg - Zuid komt u voor een gezonde lach. Wij zijn toegankelijk, gastvrij en gedreven. De praktijk is gevestigd aan de Dr. Paul Janssenweg op industrieterrein het Laar vlakbij de afslag Tilburg-West / Goirle op de A58. De tandartspraktijk beschikt over 14 ruim ingerichte behandelkamers en er is voldoende parkeer gelegenheid. Naast algemene tandheelkunde kunt u bij Samenwerkende Tandartsen Tilburg Zuid ook terecht voor implantologie, orthodontie en endodontie. Ons team wordt periodiek bijgeschoold zodat u verzekerd bent van professionele zorg volgens de nieuwste technieken en de hoogste standaarden.
Bij Colosseum Dental Benelux willen we iedereen de mogelijkheid geven op een gezond en gelukkig leven. En daarom focussen we juist op onze langetermijnvisie. Wij willen een partner zijn voor onze patiënten en onze medewerkers; in iedere levensfase met de daarbij behorende behoeftes.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.