COVID-19 maakt alles wat spastisch, dus veilige en soepele organisatie telt dan zeker! De behandelingen waren ook perfect. Groeten, Pieter
Fijne mensen, goede communicatie, wat wil je nog meer. Over de behandeling kan ik ook kort zijn. Professioneel en deskundig.
De praktijk heeft er m.i. alles aan gedaan om alles in een orderlijke, respectvolle en hygienische manier te laten verlopen. Dat is als bezoeker erg prettig. Prima gedaan.
De tandarts die ik had was echt super aardig. Ze stelde zichzelf eerst even voor en toonde ook interesse. En toen ik aangaf dat ik wilde weten hoe het zit qua kosten en zorgverzekering omdat ijs Turner ben, dacht ze gelijk met me mee. Dit vond ik super fijn! Dus tot nu toe goede ervaringen.
Prima service, wordt uitstekend rekening gehouden met de coronaperikelen en de procedure intern is strak afgestemd van een soepele entree naar een snelle behandeling en daaropvolgend vertrek naar buiten.
Ik word altijd fijn geholpen
Het liep iets uit maar uiteindelijk prima geholpen,ondanks de corona .
Werd geholpen door een vriendelijke mond hygiënist. Legde alles rustig uit. Stopte soms om te vragen of alles oké was, omdat ik in de tandarts stoel liggen vreselijk vind..
Er werd super voor me gezorgd, alles werd verteld wat er gedaan werd en ik werd telkens weer gerustgesteld. Fantastisch!
Prima
Als altijd vriendelijke bejegening, gedegen behandeling [door mondhygiëniste] . Plus uitstekende maatregelen i.v.m. corona.
Ze schrijven niets in de sisteem van wat moet gebeuren, ze plennen altijd een controle voor jou, ik zie me als een nummertje en geld wat ze incasseren, ik voel me niet serieus genomen
Vriendelijke bejegening, empathisch en deskundig
Ik heb de beste tandarts die er is.
Het is een toegankelijke praktijk. Vriendelijk personeel, ze geven duidelijke uitleg over behandeling e.d., ook krijg je goed advies mee naar huis. Ze pakken de corona-maatregelen prima aan, je hebt overal een veilig gevoel.
Al jarenlang ben ik tevreden over de behandelingen.
Afspraak keurig op tijd
Goed
Vanwege een afgebroken and zelfs foto s gemaakt, dan ook bij de tegenoverliggende en daar ook onsteking ontdekt
Plek om te parkeren, keurige ontvangst en prettige kennismaking met tandarts Derksen die een doortastende indruk maakt
De tandarts was vriendelijk en vertelde wat hij ging doen. Dit laatste mocht voor mij nog wel meer, dat hij echt op de foto zou aanwijzen welke tand (en plek) hij zou behandelen. Hij bleef verder ook erg zakelijk, een praatje zat er niet in. Dit schept afstand wat letterlijk moet in deze tijd maar als je in iemands mond gaat werken, vind ik dat je wel moeite mag doen om iemand op zijn gemak te laten voelen. Ik was gespannen voor de verdoving, maar zowel hij als de assistente stelden me niet per se gerust. Gelukkig kon ik mezelf kalmeren, maar had wel gehoopt op iets meer inzicht in de situatie. Hij en de assistente werkten goed en snel samen. Het was fijn dat hij in grote lijnen wel uitlegde wat hij deed. Op een gegeven moment begon mn kaak wat pijn te doen van al ruim 15 minuten mijn mond open houden. Het was prettig geweest als hij af en toe peilde of dat nog ging en dat ik af en toe even m dicht mocht doen en ook normaal kon slikken. Ik verslikte me ook bijna 1x en probeerde de hoestreflex te negeren, dit lukt niet goed. Helaas las hij de situatie ook niet en liet me ook niet even hoesten. Ik voelde me niet zo op mn gemak om dit zelf aan te geven en te vragen. Durfde het proces niet te onderbreken. Het was mn 2e keer in 6 jaar dat ik bij een nieuwe tandarts kwam, dus erg onwennig en vreemd. Iets meer begrip voor mijn positie als nieuwe cliënt zou fijn zijn. Verder was ik na de afspraak een beetje van de leg en warrig. Ik weet niet of dat een normale bijwerking van de verdoving is. Dit probeerde ik niet te laten merken. De helft van zijn adviezen over wat wel en niet te doen, kreeg ik niet mee. Het was handig geweest nog n foldertje mee te krijgen daarover wellicht. Ook een vooruit blik op de volgende afspraak met nogmaals een aankondiging welke tanden behandeld gaan worden zou fijn zijn. Daar heb ik nogmaals geen idee van. En zelf heb ik geen last van gevoeligheid, dus het voelt raar dat gaatjes gevuld gaan worden die ik niet zo ervaar. Uitleg is dan gewenst.
Mooie praktijk. Tandarts vriendelijk en toonde professioneel.
Goed omgegaan met de corona maatregelen. Hoef niet lang te wachten en er heerst een prettige sfeer ondanks de omstandigheden.
De tandarts die mij behandeld kan erg goed omgaan met mijn angst. Ook denkt mee op financieel gebied. Dat vind ik echt super.
-
Groenewoudseweg 315
6524 TX Nijmegen
Bij Samenwerkende Tandartsen Nijmegen - de Tandarts komt u voor een gezonde lach. Wij zijn toegankelijk, gastvrij en gedreven. De praktijk is gevestigd aan de Groenewoudseweg. De tandartspraktijk beschikt over 10 ruim ingerichte behandelkamers en er is voldoende parkeergelegenheid. Naast algemene tandheelkunde kunt u bij ons terecht voor implantologie, behandeling van patienten met angst, endodontie en esthetische tandheelkunde. Wij werken nauw samen met ons eigen tand technisch laboratorium dat in hetzelfde pand gevestigd is. Ons team wordt periodiek bijgeschoold zodat u verzekerd bent van professionele zorg volgens de nieuwste technieken en de hoogste standaarden.
Bij Colosseum Dental Benelux willen we iedereen de mogelijkheid geven op een gezond en gelukkig leven. En daarom focussen we juist op onze langetermijnvisie. Wij willen een partner zijn voor onze patiënten en onze medewerkers; in iedere levensfase met de daarbij behorende behoeftes.
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.